Lauku īpašumi Latvijā, kuros ļauties meža ritmiem, draudzēties ar kaimiņu - stārķi un baudīt rožu dārza reibinošos aromātus

Pilsētas straujais dzīves ritms nereti nogurdina, un tad kā svaiga gaisa malks ir iespēja atvilkt elpu mierā un klusumā pie dabas krūts - ārpus civilizācijas vai vismaz attālināti no tās. Nekustamo īpašumu portāls City24 piedāvā apskatīt vairākus Latvijā pieejamus lauku īpašumus dažādām gaumēm – gan tiem, kuri vēlas atpūsties, gan tiem, kuros arvien sēž nemiera gars un kuri labprāt ļautos rosībai un fiziskām aktivitātēm.

Dārzs ar ziedošām rozēm dažādās košās krāsās, namiņš, kurā grilēt ēdienu ģimenei un ciemiņiem, pirtiņa, kurā sasildīties tumšajos rudens vakaros – tas viss un vēl vairāk pieejams gaumīgā un koptā lauku īpašumā, kas atrodas gleznainajos Talsos. 196 kvadrātmetrus lielā māja ir gaišuma un elegances piepildījums, kurā atgūt iekšējo mieru un nodoties atpūtas baudīšanai. Vairāk informācijas un foto: City24.lv.

Pat esot ārpus lielpilsētas, svarīgi ir justies komfortabli, ērti un mājīgi. Šajā Ikšķilē esošajā īpašumā ik dienas patīkamu nodarbošanos sev varētu atrast gan lielie, gan mazie, jo tajā var ne vien ļauties dabas valdzinājumam, bet arī nodoties mūsdienās iemīļotām nodarbēm. Kamēr bērni plunčāsies baseinā vai spēlēsies koka lapenē, kas ir dārzā, vecāki varēs baudīt mierpilnus vakarus pie kamīna. Vai, tieši pretēji, atbrīvoties no darba dienas laikā uzkrātā stresa, vingrojot mājā esošajā sporta zālē.  Vairāk informācijas un foto: City24.lv.

Cik skaists nosaukums, tik skaista arī pati vieta – tā īsumā var teikt par Liepupē  esošo lauku īpašumu "Naktsvijoles". Zaļo dabas ainavu, romantiskā dīķa, stiklotas koka lapenes un vēl daudzu citu iemeslu dēļ šo īpašumu var dēvēt par mazu paradīzi uz Zemes virsas. Pats labākais, ka tā atrodas tepat, Latvijā, turklāt - pašā jūras krastā.  Vairāk informācijas un foto: City24.lv.

Latvieši arvien bijuši tuvās attiecībās ar dabu, un zina, ka nekas tā nepalīdz atgūt mieru un līdzsvaru, kā jūra vai mežs. Dabas mīļotāji, kuri pēc darbīgām dienām labprāt vēlas ieklausīties meža nomierinošajās skaņās vai malkot vakara tēju terasē ar skatu uz dīķi, līdzsvaru varēs atrast tieši šādā zaļuma, smaržu un svaiga gaisa piepildītā īpašumā. Vairāk informācijas un foto: City24.lv.

Privāta pludmale upes krastā? Kāpēc gan ne! Vecumnieku novadā, vien 45 kilometru attālumā no Rīgas atrodas zaļum zaļš lauku īpašums ar 212 kvadrātmetru lielu māju, no kuras terases paveras romantisks skats uz turpat blakus esošo dīķi. Šeit mierā un klusumā var baudīt gan dabas nomierinošās skaņas, gan vērot, kā pa teritoriju pastaigājas pa kādam staltam stārķim, gan ar bērzu slotiņām nopērties pirtiņā.  Vairāk informācijas un foto: City24.lv.

 

City24.lv iesaka:

KUR ĪPAŠUMS SATIEK ĪSTO SAIMNIEKU. IR SLUDINĀJUMS, IR DARĪJUMS! IEVIETO SLUDINĀJUMU City24.lv

Noderīgi ieteikumi, kā viesistabai ar krāsu palīdzību piešķirt personību

28.08.2015

alt
alt

Četras kļūdas, no kurām izvairīties, pārdodot māju

31.08.2015

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju

2

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

3

Runā iedzīvotāji: kāpēc "Bišumuiža"?

4

Grupu pirkumā par cenu zem tirgus vērtības izpārdod dzīvokļus Blaumaņa ielā

5

Populārākās sērijveida ēkas un kas tajās pērk dzīvokļus?

6

Vērienīgajā mājokļu projektā "Krasta kvartāls" uzsāk otrās mājas būvniecību

City24 redaktora izvēle

alt

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

alt

TOP 10 lielākie nekustamā īpašuma investīciju darījumi 2019. gadā

alt

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju