"YIT Celtniecība" nodod ekspluatācijā projektu "Domino"

Būvniecības uzņēmums un nekustamo īpašumu attīstītāja SIA YIT Celtniecība, ieguldot vairāk nekā 3,5 miljonus eiro lielas investīcijas, nodevis ekspluatācijā daudzdzīvokļu dzīvojamo namu Domino Šampētera rajonā, Stendes ielā 5.

Jaunajā namā ir pieejams 51 vienas līdz četru istabu dzīvoklis ar dzīvojamo platību no 37 līdz 112 kvadrātmetriem. Jaunie dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari. Dzīvokļu cenas jaunajā projektā ir, sākot no 1350 eiro kvadrātmetrā.

"Projekta "Domino" nodošana ekspluatācijā ir ilgi gaidīts notikums pircēju vidū, jo patlaban tā ir vienīgā tikko pabeigtā jaunbūve Šampētera dzīvojamo māju rajonā. Līdz šim visi pirms krīzes īstenotie jauno dzīvojamo māju projekti šajā rajonā ir tikuši veiksmīgi realizēti, un tajos brīvu un pieejamu dzīvokļu pircējiem nav. Šampēteris vēsturiski ir viens no pircēju iecienītākajiem rajoniem gan attīstītās infrastruktūras, gan arī sava ģeogrāfiskā novietojuma dēļ. Daudzi novērtē rajona tuvo atrašanās vietu Rīgas centram, kā arī faktu, ka tam izdevies saglabāt savu unikālo, zaļo zonu," norāda "YIT Celtniecība” valdes priekšsēdētājs Andris Božē.

Līdzīgi kā citos projektos, arī šajā "YIT Celtniecība" piedāvā dzīvokļus ar pārdomātu plānojumu, funkcionāliem risinājumiem, kā arī zemiem apsaimniekošanas izdevumiem. Projektā "Domino" liela uzmanība ir pievērsta nama energoefektivitātei, par ko liecina saņemtais ēkas energosertifikāts.

Iedzīvotāju ērtībām projektā "Domino" ir izbūvēts lifts katrā kāpņu telpā, nodrošināta automašīnu novietošana pazemes un virszemes autostāvvietās, kā arī pieejamas apgaismotas noliktavu telpas nama pagrabstāvā. Namam apkārt esošā teritorija ir apzaļumota un labiekārtota, kā arī tajā ierīkots moderns bērnu rotaļu laukums. Iegādājoties dzīvokli projektā "Domino" līdz maija beigām, tiks apmaksātas visas ar īpašumtiesību reģistrāciju saistītās nodevas.

"YIT Celtniecība" iekļauta Somijas korporācijas "YIT" grupā, kuras galvenās tirgus zonas ir Ziemeļvalstis, Baltijas valstis, Centrāleiropa un Krievija. "YIT Celtniecība" Latvijā attīsta nekustamos īpašumus un sniedz celtniecības pakalpojumus. Uzņēmums mērķtiecīgi turpina investēt Baltijas tirgū un jaunu daudzdzīvokļu ēku projektu attīstībā Latvijā.

2013.gadā "YIT Celtniecība" strādāja ar 12,4 miljonu eiro apgrozījumu un guva 222 918 eiro peļņu, gadu iepriekš apgrozījums bija 20,4 miljoni eiro un peļņa - 2,1 miljons eiro.

"YIT Celtniecība" 2015.gadā zemesgabalu iegādē un jauno projektu būvniecībā plāno investēt 16 miljonus eiro.

Vairāk informācijas par projektu un pieejamajiem dzīvokļiem ŠEIT!

 

City24.lv iesaka:

KUR ĪPAŠUMS SATIEK ĪSTO SAIMNIEKU. IR SLUDINĀJUMS, IR DARĪJUMS! IEVIETO SLUDINĀJUMU City24.lv

Grib dot tiesības izpirkt zemi

20.04.2015

Plānojot Skanstes apkaimi, uzņēmējos ieklausās, bet ne līdz galam

20.04.2015

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Elpu aizraujošs īpašums Latgalē, kur aizbēgt no pasaules steigas!

2

Ar lauku tūrisma potenciālu: pārdod šarmantus viesu namus un atpūtas kompleksus!

3

Viedoklis! Vai mājokļu tirgū gaidāms būtisks cenu samazinājums?

4

City24.lv Mēneša projekts - "Trebū HOME" Pļavniekos

5

Papildināts! Jaunākie īres dzīvokļi līdz 300 EUR!

6

Ieskaties kādā šarmantā dzīvoklī Siguldas Mazajā Šveicē!

City24 redaktora izvēle

alt

Ieskaties! Jaunākie īres dzīvokļi līdz 350 EUR!

alt

City24.lv: 10 populārākās mājas martā

alt

Papildināts! Jaunākie īres dzīvokļi līdz 300 EUR!