Māja vai plašs dzīvoklis Jūrmalā? Pēterburgas iedzīvotāju privāta izvēle

Kad nekustamais īpašums dienvidu zemē jau iegādāts un dzīve tajā izbaudīta, nevilšus aizdomājāmies par mājvietu arī maigākā klimatā, tā sakot, dažādiem dzīves gadījumiem. Ko lai izvēlas? Protams, Jūrmalu! Te var pastaigāties pa liedagu, pazīstamām ieliņām, atrast iemīļoto kafejnīcu, izbaudīt jaunības dienu nostalģiju, un ne tikai – kūrortpilsēta jau ir ieguvusi mūsdienīgus vaibstus un turpina attīstīties.

Lēmums iegādāties dzīvokli SKY GARDEN bija pašiem negaidīts. Tatjana un Jevģēnijs Vasiļjevi atzīst, ka tas bijis spontāns, uz emocijām balstīts pirkums, ziemas brīvdienu laikā atpūšoties kādā no Jūrmalas SPA. Taču neviens no mums to nenožēlo, tieši otrādi – tā bija brīnišķīga Jaungada dāvana visai ģimenei.

Sākumā gan dzīvesbiedri apsprieda ideju par privātmājas iegādi, taču secināja, ka mājas apsaimniekošana ir nopietns darbs. Tā kā ģimene nedzīvo Jūrmalā pastāvīgi, daudz vienkāršāk būtu uzturēt plašu dzīvokli. Tatjana un Jevģēnijs jau bija izvērtējuši piecus sešus daudzdzīvokļu māju projektus, līdz iegriezās SKY GARDEN. "Domas par dzīvi pilsētas centrā atmetām uzreiz. Jā, centrā ir koncerti, restorāni, ir tusiņš, taču mums vairāk gribējās klusumu. Turklāt, mūsuprāt, liela nozīme ir skatam pa logu. Diemžēl Jūrmalas centrā ir diezgan daudz pamestu ēku. Lai arī tie varbūt ir arhitektūras pieminekļi, taču pagaidām nav savesti kārtībā. Bet šeit, Vaivaros, par brīnumu, ir pārsteidzoši sakopta vide, lepnas savrupmājas. Gleznains skats pa logu garantēts. Mums iepatikās it viss: apkārtne, mājas izvietojums, arī pats dzīvoklis. Un rezultātā bez ilgas domāšanas nopirkām dzīvokli ar atsevišķu izeju uz mājas jumtu."

Visi ģimenes locekļi iemīļojuši garas pastaigas gar jūras krastu: "Mūs pārsteidz tas, cik koptas ir Jūrmalas pludmales, un ne tikai centrā. Visur ir kārtīgas zilas atkritumu tvertnes, soliņi, ģērbtuves. Pludmale vienmēr tiek uzkopta. Bulgārijā tā nav".

Vasiļjeviem ir nekustamais īpašums arī Bulgārijā. "Mums katra vieta domāta savam mērķim. Kad gribas pasildīties, dodamies uz Bulgāriju pie siltās jūras, bet, ja esam noilgojušies pēc klusuma, steidzamies uz Jūrmalu. Šeit stress un nogurums tiek kā ar roku noņemts. Nesaprotam, kas te tik vienreizēji iedarbojas,– daba, priedes, jūra, varbūt te kāda īpaša zona? Nezinu, bet guļam mēs brīnišķīgi," stāsta Jevģēnijs.

Ģimene tā iemīlējusi Jūrmalu, ka pat Jauno gadu, īstus ģimenes svētkus, ir nosvinējuši SKY GARDEN: "Mums te ir labi visos gadalaikos".

 

City24.lv iesaka:

IEVIETO PORTĀLĀ SAVU PERFEKTO SLUDINĀJUMU UN LAIMĒ DĀVANU KARTI 100 EIRO VĒRTĪBĀ! VAIRĀK PAR KONKURSU UZZINI ŠEIT!

Pieci veidi, kā viedās mājas samazinās mājokļa enerģijas patēriņu

29.10.2015

alt
alt

Interjers ar baltām sienām: iespēja ikvienam mājokļa saimniekam izpausties

29.10.2015

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

2

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas

3

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

4

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

5

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

6

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

City24 redaktora izvēle

alt

Arī dzīvoklis var kalpot par vietu, kur nodoties pirts priekiem

alt

Pārdošanā nonākusi ekskluzīva privātmāja pašā ezera krastā

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks