Salienas Mežaparka labiekārtošanā ieguldīs 300 000 eiro

Nekustamā īpašuma projekta attīstītājs Saliena Development uzsācis vērienīgu Salienas Mežaparka labiekārtošanu, kā rezultātā plānots vienu no nekustamā īpašumu projekta parkiem izveidot par aktīvās atpūtas centru iedzīvotājiem. Parka labiekārtošanā paredzēts ieguldīt aptuveni 300 tūkstošu eiro lielas investīcijas turpmāko desmit gadu laikā. Salienas teritorijā kopumā šobrīd tiek attīstīti un labiekārtoti trīs parki, kas paredzēti iedzīvotāju atpūtai.

Mežaparks ir lielākais parks  Salienā un tā teritorija aizņem gandrīz 12 ha. Attīstītāja plānotās investīcijas ļaus nākotnē uzlabot aktīvās atpūtas un sporta aktivitāšu vietu, kurā būs izveidotas trases pastaigām, riteņbraukšanai, skriešanai un nūjošanai, bet ziemā tās būs izmantojamas distanču slēpošanai. Plānots izbūvēt arī sporta zonu volejbola laukumam ar tribīnēm. 

Mazajiem un lielajiem bērniem tiks izveidotas “Meža kaķa” trases ar šķēršļu elementiem, kā arī bērnu rotaļu laukums ar dabas elementiem, kas veicina bērnu attīstību un palīdz iepazīt dabu. Plānots izveidot arī estrādi ar soliņiem kopīgiem pasākumiem un skatu laukumu. 

Michael Makarov, Saliena Development valdes priekšsēdētājs: „Mūsu mērķis ir radīt jaunu pilsētu ar izcilu un ērtu vidi dzīvošanai. Parku izveide teritorijā iet roku rokā ar dzīvojamo zonu būvniecību, apliecina mūsu kā ilgtermiņa spēlētāja nodomus realizējot projektu.” 

Salienā ir trīs parki. Pirms vairākiem gadiem tika labiekārtots Dārza parks vairāk nekā 1,2 ha platībā ar dīķi, strūklaku un koku un krūmu stādījumiem. Pērn uzsākts darbs pie Saliena Orchard Park izveides, kurā plānots izveidot dārzu ar ābelēm, bumbierēm, ķiršiem un plūmēm, kā arī dīķi ar kaskādi. Savukārt Salienas Mežaparks ir vērtīgs mežu biotops ar Mežaines piejūras kāpām, kas tiek saglabāts projekta ietvaros. 

Nekustamo īpašumu projekts Saliena atrodas starp Rīgu un Jūrmalu. 455 ha lielā platībā tiek attīstīts mūsdienīgs koncepts ar augstvērtīgu dzīvojamo, darba un izklaides vidi. Projektā Saliena jau dzīvo 300 ģimeņu no 11 dažādām valstīm, ir ierīkota mūsdienīga infrastruktūra, izveidots viens no lielākajiem golfa kompleksiem Baltijā, kā arī tajā atrodas Latvijas Starptautiskā skola. Tuvumā ir bērnudārzs, hokeja halle, futbola laukums, ezers. Salienas attīstītājs un pārvaldītājs ir Saliena Development SIA. 

 

City24.lv iesaka: 

KUR ĪPAŠUMS SATIEK ĪSTO SAIMNIEKU. IR SLUDINĀJUMS, IR DARĪJUMS! IEVIETO SLUDINĀJUMU City24.lv

Pillar grupas pārdošanas apjomi pirmajā pusgadā sasniedz 7,7 miljonus eiro

20.07.2015

alt
alt

Rīgā ģimenes ar bērniem biežāk iegādājas dzīvokļus

20.07.2015

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

2

Grupu pirkumā par cenu zem tirgus vērtības izpārdod dzīvokļus Blaumaņa ielā

3

Populārākās sērijveida ēkas un kas tajās pērk dzīvokļus?

4

TEKSTILIANA - jau sen gaidīta dzīvesvieta!

5

Vērienīgajā mājokļu projektā "Krasta kvartāls" uzsāk otrās mājas būvniecību

6

TOP 10 lielākie nekustamā īpašuma investīciju darījumi 2019. gadā

City24 redaktora izvēle

alt

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

alt

TOP 10 lielākie nekustamā īpašuma investīciju darījumi 2019. gadā

alt

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju