CBRE saņem trīs apbalvojumus nekustamo īpašumu jomā

Globālais komercīpašumu pakalpojumu uzņēmums CBRE ir saņēmis gada balvas trīs  Centrālās un Austrumeiropas Nekustamā īpašuma kvalitātes  kategorijās: Gada biroja platību aģentūra, Labākā investīciju aģentūra un Gada labākais nekustamā īpašuma pārvaldīšanas uzņēmums.

Balvas, par kuru piešķiršanu lemj 40 profesionāļu žūrija, atzīmē sasniegumus un jaunievedumus nekustamā īpašuma jomā 18 Eiropas jaunattīstības valstīs.

2014. gads CBRE Centrālās un Austrumeiropas investīciju tirgus nodaļai bijis īpaši veiksmīgs – īstenojot 32 darījumus un piedaloties četros no pieciem gada lielākajiem projektiem Polijā. Aktīvu pārvaldīšanas komanda ar 415 darbiniekiem pārvalda vairāk kā 2,5 miljonu kvadrātmetru lielas platības 16 valstīs. Biroju aģentūras komandas 80 darbinieki 2014. gadā piesaistījuši nomniekus vairāk nekā 630 000 kvadrātmetru lielām platībām.

CBRE Baltijas valstīs pārvalda trīs tirdzniecības centrus - “Rīga Plaza” un “Galleria Riga” Latvijā, un “RYO” Lietuvā, Paņevežā.

“CBRE Baltijā, ar galveno biroju Rīgā, ir daļa no CBRE Centrālās un Austrumeiropas komandas, un arī mēs esam pagājušā gada laikā paplašinājuši sava piedāvājuma klāstu nekustamā īpašuma īpašniekiem un nomniekiem. Papildus komercīpašumu pārvaldes pakalpojumiem mums ir pievienojušies profesionāļi tirdzniecības platību, biroju un industriālo platību, kā arī nekustamā īpašuma vērtēšanas sektorā,” uzsver Santa Rozenkopfa, CBRE Baltijas reģiona direktore. 

Andreass Riders (Andreas Ridder), CBRE Centrālās un Austrumeiropas reģiona  valdes priekšsēdētājs: “Esam ļoti pagodināti saņemt prestižās balvas. Pēdējo gadu laikā esam ieguldījuši lielu darbu un investīcijas, lai attīstītu visus uzņēmuma sniegto pakalpojumu virzienus 16 Centrālās un Austrumeiropas valstīs. Vairāk nekā 1300 CBRE nekustamā īpašuma profesionāļi reģionā ik dienas strādā, lai sniegtu  saviem klientiem kvalitatīvus pakalpojumus ar augstu pievienoto vērtību.” 


City24.lv iesaka:

KUR ĪPAŠUMS SATIEK ĪSTO SAIMNIEKU. IR SLUDINĀJUMS, IR DARĪJUMS! IEVIETO SLUDINĀJUMU City24.lv

Atvērto durvju diena dzīvojamo ēku kompleksā Dignājas ielā!

21.04.2015

alt

Nojauks graustu Vēžu ielā 7, par kuru visaktīvāk balsots graustu lapā

22.04.2015

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Mūsdienīgs mājoklis, kuru vari atļauties - dzīvo Tuvidos! Aicina uz atvērto durvju dienu!

2

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

3

Esi pats sava mājokļa saimnieks! Reaton prezentē ko nebijušu apdares materiālu tirgū - fiksētās izmaksas

4

Atvērto durvju diena Saliena Park Apartments: rezervē dzīvokli un saņem IKEA dāvanu karti 1000 EUR vērtībā!

5

Atvērto durvju dienas maratonā varēs apskatīt jaunos projektus Rīgas centrā

6

Atvērto durvju diena - arī Pārdaugavas mājokļu projektos

City24 redaktora izvēle

alt

Atvērto durvju diena Saliena Park Apartments: rezervē dzīvokli un saņem IKEA dāvanu karti 1000 EUR vērtībā!

alt

Jaunā Teika, Ezerparka Nami un Vairoga 32 dzīvojamais projekts vērs durvis apmeklētājiem

alt

Atvērto durvju diena - arī Pārdaugavas mājokļu projektos