Atvērto durvju diena „Varavīksnes namos 3” Zolitūdē

Lai iepazīstinātu interesentus ar jauno projektu „Varavīksnes nami 3”, sestdien, 25. maijā, no plkst. 10.00 līdz 15.00 notiks projekta Atvērto durvju diena. Pārdošanas speciālisti gaidīs apmeklētājus Gramzdas ielā 80, dzīvoklī nr.14. Atvērto durvju dienas laikā tiks piedāvāti draudzīgi dzīvokļu iegādes noteikumi.

Projekts „Varavīksnes nami 3” atrodas Rīgā, Zolitūdes ielā – starp Priedaines ielu un Gramzdas ielu. Kopumā no 55 pieejamajiem dzīvokļiem lielāko daļu veido jauni divistabu un trīsistabu dzīvokļi, kurus iespējams iegādāties ar īpaši izdevīgiem kredīta nosacījumiem. „Varavīksnes namu 3” dzīvojamo māju kompleksā ir četras sešstāvu un divas četrstāvu mājas, kurās kopumā ir 240 dažādas platības dzīvokļi – no 44 līdz 130 kvadrātmetriem. Patlaban apdzīvota jau ir vairāk nekā puse no tiem, taču vēl 55 ģimenēm ir iespēja iegādāties mājokli gaišos dzīvokļos, kuros plašuma sajūtu rada telpu augstie griesti (2,8 metri) un lielie logi. Apsaimniekošanas maksa mēnesī ir 0,39 Ls/m2.

Projektā „Varavīksnes nami 3” apkuri nodrošina AS „Rīgas siltums”, katram dzīvoklim ir atsevišķa siltuma regulēšanas sistēma un siltuma patēriņa skaitītājs, kas pašiem dzīvokļa saimniekiem ļauj sekot līdzi un ietekmēt siltuma patēriņu.

Projekta teritorija ir labiekārtota un sakopta – ir uzstādīti soliņi, ierīkoti divi bērnu rotaļlaukumi, izveidoti gājēju celiņi, kā arī veikta teritorijas apzaļumošana. Iedzīvotāju drošībai daudzdzīvokļu projektam tiek nodrošināta apsardze, bet koplietošanas telpās un teritorijā ap mājām ir izvietotas video novērošanas kameras. Pie ārdurvīm ir uzstādītas sarunu iekārtas, bet, iebraucot ar automašīnu teritorijā, – automātiskās barjeras.

„Varavīksnes nami 3” atrodas tikai 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Pavisam netālu ir Jūrmalas šoseja, kas sniedz iespēju apmēram 15 minūšu laikā nokļūt Jūrmalā, lai dotos garās pastaigās gar jūru un atpūstos no ikdienas straujā ritma.

Ērti var izmantot arī apkaimes attīstīto infrastruktūru – bērnudārzu, lielveikalus dažādām gaumēm („Sky”, „RIMI”, „Maxima”), kā arī būvmateriālu veikalu „K-RAUTA”. Ērta ir arī sabiedriskā transporta kustība – ik dienu kursē autobusi Nr. 8, 44, 53, kā arī mikroautobusi Nr. 234, 237, 242.

Atvērto durvju dienas laikā tiek piedāvāti draudzīgi dzīvokļa iegādes noteikumi „Varavīksnes namos 3”. Dzīvokļa cenā ir iekļauta mantu noliktava pagrabstāvā, tādēļ iedzīvotājiem nav jāraizējas par to, kur glabāt dažādas sezonālas un patlaban nevajadzīgas mantas. Automašīnu īpašnieki papildus var iegādāties arī autostāvvietas atsevišķā daudzstāvu autostāvvietā.

Izvēloties jaunu mājvietu, nozīmīga ir ne tikai dzīvokļa atrašanās vieta un kvalitāte, bet arī bankas izvēle un aizdevuma nosacījumi. Dzīvokļus jaunajā projektā „Varavīksnes nami 3” var iegādāties no nekustamo īpašumu kompānijas SIA „Salvus”, kas ir DNB bankas meitasuzņēmums. Šim, kā arī citiem SIA „Salvus” pārdošanā esošajiem īpašumiem DNB banka piedāvā īpaši izdevīgus kredīta nosacījumus. Piemēram, samazinātu kredīta dokumentu noformēšanas komisijas maksu, lielāku finansējuma apjomu, kas samazina pirmo iemaksu, un izdevīgākas procentu likmes, īpaši pirmo divu gadu laikā, kas būs jūtams atspaids mājokļa iekārtošanā. Vairāk par SIA „Salvus” nekustamo īpašumu piedāvājumiem var uzzināt uzņēmuma mājas lapā www.salvus.lv .

Lapenieku ciemata privātmāju īpašnieki jūtas piemānīti

24.05.2013

Pozitīvākais Jaunais projekts Rīgā!

24.05.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

3

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu