Māja vai plašs dzīvoklis Jūrmalā? Pēterburgas iedzīvotāju privāta izvēle

Kad nekustamais īpašums dienvidu zemē jau iegādāts un dzīve tajā izbaudīta, nevilšus aizdomājāmies par mājvietu arī maigākā klimatā, tā sakot, dažādiem dzīves gadījumiem. Ko lai izvēlas? Protams, Jūrmalu! Te var pastaigāties pa liedagu, pazīstamām ieliņām, atrast iemīļoto kafejnīcu, izbaudīt jaunības dienu nostalģiju, un ne tikai – kūrortpilsēta jau ir ieguvusi mūsdienīgus vaibstus un turpina attīstīties.

Lēmums iegādāties dzīvokli SKY GARDEN bija pašiem negaidīts. Tatjana un Jevģēnijs Vasiļjevi atzīst, ka tas bijis spontāns, uz emocijām balstīts pirkums, ziemas brīvdienu laikā atpūšoties kādā no Jūrmalas SPA. Taču neviens no mums to nenožēlo, tieši otrādi – tā bija brīnišķīga Jaungada dāvana visai ģimenei.

Sākumā gan dzīvesbiedri apsprieda ideju par privātmājas iegādi, taču secināja, ka mājas apsaimniekošana ir nopietns darbs. Tā kā ģimene nedzīvo Jūrmalā pastāvīgi, daudz vienkāršāk būtu uzturēt plašu dzīvokli. Tatjana un Jevģēnijs jau bija izvērtējuši piecus sešus daudzdzīvokļu māju projektus, līdz iegriezās SKY GARDEN. "Domas par dzīvi pilsētas centrā atmetām uzreiz. Jā, centrā ir koncerti, restorāni, ir tusiņš, taču mums vairāk gribējās klusumu. Turklāt, mūsuprāt, liela nozīme ir skatam pa logu. Diemžēl Jūrmalas centrā ir diezgan daudz pamestu ēku. Lai arī tie varbūt ir arhitektūras pieminekļi, taču pagaidām nav savesti kārtībā. Bet šeit, Vaivaros, par brīnumu, ir pārsteidzoši sakopta vide, lepnas savrupmājas. Gleznains skats pa logu garantēts. Mums iepatikās it viss: apkārtne, mājas izvietojums, arī pats dzīvoklis. Un rezultātā bez ilgas domāšanas nopirkām dzīvokli ar atsevišķu izeju uz mājas jumtu."

Visi ģimenes locekļi iemīļojuši garas pastaigas gar jūras krastu: "Mūs pārsteidz tas, cik koptas ir Jūrmalas pludmales, un ne tikai centrā. Visur ir kārtīgas zilas atkritumu tvertnes, soliņi, ģērbtuves. Pludmale vienmēr tiek uzkopta. Bulgārijā tā nav".

Vasiļjeviem ir nekustamais īpašums arī Bulgārijā. "Mums katra vieta domāta savam mērķim. Kad gribas pasildīties, dodamies uz Bulgāriju pie siltās jūras, bet, ja esam noilgojušies pēc klusuma, steidzamies uz Jūrmalu. Šeit stress un nogurums tiek kā ar roku noņemts. Nesaprotam, kas te tik vienreizēji iedarbojas,– daba, priedes, jūra, varbūt te kāda īpaša zona? Nezinu, bet guļam mēs brīnišķīgi," stāsta Jevģēnijs.

Ģimene tā iemīlējusi Jūrmalu, ka pat Jauno gadu, īstus ģimenes svētkus, ir nosvinējuši SKY GARDEN: "Mums te ir labi visos gadalaikos".

 

City24.lv iesaka:

IEVIETO PORTĀLĀ SAVU PERFEKTO SLUDINĀJUMU UN LAIMĒ DĀVANU KARTI 100 EIRO VĒRTĪBĀ! VAIRĀK PAR KONKURSU UZZINI ŠEIT!

Pieci veidi, kā viedās mājas samazinās mājokļa enerģijas patēriņu

29.10.2015

alt
alt

Interjers ar baltām sienām: iespēja ikvienam mājokļa saimniekam izpausties

29.10.2015

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Atvērto durvju dienas maratons jau sestdien!

2

Rīgas centra pūrs: dzīvokļi šikas privātmājas vērtībā

3

TEKSTILIANA - jauns dzīvokļu projekts Torņakalnā

4

Dzīve pašmāju debesskrāpī! Fantastiska interjera dzīvoklis "Filozofu rezidences" 14. stāvā

5

Pēdējās iespējas kļūt par "Skanstes Parka" iemītnieku - vairs pieejami tikai daži dzīvokļi

6

Rīgas pieejamākajā projektā "Liepziedi" aktīvi norit otrās ēkas būvdarbi

City24 redaktora izvēle

alt

Dzīve pašmāju debesskrāpī! Fantastiska interjera dzīvoklis "Filozofu rezidences" 14. stāvā

alt

Atvērto durvju dienas maratons jau sestdien!

alt

Rīgas centra pūrs: dzīvokļi šikas privātmājas vērtībā