Nekustamā īpašuma tirgū pieaug pieprasījums pēc privātmājām

Līdz ar pozitīvu tendenču atgriešanos nekustamā īpašuma tirgū, arvien labākus darbības rezultātus uzrāda arī Pillar grupas uzņēmumi — deviņu mēnešu laikā Pillar realizējis nekustamos īpašumus par 15,5 miljoniem eiro. Salīdzinājumam - 2014. gada deviņu mēnešu laikā Pillar darījumu apjoms bija 26,9 miljonu eiro apmērā.

Šī gada deviņos mēnešos kopumā noslēgti 272 darījumi, kas ir par 42% mazāk nekā 2014. gada deviņos mēnešos. Tas skaidrojams ar to, ka ir ievērojami samazinājies Pillar pārvaldāmo nekustamo īpašumu portfelis.

Būtisks darījumu skaita pieaugums tika novērots privātmāju sektorā. Šogad pārdotas jau 69 privātmājas, kas ir divas reizes vairāk nekā pārdots 2014. gada deviņos mēnešos. Veicinošs faktors šādam pieaugumam bija šī gada septembrī uzsāktā privātmāju un zemesgabalu pārdošanas akcija. Tā ilgs līdz šī gada novembra beigām un tās ietvaros piedāvājam iegādāties privātmājas un zemesgabalus, kuru atlaide var sasniegt pat 80%.

Sērijveida mājās pārdoti 166 dzīvokļi – Rīgā 93 dzīvokļi un ārpus Rīgas 73 dzīvokļi. Tāpat šogad noslēgti darījumi par 14 zemes gabalu un 1 komercobjekta pārdošanu.

Ar lepnumu varam paziņot, ka ir pārdots pēdējais premium klases dzīvoklis "Elizabetes Park House" projektā. Šī nama, kurš ir viens no ekskluzīvākajiem nekustamā īpašuma projektiem visā Rīgā, vērienīga rekonstrukcija tika uzsākta 2007. gadā, bet ekspluatācijā tas tika nodots 2013. gada pavasarī. Divarpus gadu laikā Pillar ir izdevies realizēt visus šīs ēkas dzīvokļus, kā arī iznomāt visas ēkā esošās komerctelpas. Citos jaunajos un rekonstruētajos projektos ir realizēts 21 dzīvoklis.

Pateicoties iepriekš ieguldītajam darbam, šī gada septembrī Pillar premium klases dzīvokļu portfelis tika papildināts ar jauniem mājokļiem, jo ekspluatācijā tika nodota daudzdzīvokļu māja Rīgā, Miera ielā 57a — Miera Park House. Pillar šo jaunceltni iegādājās no SEB bankas meitas uzņēmuma 2013. gada sākumā par 2,4 miljoniem eiro. Rekonstrukcijā un apdarē ieguldīto līdzekļu summa sasniedza 5,8 miljonus eiro. Šī projekta kvalitāti jau paguvuši novērtēt vairāki klienti: šobrīd ēkā jau ir pārdoti 7, bet rezervēti 4 dzīvokļi.

Jāatzīmē, ka septembrī veiksmīgi noslēdzās strukturālā reorganizācija Pillar grupa uzņēmumos. Reorganizācijas galvenais mērķis bija pārstrukturēt un sadalīt šī biznesa virziena uzņēmumu slodzes un pienākumus. Reorganizācijas ietvaros, ir izveidotas trīs sabiedrību grupas — Pillar Management, SIA, Pillar Holding Company, KS un New Hanza City, SIA uzņēmumu grupa. Katrai no tām ir savi uzdevumi. Vairākiem uzņēmumiem tika mainīti vai papildināti darbības virzieni, kā rezultātā Pillar pašu spēkiem spēs pilnībā nosegt visus nekustamā īpašuma attīstības posmus — sākot no projektu izstrādes, celtniecības darbu organizācijas un kvalitātes uzraudzības, īpašumu realizācijas, līdz pat komunālo un apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanai.

Pillar izpilddirektore Ieva Valtere atzīmēja: "Lai arī šī gada sākums nekustamā īpašuma tirgū sākās uz salīdzinoši negatīvas nots, nākamajos ceturkšņos aktivitāte tirgū atjaunojās. Tas ļāvis mums būtiski samazināt pārraudzībā esošo īpašumu skaitu un plānojam, ka pilnīga to realizācija notiks tuvāko 4 gadu laikā. Līdz ar to mēs varam visus resursus veltīt nākamajam Pillar darbības ciklam, kas, galvenokārt, saistīts ar vērienīgā projekta New Hanza City attīstību."

Mūsu rekonstruēto īpašumu attīstības portfelī ir tādi īpaši un klientu augsti novērtēti projekti kā "Elizabetes Park House", "Miera Park House", "Saules Rasa", "Pine Breeze", "Mārtiņa Nams 2", "Liesmas Apartment House", "Dārza Apartment House", "Lielezeres Apartment House" un citi. Mūs paveiktā darba kvalitāti apliecina tas, ka lielākā daļa no tiem jau ir pārdoti. Vairāk par Pillar un tā nekustamā īpašuma piedāvājumiem lasiet mājas lapā.

 

City24.lv iesaka:

JAUNO PROJEKTU KAMPAŅA "KARSTIE PIEDĀVĀJUMI" - LABĀKIE JAUNIE PROJEKTI VIENUVIET! IESKATIES KARSTIE PIEDĀVĀJUMI UN ATRODI ARĪ SEV PIEMĒROTU MĀJVIETU!

Tiks izsolīti "Citadele Baltic Real Estate Fund – II" mantā ietilpstošie zemes gabali

23.10.2015

alt
alt

Aicina uz Atvērto durvju dienu projektā Putnu ielā 31, Ziepniekkalnā

28.10.2015

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju

2

TOP 10 populārākie jaunie projekti Rīgas centrā

3

Atvērto durvju diena vienā no Rīgas populārākajiem projektiem "Ezerparka Nami"

4

TRIBUS aģenti nostiprina savas pozīcijas nekustamā īpašuma tirgū

5

Runā iedzīvotāji: kāpēc "Bišumuiža"?

City24 redaktora izvēle

alt

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju

alt

TOP 10 populārākie jaunie projekti Rīgas centrā

alt

Skandināvu vēsmas Ganību dambī - top jauns dzīvojamais projekts "Fjordi"