Dzīvoklis Jūrmalā – lieliska alternatīva vasarnīcai Sanktpēterburgā

Ir jau mazliet dīvaini: kāpēc Sanktpēterburgas iedzīvotājam, kuram ir brīvdienu māja ārpus pilsētas, vajadzīgs dzīvoklis Jūrmalā? Klimats taču līdzīgs – jūra mēreni silta un arī saule vasarās pārāk nelutina. Taču Krievijā tagad dominē uzskats, ka, pērkot dzīvokli Jūrmalā, cilvēks iegūst arī pievienoto vērtību: veselību un jaunu dzīves veidu.

Valovu-Jevsejevu ģimene dzīvokli kompleksā SKY GARDEN nopirka 2014. gada vasarā un jau augusta sākumā bija pilnīgi sagatavojusies izbaudīt komfortablas dzīves priekšrocības. "Tas nebija sarežģīti, jo iegādājāmies dzīvokli ar pilnu apdari, arī mēbeļu iegāde grūtības nesagādāja, jo piedāvājums ir pietiekami plašs. Centāmies interjerā vairāk izmantot koku, saglabāt Jūrmalas dabai raksturīgās krāsas – gaišus un pelēcīgus toņus. Gribējās sajust dabas tuvumu, arī atrodoties iekštelpās."

Ģimenes īpašums atrodas otrajā stāvā, un no tā logiem paveras brīnišķīgs skats uz sakoptajām Vaivaru sarupmājām. Atverot logus, dzirdama jūras šalkoņa. No rītiem un vakaros kaiju balsis aizstāj ūbeles dūdošana. Bet kā smaržo priedes un ziedošas liepas! Tāpēc nav nekāds brīnums, ka it visiem mājiniekiem patīk sēdēt dzīvokļa terasē un baudīt mazpilsētas klusumu.

"Dzīvokli mēs pirkām, pirmkārt, atpūtai. Mums bija svarīga dabas klātbūtne, klusums. Un tad, kad gribam izklaidēties, aiziet uz restorānu, apmeklēt Dzintaru koncertzāli vai vienkārši pastaigāties pa Jomas ielu, jau pēc 15 minūšu gājiena esam centrā. Tas ir tīrais nieks, salīdzinot ar Pēterburgas sastrēgumiem. Esam ievērojuši, ka Jūrmalā un Rīgā aktīvi remontē ceļus un tiltus. Tas nozīmē, ka pilsētas attīstās, atjauninās, un tas mums patīk," apgalvo Svetlana Valova. Ģimene bieži apciemo Vecrīgu un iepazīst citas ievērības cienīgas vietas Latvijā. "Mēs jau bijām Cēsīs, Tērvetē un Ventspilī. Ļoti skaistas vietas! Iegādājāmies ceļazīmes uz Grieķiju un novērtējām priekšrocības, kuras sniedz izlidošana no Rīgas lidostas,– ātri un ērti."

Valoviem-Jevsejeviem pieder vasarnīca Sanktpēterburgas apkārtnē, arī tur viņi pavada brīvos brīžus, taču viņi uzsver, ka Jūrmala tomēr ir kūrortpilsēta, bet Latvija – Eiropas daļa. Dzīvesbiedri "Baltijas pērli" izvēlējās arī tamdēļ, ka te, pretēji kaimiņos esošajai Igaunijai, praktiski nav valodas barjeras. "Pērnavā dzīvo mūsu radinieki. Tur krievu valodu nākas dzirdēt reti – ar krievu tūristiem igauņi parasti runā angliski. Kaut Pērnava arī ir pilsēta jūras, tomēr ar Jūrmalu to nevar salīdzināt. Tāpēc mēs arvien biežāk satiekamies pie mums, SKY GARDEN."

 

City24.lv iesaka:

KUR ĪPAŠUMS SATIEK ĪSTO SAIMNIEKU. IR SLUDINĀJUMS, IR DARĪJUMS! IEVIETO SLUDINĀJUMU City24.lv

Iecere aplikt ar PVN namu apsaimniekošanas pakalpojumu ir vērtējama negatīvi

09.11.2015

alt
alt

Ieteikumi, kā mājokli padarīt pircējam pievilcīgu

09.11.2015

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

TOP 5: ekskluzīvākās mājas, kas šobrīd pieejamas iegādei

2

TOP 5 virtuves dizaina trendi, kas ir aktuāli šoruden

3

Ielūdz uz Atvērto durvju dienu vēsturiskā dzīvojamā ēkā Rīgas centrā

4

A. Kostins: Latvijā katru gadu pieaug nebanku kredītu izsniegtais apjoms

5

"Mežaparka Rezidencēs" jaunas biroju ēkas pamatos tiek iemūrēta laika kapsula

6

Ieskaties! Dizaina telpas, ko par mājām saucis slavenais latviešu apavu zīmols INCH2

City24 redaktora izvēle

alt

Ieskaties! Dizaina telpas, ko par mājām saucis slavenais latviešu apavu zīmols INCH2

alt

TOP 5: ekskluzīvākās mājas, kas šobrīd pieejamas iegādei

alt

TOP 5 virtuves dizaina trendi, kas ir aktuāli šoruden