Padomi, kā izveidot perfektu sludinājumu un vieglāk noslēgt darījumu

Esi izlēmis pārdot sev piederošo māju? Vai izīrēt dzīvokli Rīgas centrā? Tad zini, ka lielākā daļa īpašumu var pārdot paši sevi, taču vien tad, ja tiem noteikta piemērota cena un tie tiek pareizi prezentēti sludinājumā. Sludinājums ir mākslas darbs un tā veidotājs – mākslinieks, tādēļ piedāvājam vadošā nekustamo īpašuma portāla City24.lv pārstāvju sniegtos padomus, lai apgūtu šo mākslu un izveidotu perfektu, pircējam pievilcīgu sludinājumu.

Lai vieglāk pārdotu vai izīrētu īpašumu, ir jāvelta laiks informācijas apkopošanai un sludinājuma izveidei. Sludinājuma sagatavošana ir kā puzzles veidošana –  gabaliņu pa gabaliņam jāsaliek kopā lielā, skaistā bilde, ko nodot potenciālajiem klientiem. Svarīga ir katra detaļa, jo bez tām puzzle nebūs pilnīga un nespēs tik veiksmīgi uzrunāt citus cilvēkus.

Galvenās fotogrāfijas spēks

Veidojot sludinājumu, ņem vērā, ka sākotnēji būs redzamas tikai dažas tā detaļas. Proti, kad cilvēks atlasa vajadzīgos kritērijus, parādās tiem atbilstoši sludinājumi. Lapas apmeklētājs redz objekta cenu, platību, atrašanās vietu, kā arī bildi. Šis ir mirklis, kad tiek pieņemts lēmums – atvērt sludinājumu vai nē, un par 90 procentiem tas ir atkarīgs no pievienotās bildes.

Bilde ir pirmais un arī būtiskākais elements, kas ietekmē sludinājuma skatījumu skaitu un līdz ar to arī samazina vai palielina iespējas noslēgt darījumu.

City24.lv pārstāvju ieteikumi, kādai jābūt bildei:

Pirmajai bildei jābūt pēc iespējas labākai. Bieži vien atlasot mājokļus parādās vairāki līdzīgi piedāvājumi par līdzīgām cenām un to, kuru sludinājumu atvērs, ietekmē tieši tas, kāda ir bilde. Kā piemēru var minēt māklerus – divi mākleri tirgo vienu īpašumu, taču vienam objekta bilde ir labāka, otram sliktāka. Saprotams, klients atvērs tā māklera sludinājumu, kuram bilde ir labākas kvalitātes. Tieši tas pats attiecas arī uz privātpersonu sludinājumiem. Lai panāktu, ka apskatās tieši Tavu sludinājumu, mājoklim jābūt sakārtotai, bez liekām detaļām (drēbēm uz gultas, zobu birstītes vannas istabā un tamlīdzīgi ) un pašai bildei jābūt labā kvalitātē.

Galveno bildi laiku pa laikam ieteicams nomainīt. Pārdošanas process nenotiek vienas, divu un pat trīs nedēļu laikā (ar īres dzīvokļiem gan ir vienkāršāk), tāpēc ik pa laikam ieteicams galveno bildi nomainīt, jo tādējādi sludinājumu var pamanīt kāds, kurš to iepriekš palaidis garām, un saglabāsies aptuveni vienāds skatījumu skaits.

Izmanto iekšējā dizaina, nevis fasādes bildi. Cilvēkus labāk uzrunā interjera, iekšējā dizaina bilde, nevis mājas fasādes attēls. Ja salīdzina, tad mājokļa iekšējā bilde var sludinājumam savākt pat uz pusi vairāk skatījumu.

Jo vairāk informācijas, jo labāk

Veidojot sludinājumu, ieteicams izmantot visas iespējamās opcijas - neaprobežojies tikai ar obligātās informācijas sniegšanu. Lapas apmeklētāji jaunos mājokļus meklē pēc dažādiem kritērijiem un filtriem. Tas nozīmē, jo vairāk lauciņus aizpildīsi, jo lielāka iespēja, ka pie meklējumu rezultātiem parādīsies arī Tavs īpašums.

City24.lv pārstāvji rekomendē sludinājumā iekļaut cilvēkiem svarīgo informāciju par:

•    Apkārtējo vidi un iespējām;

•    Autostāvvietu, iespējām novietot auto;

•    Apkārtnē pieejamiem pakalpojumiem – veikaliem, skolām, bērnu dārziem, sporta centriem; nozīmīgiem objektiem utml.;

•    Sabiedriskā tranporta kustību, pieejamajiem transportiem, attālumu no centra;

•    Pievienotajām vērtībām, piemēram, noliktavas telpām, iebūvētām iekārtām, utml.

Iespēju, kā padarīt savu sludinājumu cilvēkiem pievilcīgu, ir bezgala daudz. Pievieno galerijai mājokļa plānojumu, video, virtuālās tūres linku (ja tāda ir), karti. Apraksti apkārtni, pastāsti, vai pieejams lifts, kurā stāvā ir dzīvoklis, cik tas ir mājīgs, kādēļ tajā būtu jauki dzīvot, kādi ir kaimiņi un tamlīdzīgi.

Tāpat sludinājumā izklāsti arī citu nozīmīgu informāciju. Piemēram, ja mājoklī, ko pārdod vai izīrē, ir zemi komunālie maksājumi, noteikti to piemini! Vēl labākus rezultātus sasniegsi, ja objekta galerijai pievienosi izgriezumu no pēdējā rēķina, kur šīs mazās izmaksas arī redzamas – tas cilvēkos radīs uzticību.

Pievilcīgs un iedvesmojošs apraksts

Sludinājuma veidotājiem pieejams brīvā teksta lauks. Lūk, tā ir vieta, kur vari ļaut vaļu savam slēptajam rakstnieka talantam un izpausties!  Vārdiem, kas savīti aprakstošos teikumos, ir liela vērtība un spēks, ja tos izmanto pareizi, un tie var paveikt lielisku darbu, kad runa ir par īpašuma pārdošanu.

Brīvā teksta lauks ir vieta, kur saviem vārdiem pastāstīt par objektu un tā pievienotajām vērtībām (pastāstot augstāk minēto informāciju). Tiesa, atceries, ka tajā pašā laikā nevajag tekstu arī pārskaistināt – nemelo, nenorādi nepatiesu informāciju!

Velti laiku, lai izveidotu cilvēkiem interesantu sludinājumu, tajā pašā laikā domājot par tā noformējumu. Centies to noformulēt gramatiski pareizi, lai radītu labu iespaidu un cilvēkam būtu viegli iepazīties ar piedāvāto informāciju.

Kad sludinājums gatavs, paskaties uz to no malas un pajautā sev, vai tad, ja tas būtu sveša cilvēka veidots sludinājums, Tu uz to atsauktos? Vai esi iekļāvis gana daudz un patiesu informāciju?

Dalies ar savu sludinājumu sociālajos tīklos

Neslēpies aiz pseidonīmiem un norādi maksimāli daudz informācijas, lai radītu uzticību un iespējamam pircējam vai izīrētājam būtu viegli sazināties. Vēl vairāk, dalies ar savu sludinājumu sociālajos tīklos un aicini to darīt arī draugiem. Sludinājumu nošēros desmit tavi draugi, tālāk to pašu izdarīs viņu draugi un rezultātā sludinājums sasniegs milzīgu auditoriju. Turklāt – tieši tādu, kādai ir paredzēts Tavs piedāvājums.

 

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO CITY24 - SEKO MUMS  FACEBOOK!

Pērn "Swedbank" finansējusi 470 mājokļu iegādi

18.01.2016

alt
alt

Latvijā divas trešdaļas mājsaimniecību apdrošināšanai tērē līdz 300 eiro gadā

19.01.2016

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Novembrī notiks individuālās klientu dienas jaunajos projektos!

2

"Starlex Real Estate" uzsāk ekskluzīvu pārdošanas sadarbību projektā "Summer House", Jūrmalā

3

"V" elektroniskajās izsolēs pārdos vērtīgas komercplatības Rīgas centrā

4

"R.Evolution" – attīstītājs, kas dzīvokļu projektus Latvijā veido kā unikālus mākslas darbus

5

Ērtas un gudras mājas īsteniem pilsētniekiem - jaunais projekts "Tīnūžu 1A" Pļavniekos

6

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums

alt

Mēbeļu iegāde internetā: veiksmīgas iepirkšanās ceļvedis