Spalvas, košās rudens lapas un vīna pudeles: dekori mājoklim rudens un ziemas sezonā

Rudens un ziemas tumšajos vakaros cilvēki vislabprātāk atgriežas omulīgā mājoklī. Lai  radītu mājīguma sajūtu, noderīgas ir dažādas gan dabas, gan cilvēku veidotas veltes -  sākot no krāsainajām rudens lapām līdz pat svētku lampiņām un vīna pudelēm. Piedāvājam vairākas idejas, kā viegli un lēti izdekorēt mājokli rudens un ziemas sezonai.

Romantiskam efektam: spalvas vāzēs

Izmanto pastaigu laiku svaigā gaisā lietderīgi un praktiski: ja iespējams, savāc dažādas spalvas, ko pēc tam ievietot vāzēs. Pat viena vienīga spalva, kura ievietota maziņā vāzītē uz pusdienu galda vai blakus gultai, radīs romantisku, pat poētisku vidi.

Mājīgumam: ar pagalēm pildīts kamīns un plaukti

Dzīvoklī vai mājā ir kamīns, kurš netiek izmantots? Izmanto to lietderīgi un piepildi pilnu ar malkas pagalēm – tas pat neaizdegts izskatīsies vizuāli pievilcīgi un mājoklī radīs mājoklī siltu un mājīgu noskaņu.

Ja mājoklī kamīna nav, mājīgumu un lauku šarmu vari radīt, ar malku aizpildot, piemēram, dažus no grāmatu plauktiem. Vispirms plauktus aizpildi ar lielajām pagalēm, bet spraugās sabāz mazākos gabaliņus, kas parasti tiek izmantoti iekuram.

Radi pasaku ar svētku lampiņām

Kurš gan teicis, ka ar tā sauktajām Ziemassvētku lampiņām mājokli var dekorēt tikai svētkos? Ļauj savai fantāzijai vaļu un izdekorē ar tām savu mitekli arī rudens un ziemas sezonā. Svētku lampiņu virtene mājoklī radīs nelielu pasaku, neatkarīgi no tā, vai ar to izrotāsi atsegto ķieģelu sienu, palmas koku vai pakārsi pie griestiem virs gultas.

Rudenīgai noskaņai: koku lapas fotorāmjos

Rudens ir skaists un krāsu pilns gadalaiks. Ienes košumu arī savā mājoklī un uz kādas no sienām izveido māksliniecisku galeriju. Proti, antikvariātā vai krāmu tirdziņā iegādājies dažus senus, elegantus fotorāmjus un parkā vai dārzā savāc košās rudens lapas. Ievieto šīs lapas tukšajos rāmjos(pa vienai vai divām) un izveido pie sienas rudens sezonai atbilstošu galeriju. Lai tā nebūtu tik vienveidīga, rāmīšos var ievietot arī ko citu, ne tikai lapas, piemēram, nelielu putnu ligzdiņu, sūnas vai ko citu.

Radošai atmosfērai: vīna pudeles vāžu vietā

Daudzām  lietām iespējams piešķirt otro dzīvību. Piemēram, ja rudens un ziemas vakaros laprāt sevi palutini ar kādu vīna glāzi, pēc tam nemet ārā pudeli. Saglabā to – sakrāj vairākas dažāda izmēra un augstuma vīna pudeles un izvieto tās dzīvoklī pa vienai vai arī vairākām  kopā. Vīna pudeles var izmantot vāžu vietā – lai arī to kakliņš ir šaurs un tajā var ielikt vien dažus garus augus, tās izskatīsies patiesi eleganti un piešķirs mājoklim radošu, mājīgu atmosfēru.

Sertificēti nekustamo īpašumu aģenti sniegs bezmaksas konsultācijas izstādē "Māja. Dzīvoklis 2015"

12.10.2015

alt
alt

Remonta veikšana mājoklī sievietēm rada lielāku stresu nekā vīriešiem

12.10.2015

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju

2

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

3

Runā iedzīvotāji: kāpēc "Bišumuiža"?

4

Grupu pirkumā par cenu zem tirgus vērtības izpārdod dzīvokļus Blaumaņa ielā

5

Populārākās sērijveida ēkas un kas tajās pērk dzīvokļus?

6

Vērienīgajā mājokļu projektā "Krasta kvartāls" uzsāk otrās mājas būvniecību

City24 redaktora izvēle

alt

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

alt

TOP 10 lielākie nekustamā īpašuma investīciju darījumi 2019. gadā

alt

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju