„Selva Būve” Rīgā uzsāk ekskluzīvu dzīvokļu ēkas rekonstrukciju

Būvkompānija SIA „Selva Būve” ir uzsākusi vēsturiskās ēkas Elizabetes ielā 18, Rīgā rekonstrukciju. Ēkā tiks izveidoti augstas klases dzīvokļi un komercplatības tās pirmajā stāvā. Objekta pasūtītājs ir SIA „Transit Tandem”.

Rolands Orlovskis, „Selva Būve” vadītājs: „Ēka Elizabetes ielā 18 ir vēstures piemineklis – tā celta 1885. gadā un mūsu uzdevums ir tās rekonstrukcija, saglabājot tās fasādes vēsturisko izskatu. Ēkā tiks izveidoti augstas klases dzīvokļi, kā arī koplietošanas telpas ar ekskluzīvu apdari. Darbus objektā paredzēts pabeigt 2014. gada pavasarī”.

„Selva Būve” objektā veiks galvenā būvuzņēmēja funkcijas, darba uzdevums ir ēkas rekonstrukcija, saglabājot tās fasādes vēsturisko izskatu. Ēkā tiks veikti demontāžas darbi nenesošajām starpsienām un starpstāvu pārsegumiem līdz sijām, tiks izbūvēti jauni starpstāvu pārsegumi un veikta sienu izbūve. Objektā paredzēts izbūvēt 21 dzīvokli, koplietošanas telpas ar ekskluzīvu apdari un divas komercplatības ēkas pirmajā stāvā ar stikla vitrīnām uz Elizabetes ielu. Objekta projektētājs ir AS „Palast Architekts”. 

Par „Selva Būve”

SIA „Selva Būve” kopš 2004. gada Latvijā un Igaunijā uzbūvējusi vairāk nekā 35 ēkas un inženierbūves. To vidū ir „Alan Deko” biroja un noliktavas ēka, „Knauf” sauso maisījumu rūpnīca, „Latgran” granulu ražošanas cehs Krāslavā, biomasas koģenerācijas spēkstacija Valkā, mazstāvu dzīvojamais komplekss Jūrmalā, Amatas ielā 1, kā arī renovējusi un rekonstruējusi vairāk nekā 40 objektus, tādus kā trīszvaigžņu viesnīca „Karavella”, veikali „Mango”, „Karen Millen” Igaunijā, Lietuvā un citus.

Pašlaik lielākie „Selva Būve” projekti ir „New Hanza City” biroju ēkas un autostāvvietas būvniecība Pulkveža Brieža ielā, lielveikals Maxima XX Biķernieku ielā, zivju pārstrādes ražošanas ēkas jaunbūve Ādažos un lidostas pasažieru terminālis Tukumā.


Pievienojies City24.lv Facebook lapas faniem un uzzini svaigākos jaunumus! 

Krievijas pilsoņu interese par nekustamā īpašuma iegādi Latvijā ir nostabilizējusies

05.06.2013

Baltijas valstīs gada laikā mājokļu pieejamība visstraujāk uzlabojusies Viļņā

06.06.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

2

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

3

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu