Pieci veidi, kā savā mājoklī radīt "wow" efektu

Viss skaistais slēpjas vienkāršās detaļās. Lai ikvienam ciemiņam, kurš ierodas viesos, uz mirkli aizrautos elpa, obligāti nav nepieciešams veikt remontu. Pietiek vien ar labu gaumes izjūtu un rotaļīgumu, lai mājokli spētu pārvērst mākslas darbā. Piedāvājam piecus veidus, kā, pielietojot vien mazliet izdomas, savu ierindas mājokli padarīt par kaut ko īpašu un neierastu.

Košuma sprādziens

Nereti cilvēki mājokļa interjerā baidās izmantot košas un izteiksmīgas krāsas, taču tās ir viens no labākajiem veidiem, kā savam dzīvoklim vai mājai piešķirt raksturu. Ja mājokļa krāsu palete ir neitrālos toņos, nebaidies no izteiksmīgām krāsām – radi vizuālu wow efektu, pievienojot kādu košu toni (kaut vai mazās devās). Tāpat spilgtas krāsas ļoti labi izskatās, ja tās sakombinē ar melno un balto krāsu. Vai, piemēram tumšiem, neitrāliem toņiem - tādiem, kā pelēks un brūns.

Melnā krāsa

Melnā krāsa, šķiet, ir vēl lielāks tabu, kā košie un spilgtie toņi. Taču tieši melnā krāsa, neatkarīgi no tā, vai tajā nokrāsotas visas sienas vai tā ir tikai kā akcents, lieliski spēs izcelt, piemēram, izvēlētās mēbeles un dzīvokļa dekorējumus.

Stāstu akcentsiena

Lai istabu padarītu īpašu, nav nepieciešams to pilnībā pārveidot. Piemēram, izmēģini dažādus neparastus risinājumus akcentsienai. Ja padarīsi to par istabas galveno dekoru un ļausi tai "stāstīt stāstu", visa pārējā telpa var palikt vienkārša un piezemēta.
Vēl viens variants, kā istabu saglabāt vienkāršu, bet tajā pašā laikā radīt arī labu iespaidu, ir iegādāties un pie sienas piekārt liela izmēra gleznu. Tā, gluži kā akcenta siena, pati par sevi mājokli padarīs īpašāku.

Liela izmēra gaismekļi

Viens no interjera dizaina elementiem, ar kuru jebkurā telpā vari radīt iespaidīgu un dramatisku efektu, ir lampas. Neatkarīgi no tā, vai lampas vēlies pakārt virs pusdienu galda vai nolikt uz grīdas dzīvojamā istabā, vislabāko efektu gūsi, ja izvēlēsies liela izmēra gaismas objektus.

Rotaļīgi dekori un mēbeles

Iekļauj sava interjera dizainā dekorus un mēbeles, kas runā paši par sevi un spēj radīt interesi. Ļauj savai fantāzijai lidot un, ja ieraugi veikalā, piemēram, pēc kāda dzīvnieka līdzības izveidotu krēslu vai smieklīgus, rotaļīgumus dekorus, kas iederētos mājokļa kopējā interjerā, nebaidies tos iegādāties un padarīt savu dzīvesvietu dzīvīgāku un aizraujošāku.

Ieskaties www.city24.lv/karstiepiedavajumi/ un atrodi arī sev piemērotu dzīvesvietu!

 

City24.lv iesaka:

JAUNO PROJEKTU KAMPAŅA "KARSTIE PIEDĀVĀJUMI" - LABĀKIE JAUNIE PROJEKTI VIENUVIET! IESKATIES City24.lv UN ATRODI ARĪ SEV PIEMĒROTU MĀJVIETU!

Startē City24.lv jauno projektu kampaņa "Karstie piedāvājumi"

01.10.2015

alt
alt

Savs mājoklis "Varavīksnes namos"? Kāpēc gan ne!

02.10.2015

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju

2

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

3

Runā iedzīvotāji: kāpēc "Bišumuiža"?

4

Grupu pirkumā par cenu zem tirgus vērtības izpārdod dzīvokļus Blaumaņa ielā

5

Populārākās sērijveida ēkas un kas tajās pērk dzīvokļus?

6

Vērienīgajā mājokļu projektā "Krasta kvartāls" uzsāk otrās mājas būvniecību

City24 redaktora izvēle

alt

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

alt

TOP 10 lielākie nekustamā īpašuma investīciju darījumi 2019. gadā

alt

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju