City24 piedāvā: oktobrī skatītāko aktīvo objektu TOP 6

Nemanot aizritējis jau otrais rudens mēnesis – oktobris. Gluži kā iepriekšējā mēneša beigās, arī šomēnes nekustamo īpašumu portāls City24.lv piedāvā iespēju uzzināt, kas bijuši skatītākie publiski pieejamie objekti. Portāla apmeklētāji oktobrī lielāko interesi izrādījuši par Latvijā nopērkamām mājām – mēneša TOP seši iekļuvušas gan mājas, kas bija populāras arī septembrī, gan arī jauni objekti.

1. Vasaras māja Saulkrastu pagastā

Ar 28 tūkstošiem skatījumu City24.lv oktobrī skatītāko aktīvo objektu topa pirmo vietu ieguvusi šarmanta vasaras māja Saulkrastu pagastā. Šī māja, ko ieskauj dažādi krūmi un koki, sākotnēji tika celta saimnieku vajadzībām, tādēļ tā būvēta vienotā stilā un no dabīgiem materiāliem. Piemēram, tai ir laukakmeņu pamati, dēļu grīdas un citi elementi. 124 kvadrātmetrus lielā ēka ar mansardu augšējā stāvā un mīlīgo, kā no pasakas izkāpušo pirtiņu zaļajā dārzā, ir burvīgs īpašums, kur smelties dabas enerģiju.

Foto apskati šeit.

2. Drupu māja Sakas pagastā

Oktobra mēneša otrs skatītākais objekts ir neparastā Drupu māja, kas septembrī atradās pirmajā pozīcijā. Tā ir modernisma stilā celta māja, kas uzbūvēta starp gadsimtiem vecām drupām, tādēļ var teikt, ka šajā unikālajā projektā apvienota tagadnes un pagātnes aura. Drupu māja, kurā tās īpašnieks varēs baudīt izsmalcinātu vientulību, starp citu, ir atzīta ne tikai City24 portāla apmeklētāju, bet arī profesionāļu vidū, jo tā ir saņēmusi vairākas prestižas arhitektūras balvas.

Foto apskati šeit.

3. Īpašums Jērcēnu pagastā

Mēneša topa trešajā vietā ierindojusies vēl viena māja, kas skatītāko objektu topā bija arī septembra mēnesī. Proti, tas ir skaistais un koptais īpašums, kas atrodas gleznainajā Gaujas upes apkārtnē. Zaļā apvidū slejas kā no senču laikiem izkāpusi gaumīga divstāvu guļbūves ēka, kurā ir nodrošinātas visas mūsdienu cilvēkam nepieciešamās ērtības.

Foto apskati šeit.

4. Guļbūves māja Rīgā

Par ceturto skatītāko objektu oktobrī kļuvusi omulīga un jauka guļbūves māja Vecdaugavas krastā. 70 kvadrātmetrus lielā māja, kurai ir divi stāvi, atrodas uz sakopta zemes gabala un būs piemērota tiem, kuri tepat Rīgā vēlas koptu un klusu vietu, kur aizbēgt no galvaspilsētas aktīvās dzīves un baudīt mierīgāku atmosfēru.

Foto apskati šeit.

5. Māja Garkalnē

Oktobra skatītāko objektu topa piektajā vietā ir vēl viena māja, kas populāra bija arī septembrī. Tā ir māja Garkalnē, kas atrodas vien 22 kilometru attālumā no Rīgas. Mājas ārpuse ir pabeigta, taču iekštelpas ir ar nepabeigtu pelēko apdari, tādēļ mājokļa nākamajam īpašniekam būs dota iespēja iespēja izpausties un iekārtot to atbilstoši savam dzīvesstilam, gaumei un vajadzībām.

Foto apskati šeit.

6. Māja – vasarnīca Zvejniekciemā

Topa noslēdzošajā - sestajā vietā iekļuvusi mēbelēta māja-vasarnīca dārzkopības kooperatīvā Ziemeļblāzma. 157 kvadrātmetrus lielā māja atrodas labiekārtotā teritorijā blakus mežam, un tajā nodrošinātas gan cilvēkam nepieciešamās pamatvajadzības, gan arī dažādas ekstras, piemēram, baseins un sauna, kas atrodas vasarnīcas pagrabstāvā.

Foto apskati šeit.

 

City24.lv iesaka:

KUR ĪPAŠUMS SATIEK ĪSTO SAIMNIEKU. IR SLUDINĀJUMS, IR DARĪJUMS! IEVIETO SLUDINĀJUMU City24.lv

Biroju telpu nomas tirgū pieprasītākie ir nelieli un vidēja lieluma biroji

03.11.2015

alt
alt

Sācies konkurss, kurā aicina radīt lietotājam draudzīgu nekustamā īpašuma sludinājuma dizainu

03.11.2015

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju

2

Runā iedzīvotāji: kāpēc "Bišumuiža"?

3

TOP 10 populārākie jaunie projekti Rīgas centrā

4

Grupu pirkumā par cenu zem tirgus vērtības izpārdod dzīvokļus Blaumaņa ielā

5

Populārākās sērijveida ēkas un kas tajās pērk dzīvokļus?

6

Vērienīgajā mājokļu projektā "Krasta kvartāls" uzsāk otrās mājas būvniecību

City24 redaktora izvēle

alt

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju

alt

TOP 10 populārākie jaunie projekti Rīgas centrā

alt

Skandināvu vēsmas Ganību dambī - top jauns dzīvojamais projekts "Fjordi"