Pagājušajā nedēļā pēc pamatkapitāla lielākais reģistrētais uzņēmums - "LNK Properties"

Pagājušajā nedēļā Uzņēmumu reģistrā (UR) pēc pamatkapitāla lielākais reģistrētais uzņēmums bija SIA LNK Properties, kura pamatkapitāls ir 16,697 miljoni eiro, informē UR.

Zīmols "LNK Properties" jau līdz šim izmantots, lai raksturotu LNK uzņēmumu grupas darbu nekustamo īpašumu attīstīšanā. Saskaņā ar aģentūras LETA arhīva informāciju "LNK Properties" pārvaldījumā ir tādi komercplatību īpašumi kā "Alojas biznesa centrs", "Dārzciema biroji", "Alojas rezidence", "Mūkusalas biroji", tirdzniecības centrs "Alojas kvartāls", tirdzniecības centrs "Draudzība", "Dienvidu vārti", "Baltijas Industriālais parks".

Saskaņā ar "Firmas.lv" datiem "LNK Properties" reģistrēts 18.jūnijā, un uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir holdinga kompānija SIA "LNK (Latvijas Novitātes komplekss)". "LNK Properties" vienīgais valdes loceklis ir Artjoms Milovs. Padomes priekšsēdētājs ir Aleksandrs Milovs, padomes priekšsēdētāja vietnieks - Vadims Milovs, padomes locekle - Nataļja Milova.

Holdings dibināts 1998.gadā, un tā uzņēmumi darbojas trīs virzienos: ražošana un celtniecība ("LNK Industries"), inženierija ("LNK Aerospace") un nekustamo īpašumu attīstība ("LNK Properties").

Otrs pēc pamatkapitāla lielākais pagājušajā nedēļā reģistrētais uzņēmums ir SIA "HD Portfolio", kura pamatkapitāls pārsniedz desmit miljonus eiro. "HD Portfolio" ir reģistrēts 17.jūnijā, un tā vienīgais īpašnieks ir nekustamā īpašuma nozares uzņēmums SIA "Plesko Real Estate". Savukārt "Plesko Real Estate" pieder Zviedrijas uzņēmumam "ICA Baltic" AB. "ICA Baltic" ir arī vienīgais tirdzniecības tīkla SIA "Rimi Latvia" īpašnieks.

Pēc pamatkapitāla lielāko pagājušajā nedēļā reģistrēto uzņēmumu vidū ir arī SIA "Green Fleet Services", kura pamatkapitāls ir 100 000 eiro, bet īpašnieki Jānis Bole (75%), Jānis Feldmanis (25%).

Pagājušajā nedēļā reģistrēts arī uzņēmums SIA "Sofar Group", kura pamatkapitāls ir 84 112 eiro un vienīgais īpašnieks - Sergejs Ševcovs, liecina "Firmas.lv" informācija.

UR informē, ka pagājušajā nedēļā komercreģistrā un UR reģistrēti 226 jauni subjekti, kas ir par 22 subjektiem mazāk nekā pirms nedēļas. Biedrību un nodibinājumu reģistrā tika reģistrēti 16 subjekti. No kopējā skaita visvairāk jeb 207 bija sabiedrības ar ierobežotu atbildību, 10 individuālie komersanti un 15 biedrības.

Pagājušajā nedēļā likvidēti 164 subjekti, kas ir par 67 mazāk nekā pirms nedēļas.

Plāno ieviest soda naudas par aizlaistu lauksaimniecības zemi

03.07.2015

alt
alt

Būvnormatīvu pārkāpumus konstatē katrā piektajā sabiedriskas nozīmes ēkā; visbīstamākā ēka - Rīgas Cirks

03.07.2015

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Īsts arhitektūras šedevrs tepat Torņkalnā

2

Klientiem durvis vērs arī vairāki jaunie projekti Pārdaugavā un Mārupē

3

Rudens mājokļu medības: klāt Atvērto durvju dienas maratons jaunajos projektos

4

Interesentiem tiks izrādīti jaunākie dzīvokļi Jaunajā Teikā

5

Klātienē varēs apskatīt Rīgas centra jauno dzīvokļu projektus

6

Jūrmalas Sun Terraces aicina uz Atvērto durvju dienas pasākumu

City24 redaktora izvēle

alt

Īsts arhitektūras šedevrs tepat Torņkalnā

alt

Ieteikumi virtuves "atsvaidzināšanai" jebkuram budžetam

alt

Nāc uz Atvērto durvju dienas maratonu un laimē dāvanu karti 300 eur vērtībā no ALANDEKO