Saliena Golf Estate kompleksu paredz pabeigt šogad

Nekustamo īpašumu attīstītājs SIA Saliena plāno jau šogad pabeigt golfa apartamentu Saliena Golf Estate celtniecību, sacīja Saliena valdes priekšsēdētājs Maikls Makarovs.

Saliena, turpinot attīstību, izveidojis un sācis Baltijā pirmā Golf Estate koncepta realizāciju. Pasaulē nekustamo īpašumu tirgū golfa komplekss un tam blakus dzīvojamais rajons tiek apzīmēts ar terminu Golf Estate, kas tiek atzīts par prestižu un pieprasītu dzīves vietu.

Šodien tika prezentēta Saliena Golf Estate koncepta pirmā kārta. Ir uzbūvētas pirmās divas mājas ar 25 dzīvokļiem, viena no tām nodota ekspluatācijā februārī, bet otra - aprīlī. Atlikušās projekta mājas paredzēts uzbūvēt līdz šī gada beigām, sacīja Makarovs.

Pagājušā gada jūlijā Saliena paziņoja par plāniem Salienas golfa kompleksa tuvumā uzbūvēt piecas mazstāvu dzīvokļu mājas un astoņas rindu mājas. Projektā plānots ieguldīt piecus miljonus eiro (3,5 miljonus latu). Dzīvokļu platība būs no 45 līdz 128 kvadrātmetriem, tajos būs divas līdz četras istabas, un katrā mājā būs tikai no 12 līdz 20 dzīvokļiem. Dzīvokļu pārdošanas vidējā cena ir, sākot no 1400 eiro (980 lati) par kvadrātmetru.

«Patlaban projektā jau ir pārdoti astoņi dzīvokļi, interesi par dzīvokļiem izrāda galvenokārt ārzemju pircēji no Krievijas, NVS, Ķīnas. Nereti dzīvokli nopērk Krievijas pircējs un izīrē to vietējam iedzīvotājam. Atlikušos projekta dzīvokļus plānots pārdot aptuveni divu gadu laikā,» skaidroja Makarovs.

Viņš piebilda, ka jau līdz šim projektā investēti aptuveni četri miljoni eiro (2,8 miljoni latu). Bez jau uzbūvētajām mājām ir iekārtots arī 1,2 hektārus liels parks ar dīķi, strūklaku, apzaļumotu teritoriju, sastādītiem kokiem un bruģētiem, izgaismotiem celiņiem.

Makarovs 2012.gadu vērtē kā veiksmīgu Salienas attīstībā. Tā spējusi piesaistīt pircējus visām jaunuzceltajām rindu mājām, tādā veidā turpinot projekta plānveida attīstību.

Salienas nekustamo īpašumu pircējs ir ārvalstu rezidenti, kas iegādājas Latvijā īpašumu kā investīciju vai arī ir pārcēlušies uz dzīvi Latvijā, informēja Makarovs. Bez NVS valstu pilsoņiem Saliena ir iecienīta dzīvesvieta arī ASV un citu valstu diplomātiem, ko īpaši sekmējusi Latvijas Starptautiskās skolas atvēršana Salienas teritorijā pirms pusotra gada.

Saliena atrodas starp Rīgu un Jūrmalu, projekta platība ir 455 hektāri. Līdz šim Salienas projektā ieguldīti 32 miljoni eiro (22,4 miljoni latu). Patlaban Salienā dzīvo ap 200 ģimeņu, ir izveidots viens no lielākajiem Baltijā golfa kompleksiem, kā arī tajā atrodas Latvijas Starptautiskā skola. Salienas attīstītājs un pārvaldītājs ir SIA Saliena.

SIA Saliena piesaistījusi investoru no Šveices Divertimento Investment AG, kas investēs Salienas golfa kompleksa uzlabošanā un attīstīs jaunus nekustamā īpašuma projektus Salienā.

Salienas 100% īpašnieks ir Zviedrijā reģistrētais uzņēmums Ostermalm Property Investment Fund AB.

"Homburg" Zolitūdē sācis dzīvojamā kompleksa "Urbeto" celtniecību

23.05.2013

Lapenieku ciemata privātmāju īpašnieki jūtas piemānīti

24.05.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

2

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

3

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

4

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

5

Uzņēmēju pieprasījums pēc pūļa finansējuma Latvijā strauji pieaug

6

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

City24 redaktora izvēle

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām