Pērn „NCC Housing” mājās iegādāts pēdējos gados lielākais mājokļu skaits

SIA NCC Housing attīstītajās dzīvojamās mājās pērn kopumā pārdoti vai rezervēti 118 dzīvokļi, saglabājot pārdošanas apjomus 2013.gada līmenī. Šī gada pirmajā ceturksnī pārdoti vai rezervēti jau ap 20 dzīvokļu. Pirmā ceturkšņa rādītājus lielā mērā ietekmēja valdības vilcināšanās ar lēmuma pieņemšanu par nolikto atslēgu principu, kas savukārt radīja neskaidrību banku mājokļu kreditēšanas politikai līdz šī gada martam.

Pagājušajā gadā vien „NCC Housing” ieguldīja vairāk nekā 4 miljonus eiro sešu dzīvojamo māju būvniecībā Biķernieku ielā 160, un uzsākta jauna projekta Pārdaugavā Putnu ielā 31 attīstīšana.

Mareks Kļaviņš, SIA „NCC Housing” valdes loceklis: „Jāmin, ka šogad esam pilnībā pabeiguši projektu Biķernieku ielā 160 - vienu no Latvijā pēdējo gadu lielākajiem projektiem  dzīvojamo mājokļu segmentā ar 365 dzīvokļiem un nodrošinājuši mājvietu vairāk kā 1000 cilvēkiem. Ir patiess prieks, ka savas mājas šajā projektā ir atradušas daudz jaunās ģimenes, par ko liecina bērnu čalas projekta pagalmos un bērnu laukumos. NCC pērn uzsāka attīstīt jaunu projektu otrpus Daugavai - Ziepniekkalnā „NCC Mājas Putnu ielā 31”, kas ir mūsu aktuālais šī brīža projekts. Attīstot šo projektu, domājam tieši par vietējām ģimenēm un to vajadzībām, lai arī šeit savas mājas atrastu ģimenes ar bērniem.”

NCC jaunuzbūvēto māju dzīvokļus galvenokārt izvēlas vietēji iedzīvotāji, kuri iegādājas mājokļus pastāvīgai dzīvošanai, nevis tālākai izīrēšanai. Kā norāda SIA „NCC Housing” valdes loceklis Mareks Kļaviņš, dzīvokļu iegādē dominē līdzšinējās tendences – aptuveni 80% dzīvokļu pircējiem nepieciešams bankas kredīts. Ir patiess prieks, ka ir novērstas neskaidrības mājokļu kreditēšanas politikā, ir atsākusies normāla mājokļu kreditēšana kā arī sākusi pilnvērtīgi darboties valsts mājokļa galvojuma programma. Protams jāatzīmē, ka ir ļoti svarīgi, lai minētā programma darbotos ilgtermiņā, dodot iespēju maksimāli daudz ģimenēm tikt pie savām mājām.

Jaunajā projektā Putnu ielā 31 tiks izbūvēti 60 divu un trīs istabu dzīvokļi ar pabeigtu iekšējo apdari. Projekts top vietā, kas ir saglabājusi savu Pārdaugavas agrāko lauku un seno ozolu šarmu, bet nav atrauta no pilsētas dzīves. Šobrīd mājai Putnu ielā 31 jau tiek klāts jumts un ir uzsākti iekšdarbi. Katram dzīvoklim būs plašs balkons, saimniecības telpa pagrabstāvā un autostāvvieta pagalmā. Jāmin, ka “NCC Housing” arī pašu spēkiem veic māju būvniecību, nodrošinot 100% projekta realizāciju. Būvniecību plānots pabeigt šī gada beigās.

Ikviens var iepazīties ar projektu šī gada 25.aprīlī no plkst.11.00 – 15.00 apmeklējot “NCC Housing” rīkotās Klientu dienas “NCC Mājas Putnu ielā 31” (iepriekšēja pieteikšanās www.ncc.lv). 

Vairāk informācijas par projektu Putnu ielā 31 un pieejamajiem dzīvokļiem ŠEIT!


City24.lv iesaka:

KUR ĪPAŠUMS SATIEK ĪSTO SAIMNIEKU. IR SLUDINĀJUMS, IR DARĪJUMS! IEVIETO SLUDINĀJUMU City24.lv

Pārdos neapdzīvojamas telpas Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 3

22.04.2015

alt

7000 EUR vērta dāvana atvērto durvju dienā Juglas ielā 10

23.04.2015

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

2

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

3

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

4

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

5

Papildus piešķirs 2,8 miljonus eiro Altum pirmā mājokļa iegādes programmas turpināšanai

6

Altum jauno speciālistu mājokļu garantiju programmā piešķirta 1000.garantija

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība