Eksperts: Baltijas tirgus ir viena no Eiropā labākajām investīciju iespējām nekustamajos īpašumos

Baltijas tirgus patlaban ir viena no labākajām investīciju iespējām nekustamajos īpašumos Eiropā, konferencē «Starptautiskās investīcijas nekustamajos īpašumos Latvijā 2015» sacīja investīciju kompānijas «Northern Horizon Capital» valdes priekšsēdētājs Maikls Šonahs.

"Institucionālie investori šobrīd visai maz investē nekustamajos īpašumos, jo nekustamo īpašumu tirgū ir pārāk maz labu produktu, kas investoram radītu ienākumus. Tomēr Baltijas valstīs nekustamo īpašumu cenas vēl joprojām ir zem to reālās vērtības, tāpēc šie objekti investoriem var būt interesanti," sacīja Šonahs.

Viņš norādīja, ka pārējā Eiropā ekonomiskā izaugsme patlaban ir apstājusies, taču Baltijā vērojama veselīga 2-3% izaugsme gadā, te ir stabila politiskā situācija un eiro valūta, uzsverot, ka atšķirībā no citām valstīm, kur eiro nebija veiksmīga izvēle, Baltijas valstīm eiro ieviešana bija ļoti noderīga.

"Sagaidāmais peļņas apjoms Baltijā ir 6-7% gadā, un tas ir tas, ko sagaida investori. Tas ir augsts līmenis un ļoti labs Eiropas kontekstā," sacīja Šonahs.

Eksperts piebilda, ka liela daļa institucionālo investoru ir pensiju fondi un šie fondi patlaban vairāk naudas izmaksā, nevis ieņem. Tam par iemeslu ir arvien pieaugošais pensionāru skaits, turklāt mūsdienās pensionāri ir ļoti veselīgi un bieži vien pēc došanās pensijā dzīvo vēl 20-40 gadus.

"Daudzi šie fondi parādīsies šajā tirgū, kad augs izmaksas un tiem būs nepieciešami naudas pelnīšanas objekti," stāstīja Šonahs.

Viņš paskaidroja, ka investoriem ļoti būtiska ir iespēja nokļūt valstī, kurā tiek izvietotas investīcijas, un šajā aspektā situācija Baltijā nav tik laba kā citur Eiropā. "Tomēr jāuzteic Rīgas lidosta, kas ļoti daudz darījusi šajā virzienā, un patlaban Rīgai ar pārējo Eiropu jau ir ļoti labs savienojums, aizbraukt uz Rīgu ir viegli," sacīja Šonahs.

 

City24.lv iesaka:

JAUNO PROJEKTU KAMPAŅA "KARSTIE PIEDĀVĀJUMI" - LABĀKIE JAUNIE PROJEKTI VIENUVIET! IESKATIES KARSTIE PIEDĀVĀJUMI UN ATRODI ARĪ SEV PIEMĒROTU MĀJVIETU!

Ameriks: Privātajiem investoriem Rīgā nav intereses investēt jaunos projektos

21.10.2015

alt
alt

Biroja telpu trūkums Rīgā un citas atziņas no konferences “Starptautiskās investīcijas nekustamajā īpašumā Latvijā 2015”

21.10.2015

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Novembrī notiks individuālās klientu dienas jaunajos projektos!

2

"V" elektroniskajās izsolēs pārdos vērtīgas komercplatības Rīgas centrā

3

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

4

Ērtas un gudras mājas īsteniem pilsētniekiem - jaunais projekts "Tīnūžu 1A" Pļavniekos

5

Izvēlies mūsdienīgu dzīvojamo māju pārvaldību, ko nodrošina Latvijas apsaimniekošanas uzņēmums HAGBERG

6

Sestdien jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums

alt

Mēbeļu iegāde internetā: veiksmīgas iepirkšanās ceļvedis