Sertificēti nekustamo īpašumu aģenti sniegs bezmaksas konsultācijas izstādē "Māja. Dzīvoklis 2015"

Starptautiskajā būvniecības, remonta un interjera izstādē «Māja. Dzīvoklis 2015», kas no 15. līdz 18. oktobrim notiks izstāžu centrā Ķīpsalā, ikvienam interesentam būs iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas nekustamo īpašumu darījumu jomā. Uz interesentu jautājumiem atbildes savā stendā sniegs Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) biedri.

Izstādes laikā konsultācijas sniegs profesionāli nekustamo īpašumu aģenti, kuri saņēmuši asociācijas sertifikātu un vairāku gadu garumā aktīvi darbojas nozarē. "Māja.Dzīvoklis 2015" piedalīsies un savā pieredzē dalīsies vairāku asociācijas nekustamo īpašumu kompāniju  pārstāvji.

Plašajā LANĪDA stendā eksperti apmeklētājus informēs par darījumiem ar nekustamo īpašumu un sniegs detalizētu informāciju par īpašumu iegādes un pārdošanas procesu, nepieciešamo dokumentāciju, kā arī iepazīstinās ar aktuālajām nekustamo īpašumu tirgus cenām. Tāpat ikvienam interesentam būs iespēja konsultēties par izmaiņām nozares likumdošanā un noteikumos par valsts nodevu attiecībā uz īpašumu tiesību, kā arī ķīlas tiesību nostiprināšanu Zemesgrāmatā.

Asociācijas Mācību centra pārstāvji interesentiem sniegs informāciju par profesionālās izglītības iespējām nekustamo īpašumu jomā – gan amata iesācējiem, gan jau praktizējošiem aģentiem. Savukārt studentiem būs piedāvāta iespēja pieteikties uz prakses vietām kādā no asociācijas kompānijām.

Izstāde "Māja.Dzīvoklis 2015" Latvijā šogad notiks jau 14. reizi, piedāvājot ne tikai visu nepieciešamo mājokļa labiekārtošanai un pilnveidošanai, bet arī sniedzot iespēju iegūt plašāku informāciju par nozares aktualitātēm. "Nekustamo īpašumu nozare nepārtraukti mainās - sākot no būvniecības normatīvajām prasībām un likumdošanas, beidzot ar inovācijām un pircēju pieprasījumu pēc konkrētiem nekustamo īpašumu objektiem. Tāpēc ikvienam, kurš interesējas par darījumiem ar nekustamo īpašumu, nozares profesionāļu sniegtā informācija izstādes laikā būs ļoti vērtīga un aktuāla," komentē Irina Sjarki, LANĪDA izpilddirektore.

 

City24.lv iesaka:

JAUNO PROJEKTU KAMPAŅA "KARSTIE PIEDĀVĀJUMI" - LABĀKIE JAUNIE PROJEKTI VIENUVIET! IESKATIES City24.lv UN ATRODI ARĪ SEV PIEMĒROTU MĀJVIETU!

Minimālisms interjera dizainā: mazāk reizēm tiešām ir vairāk

12.10.2015

alt
alt

Spalvas, košās rudens lapas un vīna pudeles: dekori mājoklim rudens un ziemas sezonā

12.10.2015

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

2

Grupu pirkumā par cenu zem tirgus vērtības izpārdod dzīvokļus Blaumaņa ielā

3

TEKSTILIANA - jau sen gaidīta dzīvesvieta!

4

Populārākās sērijveida ēkas un kas tajās pērk dzīvokļus?

5

Četri interesantākie projekti, kas pērn realizēti pūļa finansējuma platformā

6

Vērienīgajā mājokļu projektā "Krasta kvartāls" uzsāk otrās mājas būvniecību

City24 redaktora izvēle

alt

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

alt

TOP 10 lielākie nekustamā īpašuma investīciju darījumi 2019. gadā

alt

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju