"Homburg" Zolitūdē sācis dzīvojamā kompleksa "Urbeto" celtniecību

Nekustamo īpašumu attīstītājs, Homburg grupas uzņēmums Homburg Zolitude sadarbībā ar būvniecības kompāniju Re&Re un arhitektu biroju Kubs sācis dzīvokļu kompleksa Urbeto celtniecību investīciju projektā Zolitūdē, Priedaines ielā 20, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja "Homburg" pārstāve Indra Kivila.

Jau nākamā gada pavasarī oriģinālā dizaina ēkā ar plašu zaļo zonu uz nama jumta varēs sākt dzīvot pirmie tās iemītnieki, sacīja Kivila.

Multifunkcionālās ēkas pirmā kārta īstenota jau 2011.gada nogalē, atklājot plašu iepirkšanās centru pirmajos divos kompleksa stāvos, bet patlaban tiek attīstīta otrā projekta kārta - 131 dzīvokļa izbūve 12 stāvos.

Jaunajā kompleksā galvenokārt dominēs divu un trīs istabu dzīvokļi, taču mazākā skaitā pieejami arī vienas un četru istabu apartamenti. Dzīvokļu kvadratūra ir no 35 kvadrātmetriem kompaktākajā vienistabas dzīvoklī līdz pat 94 kvadrātmetriem plašākajā četristabu dzīvoklī. Dzīvokļi tiek veidoti tā, lai iemītniekiem būtu ērts plānojums un ekonomiski izmantojamas platības ar modernu un individualizētu dizainu. Apartamentu cenas - no 1200 eiro (840 lati) kvadrātmetrā.

"Mūsu pieredze liecina - lai gūtu panākumus nekustamo īpašumu attīstīšanā, pareiza laika izvēle ir nozīmīgākais faktors. Patlaban visi būtiskākie ekonomikas rādītāji liecina, ka "Urbeto" komplekss top īstajā laikā, lai spētu tirgū nodrošināt piedāvājumu augošajam pieprasījumam pēc kvalitatīviem mājokļiem Rīgā," saka "Homburg Group" vadītājs Baltijas valstīs Džeimss Torpejs.

Būvuzņēmuma "Re&Re" ģenerāldirektors Didzis Putniņš ir gandarīts, ka "sākotnēji uzsāktais projekts tiek sekmīgi turpināts. Lai gan darbs šajā projektā ir sarežģīts izteikti blīvas apkārtējās dzīvojamās apbūves dēļ, darbi rit saskaņā ar grafiku".

"Urbeto" kompleksa pazemē tiks izvietota autostāvvieta ar 133 automašīnu vietām, tāpat pagrabstāvā būs pieejamas noliktavas, kas ietilpst ikviena dzīvokļa komplektācijā un cenā.

Projektu finansē "Eesti Krediidipank" banka. Tās Latvijas filiāles vadītāja Ieva Rācenāja norāda, ka banka ir gandarīta par sadarbību ar "Homburg Group". "Mēs pozitīvi vērtējam nekustamā īpašuma tirgus attīstības tendences Latvijā, un, protams, finansējuma piešķiršanas lēmums tika balstīts uz partnera stabilitāti un ilglaicīgo pieredzi," atzīmē Rācenāja.

Pagājušā gada oktobrī SIA "Homburg Zolitude" noslēgusi līgumu ar AS "Eesti Krediidipank" Latvijas filiāli par finansējuma saņemšanu 4,7 miljonu eiro (3,29 miljonu latu) apmērā. Finansējums paredzēts daudzdzīvokļu ēkas būvniecībai Rīgā, Zolitūdē, Priedaines ielā 20.

Paredzams, ka jaunais komplekss tiks pabeigts nākamā gada sākumā, taču ar paraugdzīvokli interesenti varēs iepazīties jau šī gada septembrī.

"Homburg Eastern Europe Fund" fonds plāno investēt nekustamā īpašuma attīstības projektos Baltijā vēl 60 miljonus eiro (42 miljonus latu). Projektus vada "Homburg Group" - starptautiska nekustamo īpašumu attīstītāju, investīciju un pārvaldības grupa, kas Baltijas valstīs jau ir attīstījusi un pārvalda 250 miljonus eiro (175 miljonus latu) vērtu nekustamo īpašumu portfeli.

Nerezidentu aktivitāte: tikai Rīgas centrā ap 1 500 dzīvokļiem ir ieplānoti attīstībai

23.05.2013

Saliena Golf Estate kompleksu paredz pabeigt šogad

24.05.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Iespēja iegādāties elegantu privātmāju Jūrmalā, kurā aug pašiem savs olīvkoks

2

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

3

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā

4

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

5

Rīgā samazinājies pārdošanā piedāvāto dzīvokļu skaits

6

Kopš gada sākuma dzīvokļu cenas Rīgā palielinājušās par 3,2%

City24 redaktora izvēle

alt

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas

alt

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

alt

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"