Durvis jaunajiem iemītniekiem vērusi unikāla pērle Rīgas centrā – augstākās klases apartamentu nams "Club Central Residence"

Ekspluatācijā nodots «Club Central Residence» - augstākās klases komfortam atbilstoši uzbūvētais dzīvokļu nams Rīgā, Baznīcas ielā: unikāls mūsdienu Eiropas arhitektūras un dizaina paraugs, kas apvieno labākās Rīgas vēsturiskās apbūves tradīcijas ar jaunākajām tendencēm pasaules pilsētu attīstībā. Nama atbilstība pasaules labākajiem projektu standartiem novērtēta, tikko Baltijas Attīstītāju konferences ietvaros saņemot starptautiskās nekustamo īpašumu federācijas prestižo balvu «Baltic Prix d’Excellence» kā labākajam jaunajam projektam premium segmentā, kā arī Baltic Sotheby’s International Realty īpašo balvu kā gada labākajam premium dzīvojamā nama projektam Latvijā.

Projekta pasūtītājs ir SIA "Kappa Capital", kurš caur savu mātes uzņēmumu AS "Expobank" piesaistījis projektam nepieciešamo finansējumu. Būvniecības izmaksas sasniedza 2,2 milj. eiro, neskaitot pasūtītāja izdevumus projektam piesaistītā zemesgabala iegādei.

Gints Čakāns, AS "Expobank" valdes priekšsēdētāja vietnieks: "Mūsu uzsāktais "Club Central Residence" projekts ir viens no vairākiem ar bankas atbalstu uzsāktajiem nekustamo īpašumu attīstības projektiem Rīgas pilsētas centrālajā daļā, kuru mērķis ir iedibināt augstākos kvalitātes standartus nekustamo īpašumu attīstības jomā.”

Objekta tehniskā projekta izstrāde tika sākta 2013. gada ziemā sadarbībā ar pieredzējušo SIA "Tectum" biroju arhitekta Alvja Zlaugotņa vadībā. Savukārt objekta būvniecību uzsāka 2014. gada augustā, piesaistot vienu no atzītākajiem būvniecības nozares pārstāvjiem - AS "LNK Industries". Darbu projektā raksturo AS "LNK Industries" valdes loceklis Jevgenijs Locovs: "Fasādes izbūvei mums bija nepieciešams 2 100 m² stikla, nama būvniecībā tika izmantoti kvalitatīvi un videi draudzīgi materiāli, kas ir droši un atbilst mūsdienu tehnoloģijām. Šis ir moderns un pārdomāts nams."

Normunds Lojāns, "Club Central Residence” projekta vadītājs stāsta par objektu: "Projekts ir īpašs ar to, ka atrodas Rīgas pilsētas vēsturiskajā centrā, kas ir saistoši kvalitatīva mājokļa pircējiem, tomēr nozīmē visai komplicētu projekta dokumentācijas saskaņošanas procesu ar valsts un pašvaldību institūcijām. Jāatzīmē, ka objekta būvniecības gaitā ir mainījusies būvniecības nozari reglamentējošā likumdošana, tomēr joprojām esam spējuši izbūvēt visu laicīgi un pienācīgā kvalitātē. Daudzstāvu ēkas būvniecība pašā pilsētas centrā ir arī papildus izaicinājums būvniekam. Taču lielākais gandarījums, ka mūsu sniegumu ir novērtējuši ilggadīgie nekustamo īpašumu nozares eksperti un arī pircēji."

"Club Central Residence"  kompleksa ar kopējo platību 2.218 m² Rīgā, Baznīcas ielā 18a, fasādes arhitektūras līdzautore un interjera autore ir viena no vadošajām interjera speciālistēm Baltijā, starptautiski atzītā latviešu arhitekte Zane Tetere. "Ēkas fasāde ir pieskaņota pārējai Baznīcas ielas estētikas dinamikai, harmoniski saspēlējoties ar netālo Svētās Ģertrūdes Baznīcu, jūgendstila ēkām un jauno eklektisko apbūvi. Ēkas galvenais akcents ir erkers, kas koptēlā veidots kā atstarojošs tumšs monohroms apjoms ar akcentu uz faktūru un rakstiem," stāsta Zane Tetere.

"Club Central Residence" tikko Baltijas Attīstītāju konferences ietvaros saņēma starptautiskās nekustamo īpašumu federācijas (FIABCI) prestižo balvu "Baltic Prix d’Excellence" kā labākajam jaunajam projektam premium segmentā, kā arī augstākās klases nekustamo īpašumu pārdevēja Baltic Sotheby’s International Realty īpašo balvu kā gada labākajam premium dzīvojamā nama projektam Latvijā.
Baltic Sotheby’s International Realty īpašnieks un valdes priekšsēdētājs Vestards Rozenbergs: "Noteikta īpašuma piederību premium segmentam nosaka tādu faktoru kopums kā atrašanās vieta, arhitektūra, celtniecības kvalitāte, tehniskie risinājumi, plānojumi un interjers. Tieši tāpēc bijām izvirzījuši "Club Central Residence"  kā vadošo pretendentu premium klases jauno projektu nominācijā, jo projekta izcilā atrašanās vieta: Baznīcas iela, nodrošina privātumu, ērtu piekļūšanu, savukārt elegantā fasāde un interjera risinājumi, kā arī pirmā stāva privātais klubs nodrošinās ēkas iemītniekiem mūsdienu prasībām atbilstošu un izsmalcinātu dzīves stilu."

Par projektu

"Club Central Residence" septiņos stāvos izvietoti tikai 20 dzīvokļi, no kuriem 30% ir rezervēti. Dzīvokļi ir platībā no 53-156 m², tiem ir augstie griesti, kuru augstums dzīvojamās platībās sasniedz 3 metrus, visos dzīvokļos ir augstas logu ailes, kā arī ērts un komfortabls plānojums. Katrā dzīvoklī izvietotas divas vannas istabas. Sestā un septītā stāva dzīvokļiem ir izbūvētas terases ar plašu skatu uz gleznaino pilsētu, kas sevišķi papildina rūpīgi izstrādāto interjera dizainu.

Dzīvokļi pircējiem tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, tajos ir ekoloģiskas koka parketa un dabīgā akmens grīdas, dizaina flīzes un tapetes, augstas kvalitātes santehnika, dzīvojamajā zonā sienas ir dekorētas ar elegantu smalka koka apdari un augstas kvalitātes dizaina klases reljefa tapetēm.

Club Central Residence”  ir nozīmīgs konceptuāls jauninājums Rīgā: tajā ir ierīkots slēgts klubs ar bibliotēku un atpūtas zonu nama iedzīvotājiem un viņu viesiem. Arī šis privātais klubs veidots unikālā dizainā, sevī ietverot klasiskā angļu kluba mājīgumu un ekstravagantus interjera elementus.

Apartamentu mērķauditorija ir cilvēki, kam svarīgi dzīvot vienā ritmā ar pilsētu un tai pat laikā cienīt privātumu un mieru, un tādi, kas meklē vislabāko kvalitāti un dzīvē realizē augstākos dzīvojamās telpas standartus par saprātīgu cenu. Projekta piedāvāto dzīvokļu cena ar augstvērtīgu pilnu iekšējo apdari svārstās 3.500 līdz 4.500,- EUR/ m² robežās, atkarībā no konkrētā dzīvokļa atrašanās vietas ēkā.

Vairāk informācijas un pieejamos dzīvokļus meklēt šeit.

 

City24.lv iesaka:

JAUNO PROJEKTU KAMPAŅA "KARSTIE PIEDĀVĀJUMI" - LABĀKIE JAUNIE PROJEKTI VIENUVIET! IESKATIES City24.lv UN ATRODI ARĪ SEV PIEMĒROTU MĀJVIETU!

Katrs ceturtais Latvijas iedzīvotājs savu mājokli nav remontējis vairāk nekā piecus gadus

07.10.2015

alt
alt

Mežaparkā top viens no Latvijā vērienīgākajiem nekustamā īpašuma projektiem

07.10.2015

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju

2

Runā iedzīvotāji: kāpēc "Bišumuiža"?

3

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

4

Grupu pirkumā par cenu zem tirgus vērtības izpārdod dzīvokļus Blaumaņa ielā

5

Populārākās sērijveida ēkas un kas tajās pērk dzīvokļus?

6

Vērienīgajā mājokļu projektā "Krasta kvartāls" uzsāk otrās mājas būvniecību

City24 redaktora izvēle

alt

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

alt

TOP 10 lielākie nekustamā īpašuma investīciju darījumi 2019. gadā

alt

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju