"DNB banka" paplašina klientu kreditēšanas iespējas mājokļu iegādei

Domājot par klientu interesi un iespējām saņemt kredītu mājokļa iegādei, DNB banka saviem klientiem piedāvā iespējas izvēlēties vairākus kredītu veidus mājokļa iegādei – Aizdevumu ar ierobežotu atbildību, Aizdevumu ar pilnu atbildību, nomaksas risinājumu Īres vietā pirmā iemaksa, kā arī SIA Salvus piedāvājumā esošo īpašumu iegādi ar pirmās iemaksas apmēru sākot no tikai 10%.

„Pēdējā pusgada laikā par mājokļu kreditēšanu un ģimeņu iespējām saņemt hipotekāro kredītu mājokļa iegādei ir daudz diskutēts, un pirmā iemaksa ir viens no biežāk minētajiem šķēršļiem ceļā uz sava mājokļa iegādi. Jāuzsver, ka arvien lielāks mājsaimniecību skaits uzskata, ka šis ir izdevīgs brīdis sava mājokļa iegādei, un to apliecina arī DNB bankas apstiprināto hipotekāro skaita dinamika – pēdējo mēnešu laikā DNB bankas apstiprināto hipotekāro kredītu skaits ir praktiski divkāršojies,” stāsta DNB bankas Kvalitātes pārvaldes vadītājs Kaspars Anckalniņš.

Kā stāsta Kaspars Anckalniņš, reaģējot uz tirgus pieprasījumu un izmaiņām, DNB banka ir izstrādājusi vairākus atšķirīgus piedāvājumus, lai ikviens mājokļa meklētājs atrastu sev pieejamāko un pieņemamāko risinājumu. Līdz ar iespējām izvēlēties sev izdevīgāko kreditēšanas iespēju un atbildības līmeni, klientiem tiek piedāvāts arī nomaksas risinājums “Īres vietā pirmā iemaksa”. Tas dod iespēju iegādāties īpašumu tiem, kam vēl nav uzkrāta visa pirmā iemaksa. Klienti un īpaši jaunās ģimenes jau ir novērtējušas arī DNB bankas meitas uzņēmuma SIA Salvus piedāvājumā esošos mājokļus ar izdevīgiem kredīta nosacījumiem, piemēram, samazinātu komisijas maksu un pirmo iemaksu sākot no 10% no īpašuma vērtības.

Alternatīvas, kuras patlaban tiek piedāvātas klientiem, kas vēlas saņemt hipotekāro kredītu mājokļa iegādei, ir arī Aizdevums ar pilnu atbildību un Aizdevums ar ierobežotu atbildību. Pilnas atbildības gadījumā klientam paredzama mazāka pirmā iemaksa, kas tiek aprēķināta, sākot ar 15% no īpašuma (vai, iegādājoties SIA Salvus piedāvājumā esošu īpašumu – sākot ar 10%) vērtības. Šajā gadījumā klients ir pilnā apmērā atbildīgs par saistībām, ko uzņēmies.

Otra DNB piedāvātā hipotekārā kredīta alternatīva ir Aizdevums ar ierobežotu atbildību – tas paredz lielāku pirmo iemaksu, sākot ar 30% no īpašuma vērtības. Taču šajā gadījumā klienta atbildība atbilstoši jaunajam Maksātnespējas likumam, ir tikai nodrošinājuma apmērā.

KUR ĪPAŠUMS SATIEK ĪSTO SAIMNIEKU. IR SLUDINĀJUMS, IR DARĪJUMS! IEVIETO SLUDINĀJUMU  City24.lv

Aicinām uz „slēgto” durvju dienu Juglā!

09.04.2015

alt
alt

Vidējā sērijveida dzīvokļu cena martā paaugstinājusies līdz 655 eiro

09.04.2015

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Mūsdienīgs mājoklis, kuru vari atļauties - dzīvo Tuvidos! Aicina uz atvērto durvju dienu!

2

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

3

Esi pats sava mājokļa saimnieks! Reaton prezentē ko nebijušu apdares materiālu tirgū - fiksētās izmaksas

4

Atvērto durvju diena Saliena Park Apartments: rezervē dzīvokli un saņem IKEA dāvanu karti 1000 EUR vērtībā!

5

Atvērto durvju dienas maratonā varēs apskatīt jaunos projektus Rīgas centrā

6

Atvērto durvju diena - arī Pārdaugavas mājokļu projektos

City24 redaktora izvēle

alt

Atvērto durvju diena Saliena Park Apartments: rezervē dzīvokli un saņem IKEA dāvanu karti 1000 EUR vērtībā!

alt

Jaunā Teika, Ezerparka Nami un Vairoga 32 dzīvojamais projekts vērs durvis apmeklētājiem

alt

Atvērto durvju diena - arī Pārdaugavas mājokļu projektos