Divu apbūvei izmantojamu zemesgabalu izsoles!

Šī gada 14.jūnijā Rīgas domes Īpašuma departaments rīkos divu Rīgas pilsētas pašvaldībai piederošo īpašuma objektu atklātas, mutiskas izsoles ar augšupejošu soli . Izsolāmie objekti ir neapbūvēti zemes gabali Eksporta ielā 20A, Rīgā, 1377m2 platībā un Kārļa Ulmaņa gatvē 135, Rīgā, 38 072m2 platībā. Interesentiem ir tieši nedēļa, lai iepazītos ar izsolāmajiem zemes gabaliem, jo p ieteikumus dalībai izsolēs var pieteikt līdz 27.maijam. Izsoles notiks 14.06.2013. plkst.11.00, Rātslaukumā 1, 511.telpā, Rīgā.

Kā komentē īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs: „Ņemot vērā to, ka pašvaldības funkcijas veikšanai abi šie zemes gabali nav nepieciešami, kā arī par tiem tika saņemti vairāki privatizācijas ierosinājumi, pašvaldība pieņēma lēmumu nodot tos privatizācijai ar pārdošanu izsolē.Viņš norāda, ka īpaši z emesgabals Kārļa Ulmaņa gatvē 135, Rīgā, varētu būt interesants potenciālajiem attīstītājiem. Tam no komerciālā viedokļa ir laba atrašanās vieta - netālu no Starptautiskās lidostas „Rīga” pie Jūrmalas šosejas. Zemesgabalam ir ērti piebraucamie ceļi. Līdzās zemesgabala robežai ir elektrības un gāzes pievads. Kārļa Ulmaņa gatves pretējā pusē atrodas veikali „SKY”, „K-Rauta” un biroju ēkas.

Saskaņā ar Rīgas teritorijas plānojumu 2006.–2018.gadam Zemesgabals atrodas daļēji lidlauka teritorijas ražošanas un komercdarbības apbūves teritorijā (~33 387 m2), kur primārā izmantošana ir ar lidostas darbību saistītu vispārīgās ražošanas uzņēmumu un noliktavu (tajā skaitā paaugstinātas bīstamības objektu), satiksmes infrastruktūras objektu un vairumtirdzniecības objektu būvniecība, kā arī dabas teritorijā (~4685 m2).

Savukārt zemesgabals Eksporta ielā 20A, Rīgā, atrodas pie Andrejostas, tam ir laba piekļūšana no Eksporta ielas atzara. Zemesgabala austrumu robeža pieguļ viesnīcas „Karavella” teritorijai. Daļa zemesgabala teritorijas ir ar asfalta segumu (~496 m²). Saskaņā ar Rīgas teritorijas plānojumu 2006.-2018.gadam zemesgabals atrodas jauktas apbūves ar dzīvojamo funkciju teritorijā, kur primārā izmantošana ir daudzdzīvokļu māju, komerciāla rakstura objektu un tirdzniecības un pakalpojumu objektu būvniecība.

Vienoties par īpašumu apskati, iepazīties ar izsoles noteikumiem un iesniegt pieteikumus dalībai izsolē var Riharda Vāgnera ielā 5, Rīgas domes Īpašuma departamenta Īpašuma atsavināšanas pārvaldē 225.kabinetā. Vairāk informācijas www.rdid.lv sadaļā „Rīgas pašvaldība pārdod/Pārdošana atsavinot/Izsludinātās izsoles”. Tālrunis uzziņām 67105237.

Informāciju sagatavoja: Ilze Krūkle, Īpašuma departamenta sabiedrisko attiecību projektu vadītāja, tālr.: 29414078, ilze.krukle@riga.lv

 

Latvijas arhitektūras gada balvu 2012 ieguvusi Saldus mūzikas un mākslas skola

20.05.2013

Grīziņkalnā atklās Rīgas koka arhitektūras centru "Koka Rīga"

21.05.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Pārdošanā nonākusi moderna viensēta, kur saglabātas latviskās vērtības

2

Iespēja iegādāties elegantu privātmāju Jūrmalā, kurā aug pašiem savs olīvkoks

3

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

4

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā

5

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

6

Rīgā samazinājies pārdošanā piedāvāto dzīvokļu skaits

City24 redaktora izvēle

alt

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

alt

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

alt

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus