Kā izmantot interneta maģisko spēku, lai pārdotu vai izīrētu īpašumu

Mūsdienās lielākā daļa cilvēku savu dzīvi nevar iedomāties bez interneta. To izmanto dažādām vajadzībām – tiek skatīti jaunākie mūzikas video, lasītas svaigākās ziņas, kā arī pirkts un pārdots viss, par ko vien varam iedomāties. Internets, it īpaši sociālie tīkli, var būt ļoti noderīgi arī nekustamā īpašuma veiksmīgākai un ātrākai pārdošanai vai izīrēšanai – kā tos izmantot savā labā?

Uzņem fotogrāfijas

Neviens nevēlas iegādāties "kaķi maisā", tāpēc sludinājumam vai ziņai, ko ievietosi portālā, blogā vai savā sociālo tīklu kontā, noteikti jāpievieno bildes (vēlams, labā kvalitātē). Lai parādītu savu īpašumu pircējiem un izīrētājiem, uzņem vairākas saistošas objekta fotogrāfijas, kurās savu potenciālo darījuma partneri iepazīstini ar pēc iespējas vairāk detaļām.

Ievieto sludinājumu

Katram cilvēkam ir ierobežots paziņu un draugu skaits, kas nozīmē, ka ziņa sociālajos tīklos aizsniedz tikai nelielu daļu no iespējamās auditorijas. Lai palielinātu cilvēku skaitu, kuri uzzina par piedāvājumu, ievieto sludinājumu nekustamo īpašumu sludinājumu portālos. Galu galā, tieši tam tie ir paredzēti – lai tie, kuri meklē mājas, tās atrastu, bet tie, kuri pārdod vai izīrē, varētu mājokļa atslēgu nodot jaunā saimnieka gādīgajās rokās.

Izveido galeriju Facebook.com

Sociālie tīkli ir lielisks līdzeklis, lai citiem parādītu īpašumu, ko pārdod vai izīrē. Lieliska platforma mājokļa reklamēšanai ir sociālais portāls Facebook.com. Izmanto tā iespējas! Piemēram, izveido sava objekta foto galeriju - uzņem vairākus vizuāli pievilcīgus iekštelpu un fasādes foto un izveido tiešsaistes albumu. Iepazīstini potenciālo pircēju vai izīrētāju ar svarīgām detaļām par Tavu mājokli, katrai fotogrāfijai pievienojot atbilstošu aprakstu.

Dalies ar ziņu

Pats svarīgākais solis – kad albums vai ziņa ir izveidota, nepieciešams nodrošināt, lai to redz pēc iespējas vairāk cilvēku. Atceries – jo vairāk vietnēs ievietosi informāciju par īpašumu, jo lielākas iespējas tam atrast pircēju vai izīrētāju.

Lai sludinājumu, ko esi ievietojis kādā no sociālajiem tīkliem, redzētu pēc iespējas lielāka auditorija, neaprobežojies ar tikai ar Facebook.com. Paziņo par savu īpašumu Draugiem.lv un Twitter.com, kā arī ieliec bildes savā Instagram.com kontā. Tvīto vai dalies ar linkiem uz galeriju sociālo tīklu vai sludinājuma lapā. Lūdz to izdarīt arī saviem tuviniekiem, draugiem un paziņām. Sludinājumu nošēros desmit tavi draugi, tālāk to pašu izdarīs viņu draugi un rezultātā sludinājums sasniegs milzīgu auditoriju, no kuriem kādam Tavs piedāvājums liksies interesants un saistošs.

 

City24.lv iesaka:

JAUNO PROJEKTU KAMPAŅA "KARSTIE PIEDĀVĀJUMI" - LABĀKIE JAUNIE PROJEKTI VIENUVIET! IESKATIES City24.lv UN ATRODI ARĪ SEV PIEMĒROTU MĀJVIETU!

Ielūdz uz Atvērto durvju dienām projektā Putnu ielā 31, Ziepniekkalnā

13.10.2015

alt
alt

Dzīvokļu cenu kāpums var ietekmēt īres maksas

14.10.2015

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Atvērto durvju dienas maratons jau rīt!

2

Dzīve pašmāju debesskrāpī! Fantastiska interjera dzīvoklis "Filozofu rezidences" 14. stāvā

3

Jaunie projekti Latvijā, kas liks Tev iesaukties sajūsmā!

4

TEKSTILIANA - jauns dzīvokļu projekts Torņakalnā

5

Pēdējās iespējas kļūt par "Skanstes Parka" iemītnieku - vairs pieejami tikai daži dzīvokļi

6

Rīgas pieejamākajā projektā "Liepziedi" aktīvi norit otrās ēkas būvdarbi

City24 redaktora izvēle

alt

Jaunie projekti Latvijā, kas liks Tev iesaukties sajūsmā!

alt

Dzīve pašmāju debesskrāpī! Fantastiska interjera dzīvoklis "Filozofu rezidences" 14. stāvā

alt

Atvērto durvju dienas maratons jau rīt!