Aicina uz Atvērto durvju dienām daudzdzīvokļu namu kompleksā "Priedes"

Būvniecības uzņēmums un nekustamo īpašumu attīstītājs SIA «YIT Celtniecība» 12. septembrī no plkst. 11.00 līdz 16.00 aicina interesentus uz Atvērto durvju dienām kompleksā Priedes, Pupuķu ielā 9,11 (bij. Gulbju ielā 68), Rīgā.

Visiem interesantiem septembra otrajā sestdienā būs iespēja apmeklēt divus jaunbūvētos namus un apskatīt dažāda plānojuma divu un trīs istabu dzīvokļus (49  - 65 m2), kas tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari. Pasākuma laikā būs iespēja apskatīt pieejamos dzīvokļus, saņemt "YIT Celtniecība" speciālistu ieteikumus par dzīvokļa iegādi,  kā arī vadošo banku pārstāvju konsultācijas par hipotekārā kredīta saņemšanas iespējām.

Daudzdzīvokļu namu komplekss "Priedes" ir jauns projekts Pierīgā, Daugavas kreisajā krastā. Tas apvieno gan klusu un sakārtotu apkārtējo vidi priežu meža ielokā, gan iespēju ērti nokļūt pilsētas centrā. Projekts ir izvietots stratēģiski izdevīgā un nozīmīgā vietā, un ir sasniedzams gan no Rīgas centra pār Dienvidu tiltu, gan arī  no Ziepniekkalna vai Ķekavas puses. Netālu no kompleksa atrašanās vietas ir pieejami dažādi infrastruktūras objekti, piemēram,  lielveikals A7, Veselības centra 4 filiāle, SEB bankas centrālais birojs un citi.

Vēl jāatzīmē, ka projekta apkārtnē atrodas vairākas izglītības iestādes, labi attīstīts sabiedriskais transports, kā arī dažādas iepirkšanās vietas, kā, piemēram, tirdzniecības centri "Mols", "Azur" un citi.

"YIT Celtniecība" valdes priekšsēdētājs Andris Božē uzsver, ka "Priedes" būs piemērota dzīvesvieta tiem, kas vēlas iegādāties dzīvokli par pieejamām cenām un  baudīt mierpilnu dzīvošanu dabas tuvumā, tajā pašā laikā novērtējot apkārtējās infrastruktūras priekšrocības, tāpēc īpaši uz pasākumu aicina ierasties jaunās ģimenes.  "Projekts atrodas gana zaļā vietā ar jauku apkārtni, arī ēkas ir projektētas ar lieliem un plašiem logiem, lai šo sajūtu nepazaudētu. Tā kā "Priedes" ir prom no pilsētas burzmas, tad tā būtu īstā vieta tiem, kuri ir jauna mājokļa meklējumos, bet nevēlas dzīvot kādā no Rīgas mikrorajoniem," paskaidro A.Božē.

"YIT Celtniecība" valdes priekšsēdētājs informē, ka kopumā projekta ietvaros paredzēts uzbūvēt četras piecstāvu ēkas. Pirmajā kārtā uzbūvētas divas ēkas, katrā no tām ir divas kāpņu telpas, 40 dzīvokļi un lifts. Pagalmā paredzēts izveidot 32 virszemes autostāvvietas, savukārt pazemē būs iespējams izvēlēties kādu no 44 stāvvietām. Šajā kompleksā īpaši domāts arī par jaunākajiem iemītniekiem – kopumā ieplānoti divi gana plaši un labiekārtoti bērnu laukumi.

Šobrīd aktīvi turpinās darbi, lai projekta pirmās kārtas būvniecību pabeigtu un pirmās divas ēkas nodotu ekspluatācijā līdz šī gada beigām. Jāatzīmē, ka projekts pēc pabeigšanas būs īpaši piemērots arī Altum Mājokļu atbalsta programmas mērķauditorijai.

Vairāk informācijas par projektu uzzini šeit!

 

City24.lv iesaka:

KUR ĪPAŠUMS SATIEK ĪSTO SAIMNIEKU. IR SLUDINĀJUMS, IR DARĪJUMS! IEVIETO SLUDINĀJUMU City24.lv

Tūkstošgades paaudze - pārmaiņu vējš, kas pāršalcis mājokļu iekārtošanas paradumus

01.09.2015

alt
alt

Mājokļu atbalsta programmu jaunām ģimenēm vajadzētu turpināt un paplašināt

02.09.2015

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

2

Grupu pirkumā par cenu zem tirgus vērtības izpārdod dzīvokļus Blaumaņa ielā

3

Populārākās sērijveida ēkas un kas tajās pērk dzīvokļus?

4

TEKSTILIANA - jau sen gaidīta dzīvesvieta!

5

Vērienīgajā mājokļu projektā "Krasta kvartāls" uzsāk otrās mājas būvniecību

6

TOP 10 lielākie nekustamā īpašuma investīciju darījumi 2019. gadā

City24 redaktora izvēle

alt

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

alt

TOP 10 lielākie nekustamā īpašuma investīciju darījumi 2019. gadā

alt

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju