Ieteikumi, kā iemācīties ieraudzīt potenciālu arī vizuāli nepievilcīgā īpašumā

Ne visas mājas un dzīvokļi, kas tiek piedāvāti nekustamo īpašumu tirgū, ir tikko svaigi remontēti vai dizaineru iekārtoti. Bieži vien īpašumi, kurus pārdod vai izīrē, izskatās vizuāli novecojuši un var atbaidīt potenciālo pircēju vai īrnieku. Taču bieži vien, pielietojot nedaudz izdomas un ņemot rokā krāsu bundžu, arī vizuāli nepievilcīgu mājokli var pārvērst īstā mākslas darbā.

Apskatot potenciālo māju pirkšanai vai dzīvokli īrēšanai, ieteicams prātā paturēt teicienu "neskati vīru pēc cepures". Proti, mājokļa vizuālais izskats (vecmodīga krāsa uz sienām, neglītas mēbeles, mantas katrā mājokļa stūrī) nav noteicošais – daudz svarīgāk ir novērtēt paša mājokļa stāvokli. Respektīvi, nepieciešams palūkoties dziļāk, vai nav nepieciešams veikt nozīmīgus labojumus, piemēram, uzlikt jaunu jumtu, nomainīt savu laiku nokalpojušos logus un tamlīdzīgi. Ja ar pamatlietām viss kārtībā, pārējais, piemēram, novecojusi krāsa uz sienām, ir labojams. Tādēļ potenciālā mitekļa apskates laikā izmanto savu iztēli un iedomājies, kā mājoklis izskatītos pēc minimāliem uzlabojumiem.

Nespried par māju pēc krāsām. Proti, pat ja neesi sajūsmā par neizteiksmīgo krāsu uz sienām, virtuves plauktiņiem spilgti sarkanā tonī, neņem to vērā, jo pietiek vien ar vienu nedēļas nogali un nelielu pašam iemīļotas krāsas daudzumu, lai mājoklim piešķirtu jaunu elpu.

Centies nepievērst uzmanību arī mājām vai dzīvoklī esošajām mantām – drēbēm, kastēm un citiem niekiem, kas, iespējams, sabāzti katrā istabas stūrī. Atceries – brīdī, kad ievāksies, māja vai dzīvoklis būs tukši un visu kaitinošo krāmu tur vairs nebūs. Tā vietā labāk vērs uzmanību uz to, vai platība ir gana liela, lai tajā iederētos paša mēbeles.

Vēl viens aspekts, kas atbaida pircējus un īrniekus, ir nepatīkama smaka. Saprotams, ir grūti iedomāties, ka varētu ģimenes ligzdiņu vīt mājoklī, kurā ir sasmacis gaiss vai ož, piemēram, pēc pelējuma. Tomēr, ja pārbaudot māju vai dzīvokli, neatklāj kādu nopietnu vainu, ir vērts apdomāt mājokļa iegādi vai izīrēšanu. Galu galā, nedaudz pacenšoties, jebkuram mājoklim var piešķirt jauku aromātu, piemēram, kārtīgi to izvēdinot, dedzinot smaržīgās sveces vai izcepot krāsnī cepumus.

 

City24.lv iesaka:

JAUNO PROJEKTU KAMPAŅA "KARSTIE PIEDĀVĀJUMI" - LABĀKIE JAUNIE PROJEKTI VIENUVIET! IESKATIES City24.lv UN ATRODI ARĪ SEV PIEMĒROTU MĀJVIETU!

Jūties savā mājoklī kā aristokrāts: izsmalcināti īpašumi Rīgā ar karalisku interjeru

15.10.2015

alt
alt

KONKURSS: Ievieto savu perfekto sludinājumu un laimē!

15.10.2015

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Novembrī notiks individuālās klientu dienas jaunajos projektos!

2

"V" elektroniskajās izsolēs pārdos vērtīgas komercplatības Rīgas centrā

3

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

4

Ērtas un gudras mājas īsteniem pilsētniekiem - jaunais projekts "Tīnūžu 1A" Pļavniekos

5

Izvēlies mūsdienīgu dzīvojamo māju pārvaldību, ko nodrošina Latvijas apsaimniekošanas uzņēmums HAGBERG

6

Sestdien jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums

alt

Mēbeļu iegāde internetā: veiksmīgas iepirkšanās ceļvedis