Uzsāk zemesgabalu tirdzniecību jaunā privātmāju ciematā Saules Ciems – Ādažos, Kadagā

Uzņēmums JD Capital pērnā gada nogalē ir uzsācis aktīvu darbu pie projekta Saules Ciems – Ādažos, Kadagā – privātmāju ciemata turpmākas attīstības un mārketinga aktivitātēm pieejamo zemesgabalu tirdzniecībai.  Par to informē biznesa un ekonomikas ziņu portāls db.lv.

Kā norāda JD Capital pārstāvji, iepazināmies ar piedāvājumu Rīgas apkārtnē – zemesgabaliem, kas paredzēti privātai apbūvei, atrodas 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centrālās daļas un  kuriem būtu pieejamas nepieciešamās pilsētas komunikācijas, par konkurētspējīgu cenu, atbilstoši tirgū valdošajai situācijai. Piedāvājums izrādījās gaužām ierobežots, vai neatbilstošs tirgus prasībām, kaut arī pieprasījums pēc šāda veida zemesgabaliem tikai aug.

Tika pieņemts lēmums uzsākt JD Capital piederošo zemesgabalu tirdzniecību un šobrīd potenciālajiem pircējiem tiek piedāvāti 35 no kopumā 66 Saules Ciemā neapbūvētajiem zemesgabaliem. Viss ciemats sastāv no 89 privātai apbūvei paredzētiem zemesgabaliem,  no kuriem 23 tika pārdoti un apbūvēti jau iepriekš.

Piedāvātie zemesgabali ir platībās no 1200 līdz 2000 kv.m., kas ir tirgū pieprasītas platības, zemesgabaliem ir pieejami pieslēgumi pilsētas komunikācijām – elektrībai, ūdensvadam un kanalizācijai. Perspektīvā iespējams pieslēgties arī gāzei.
Šādu lēmumu mudināja pieņemt augošais pieprasījumu tirgū, kā arī Ādažu novada un pašas Kadagas straujā attīstība – pēdējos gados uzbūvēts jauns, viens no modernākajiem bērnu dārziem Latvijā ar sev pieguļošu meža teritoriju, tiek spriests par Ādažu Ģimnāzijas nepieciešamību, kā arī šobrīd sadarbojamies ar Ādažu novada pašvaldību detālplānojuma izstrādē un diskutējam par labākajiem risinājumiem un attīstības modeļiem Pašvaldībai piederošajai teritorijai, starpSaules Ciemu un Kadagas pilsētu, norāda projekta attīstītāji JD Capital. Visi šie faktori bija noteicoši projekta realizācijas uzsākšanai.

Lai arī bankas visai skeptiski skatās uz privātai apbūvei paredzētu zemesgabalu kreditēšanu, JD Capital pārstāvji uzskata, ka šis ir īstais brīdis iegādāties zemi, ja plānojat savas privātmājas būvniecību, jo, kā rāda tirgus, cenas pēdējos gadus nemainīgi aug. Mūsu klientu vidū ir gan vietējie Ādažu un Kadagas iedzīvotāji, gan rīdzinieki, kas plāno savas ģimenes mājas būvniecību vai vienkārši veic labu investīciju, redzot perspektīvu ciemata attīstībai.

Šobrīd piedāvājam ļoti labu cenu zemesgabalu iegādei, kas akcijas gabaliem ir vien no 8.0 Eiro/kvadrātmetrā, kas kopumā par zemesgabalu ir 12 līdz 16 000 Eiro. Mums ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar lielākajām Latvijas bankām īpašumu kreditēšanai, kā arī JD Capital piedāvā jaunu produktu tirgū zemesgabalu iegādi nomaksā – 2 gadu laikā izpērkot zemesgabalu pa tiešo no attīstītāja, katru mēnesi veicot fiksētu maksājumu.

Ar sīkāku informāciju piedāvājam iepazīties  www.saulesciems.lv

City24.lv iesaka:

KUR ĪPAŠUMS SATIEK ĪSTO SAIMNIEKU. IR SLUDINĀJUMS, IR DARĪJUMS! IEVIETO SLUDINĀJUMU City24.lv

Projektā "Rietumkrasta Nams" vislielākā interese par lielajiem dzīvokļiem

04.06.2015

alt

SEB: Mājokļu pieejamība nedaudz mazinājusies visās trijās Baltijas valstīs

08.06.2015

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Baudāma dzīve pilsētas centrā sākas ar mājokli! Uzsāk dzīvokļu pārdošanu projektā "Klusā iela 11"

2

Rīgas centra pūrs: dzīvokļi šikas privātmājas vērtībā

3

Atvērto durvju dienas maratonā iepazīsties ar jaunajiem projektiem Rīgas Centrā!

4

Nāc un iepazīsti renovēto pirmskara kluba tipa māju - projektu Ģertrūdes ielā 99

5

Jaunie mājokļi Daugavas kreisajā krastā un Pierīgā aicina uz Atvērto durvju dienu!

6

Latio "Padomu pietura" - neformālā gaisotnē uzzini visu par nekustamā īpašuma iegādi!

City24 redaktora izvēle

alt

Rīgas centra pūrs: dzīvokļi šikas privātmājas vērtībā

alt

Pēdējā no Jaunās Teikas sešām dzīvojamām mājām ver durvis interesentiem

alt

Saliena Park Apartments - atvērto durvju diena un atlaides dzīvokļiem līdz pat 14000 EUR!