Nodots ekspluatācijā piektais daudzdzīvokļu nams kompleksā Teikā „Biķerziedi”

Būvniecības uzņēmums un nekustamo īpašumu attīstītājs SIA YIT Celtniecība, ieguldot 5 miljonu eiro lielas investīcijas, nodevis ekspluatācijā daudzdzīvokļu dzīvojamo namu kompleksā Biķerziedi Teikā, Biķernieku ielā 16.

Šis ir jau piektais daudzdzīvokļu nams jaunattīstītajā „Biķerziedu” kvartālā, un līdz šim kompleksā „Biķerziedi” kopumā investēti vairāk nekā  10 miljoni eiro. Plānots, ka projekta pēdējās kārtas būvniecība tiks uzsākta 2016. gada pavasarī, un tās laikā tiks uzbūvēts sestais daudzdzīvokļu dzīvojamais nams kopā ar nelielu tirdzniecības centru.

Šis ir viens no mūsu pēdējā laikā veiksmīgākajiem projektiem Rīgā, jo klientu interese par dzīvokļu iegādi saglabājas nemainīgi augsta.  „Biķerziedi” jaunajā daudzdzīvokļu namā šobrīd ir pārdoti vai rezervēti jau gandrīz 50% dzīvokļu. Projektā ir lieliski apvienots ne vien racionāls dzīvokļu plānojums un kvalitatīvi apdares materiāli, bet arī zaļa un mierpilna vide ar tuvējo Biķernieku mežu blakus, attīstīta infrastruktūra un teicams sabiedriskais transports. Šie arī ir svarīgākie iemesli, pēc kuriem klienti izvēlas jaunu dzīvesvietu,” norāda " YIT Celtniecība” valdes priekšsēdētājs Andris Božē.

  Kopumā, vērtējot pircēju interesi par jaunu mājokļu iegādi, A. Božē norāda, ka tirgū ir vērojamas mainīgas tendences dažādos tirgus segmentos, taču vietējo pircēju aktivitāte labos rajonos ir nemainīgi stabila.   “Pēc tam, kad pavasarī tika atcelta ideja par tā saucamā nolikto atslēgu principa ieviešanu kā obligātu, kredītu pieejamība uzlabojās, banku piedāvājumi kļuva draudzīgāki un pircēji daudz drošāk sāka apsvērt lēmumu par labu jauna mājokļa iegādei. Ņemot vērā šī brīža situāciju nekustamo īpašumu tirgū, kad īpašuma cenas joprojām ir pietiekoši zemas Rīgā, ja salīdzina ar līdzīgiem īpašumiem Tallinā un Viļņā, ir pamats uzskatīt, ka tuvākajā laikā mēs cenu ziņā panāksim kaimiņus, tāpēc ieguldījums sava dzīvokļa iegādē šobrīd ir ļoti izdevīgs,” piebilst A. Božē.

Jaunajā “Biķerziedi” piecstāvu ēkā ir 65 dzīvokļi ar divu līdz četru istabu dzīvokļiem ar platību no 46 līdz 88 m2, kā arī katram dzīvoklim ir balkons. Dzīvokļu cenas jaunajā namā ir, sākot no 1489 eiro/m2. Iegādājoties dzīvokli kompleksa „Biķerziedi” piektajā namā līdz jūnija beigām, Biķernieku ielā 16, tiks apmaksātas visas ar īpašumtiesību reģistrāciju saistītās nodevas.

Kompleksā „Biķerziedi” liela uzmanība ir pievērsta ēku energoefektivitātei. Tāpat kā pārējie dzīvojamie nami „Biķerziedu” kvartālā, arī jaunuzbūvētais daudzdzīvokļu nams ir saņēmis ēkas energosertifikātu, kas norāda uz nama teicamo energoefektivitāti. Nama iedzīvotājiem būs iespēja uzskaitīt un regulēt dzīvokļu apkures patēriņu, kas nozīmēs būtisku  energoresursu ietaupījumu, veicot zemus maksājumus par patērēto siltuma enerģijas daudzumu.

Vairāk par projektu Biķerziedi un pieejamajiem dzīvokļiem šeit!

 

City24.lv iesaka:

KUR ĪPAŠUMS SATIEK ĪSTO SAIMNIEKU. IR SLUDINĀJUMS, IR DARĪJUMS! IEVIETO SLUDINĀJUMU City24.lv

 

Nākamajā gadā kadastrālās vērtības lauku īpašumiem augs vidēji par 30%

12.06.2015

alt

Izsludināts konkurss par VEF Kultūras pils rekonstrukciju un renovāciju

15.06.2015

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Anniņmuižas Parka Rezidence Imantā - izvēlies jauno projektu vēsturiskā vietā

2

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

3

Rīdzinieku iecienītos Gaiļezera namus papildinās vēl trīs dzīvojamās mājas

4

"Estera Development" uzsāks "Liepziedu" otrās ēkas dzīvokļu rezervāciju

5

Sestdien jaunajā projektā "Ziemeļblāzmas aleja" notiks atvērto durvju diena

6

Bērnistaba - balanss starp praktiskumu un bērnu sapņu īstenošanu

City24 redaktora izvēle

alt

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

alt

Lampa – gaismas avots un dizaina priekšmets

alt

Zems enerģijas patēriņš, labāki dzīves apstākļi – ilgtspējīgi mājokļi Pierīgā