Uzsāk zemesgabalu tirdzniecību jaunā privātmāju ciematā Saules Ciems – Ādažos, Kadagā

Uzņēmums JD Capital pērnā gada nogalē ir uzsācis aktīvu darbu pie projekta Saules Ciems – Ādažos, Kadagā – privātmāju ciemata turpmākas attīstības un mārketinga aktivitātēm pieejamo zemesgabalu tirdzniecībai.  Par to informē biznesa un ekonomikas ziņu portāls db.lv.

Kā norāda JD Capital pārstāvji, iepazināmies ar piedāvājumu Rīgas apkārtnē – zemesgabaliem, kas paredzēti privātai apbūvei, atrodas 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centrālās daļas un  kuriem būtu pieejamas nepieciešamās pilsētas komunikācijas, par konkurētspējīgu cenu, atbilstoši tirgū valdošajai situācijai. Piedāvājums izrādījās gaužām ierobežots, vai neatbilstošs tirgus prasībām, kaut arī pieprasījums pēc šāda veida zemesgabaliem tikai aug.

Tika pieņemts lēmums uzsākt JD Capital piederošo zemesgabalu tirdzniecību un šobrīd potenciālajiem pircējiem tiek piedāvāti 35 no kopumā 66 Saules Ciemā neapbūvētajiem zemesgabaliem. Viss ciemats sastāv no 89 privātai apbūvei paredzētiem zemesgabaliem,  no kuriem 23 tika pārdoti un apbūvēti jau iepriekš.

Piedāvātie zemesgabali ir platībās no 1200 līdz 2000 kv.m., kas ir tirgū pieprasītas platības, zemesgabaliem ir pieejami pieslēgumi pilsētas komunikācijām – elektrībai, ūdensvadam un kanalizācijai. Perspektīvā iespējams pieslēgties arī gāzei.
Šādu lēmumu mudināja pieņemt augošais pieprasījumu tirgū, kā arī Ādažu novada un pašas Kadagas straujā attīstība – pēdējos gados uzbūvēts jauns, viens no modernākajiem bērnu dārziem Latvijā ar sev pieguļošu meža teritoriju, tiek spriests par Ādažu Ģimnāzijas nepieciešamību, kā arī šobrīd sadarbojamies ar Ādažu novada pašvaldību detālplānojuma izstrādē un diskutējam par labākajiem risinājumiem un attīstības modeļiem Pašvaldībai piederošajai teritorijai, starpSaules Ciemu un Kadagas pilsētu, norāda projekta attīstītāji JD Capital. Visi šie faktori bija noteicoši projekta realizācijas uzsākšanai.

Lai arī bankas visai skeptiski skatās uz privātai apbūvei paredzētu zemesgabalu kreditēšanu, JD Capital pārstāvji uzskata, ka šis ir īstais brīdis iegādāties zemi, ja plānojat savas privātmājas būvniecību, jo, kā rāda tirgus, cenas pēdējos gadus nemainīgi aug. Mūsu klientu vidū ir gan vietējie Ādažu un Kadagas iedzīvotāji, gan rīdzinieki, kas plāno savas ģimenes mājas būvniecību vai vienkārši veic labu investīciju, redzot perspektīvu ciemata attīstībai.

Šobrīd piedāvājam ļoti labu cenu zemesgabalu iegādei, kas akcijas gabaliem ir vien no 8.0 Eiro/kvadrātmetrā, kas kopumā par zemesgabalu ir 12 līdz 16 000 Eiro. Mums ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar lielākajām Latvijas bankām īpašumu kreditēšanai, kā arī JD Capital piedāvā jaunu produktu tirgū zemesgabalu iegādi nomaksā – 2 gadu laikā izpērkot zemesgabalu pa tiešo no attīstītāja, katru mēnesi veicot fiksētu maksājumu.

Ar sīkāku informāciju piedāvājam iepazīties  www.saulesciems.lv

City24.lv iesaka:

KUR ĪPAŠUMS SATIEK ĪSTO SAIMNIEKU. IR SLUDINĀJUMS, IR DARĪJUMS! IEVIETO SLUDINĀJUMU City24.lv

Projektā "Rietumkrasta Nams" vislielākā interese par lielajiem dzīvokļiem

04.06.2015

alt

SEB: Mājokļu pieejamība nedaudz mazinājusies visās trijās Baltijas valstīs

08.06.2015

Vēlaties iegādāties mājokli?

Uzziniet savas iespējas saņemt aizdevumu SEB bankā un piesakieties bezmaksas konsultācijai

  • Kredīta atmaksas termiņš līdz 30 gadiem
  • Iespēja atlikt pamatsummas maksājumu uz laiku līdz 18 mēnešiem
  • Kredītmaksājumu apdrošināšanas piedāvājums
  • Valsts atbalsts mājokļa iegādei ģimenēm ar bērniem
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Jaunie projekti Jūrmalā uzņems mājokļu pircējus - ļaujies jūras krasta vilinājumam arī tu!

2

Ieteikumi, kā iekārtot mājokli, ja ģimenē aug bērni

3

TOP 5: dzīvokļi Rīgā, kuros īpaši piedomāts pie interjera

4

Kur glabāt "dāmu ieročus"?

5

Tuvāk dabai - jaunajā projektā "Tuvidi" atvērto durvju diena

6

Ar ozolkoka smaržu un vēsturiskiem elementiem: aplūko unikālu dzīvokli Skolas ielā

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdaugavas jaunie projekti vērs durvis mājokļu pircējiem

alt

TOP 5: dzīvokļi Rīgā, kuros īpaši piedomāts pie interjera

alt

Jaunie projekti Jūrmalā uzņems mājokļu pircējus - ļaujies jūras krasta vilinājumam arī tu!