Dzīvoklis Jūrmalā – lieliska alternatīva vasarnīcai Sanktpēterburgā

Ir jau mazliet dīvaini: kāpēc Sanktpēterburgas iedzīvotājam, kuram ir brīvdienu māja ārpus pilsētas, vajadzīgs dzīvoklis Jūrmalā? Klimats taču līdzīgs – jūra mēreni silta un arī saule vasarās pārāk nelutina. Taču Krievijā tagad dominē uzskats, ka, pērkot dzīvokli Jūrmalā, cilvēks iegūst arī pievienoto vērtību: veselību un jaunu dzīves veidu.

Valovu-Jevsejevu ģimene dzīvokli kompleksā SKY GARDEN nopirka 2014. gada vasarā un jau augusta sākumā bija pilnīgi sagatavojusies izbaudīt komfortablas dzīves priekšrocības. "Tas nebija sarežģīti, jo iegādājāmies dzīvokli ar pilnu apdari, arī mēbeļu iegāde grūtības nesagādāja, jo piedāvājums ir pietiekami plašs. Centāmies interjerā vairāk izmantot koku, saglabāt Jūrmalas dabai raksturīgās krāsas – gaišus un pelēcīgus toņus. Gribējās sajust dabas tuvumu, arī atrodoties iekštelpās."

Ģimenes īpašums atrodas otrajā stāvā, un no tā logiem paveras brīnišķīgs skats uz sakoptajām Vaivaru sarupmājām. Atverot logus, dzirdama jūras šalkoņa. No rītiem un vakaros kaiju balsis aizstāj ūbeles dūdošana. Bet kā smaržo priedes un ziedošas liepas! Tāpēc nav nekāds brīnums, ka it visiem mājiniekiem patīk sēdēt dzīvokļa terasē un baudīt mazpilsētas klusumu.

"Dzīvokli mēs pirkām, pirmkārt, atpūtai. Mums bija svarīga dabas klātbūtne, klusums. Un tad, kad gribam izklaidēties, aiziet uz restorānu, apmeklēt Dzintaru koncertzāli vai vienkārši pastaigāties pa Jomas ielu, jau pēc 15 minūšu gājiena esam centrā. Tas ir tīrais nieks, salīdzinot ar Pēterburgas sastrēgumiem. Esam ievērojuši, ka Jūrmalā un Rīgā aktīvi remontē ceļus un tiltus. Tas nozīmē, ka pilsētas attīstās, atjauninās, un tas mums patīk," apgalvo Svetlana Valova. Ģimene bieži apciemo Vecrīgu un iepazīst citas ievērības cienīgas vietas Latvijā. "Mēs jau bijām Cēsīs, Tērvetē un Ventspilī. Ļoti skaistas vietas! Iegādājāmies ceļazīmes uz Grieķiju un novērtējām priekšrocības, kuras sniedz izlidošana no Rīgas lidostas,– ātri un ērti."

Valoviem-Jevsejeviem pieder vasarnīca Sanktpēterburgas apkārtnē, arī tur viņi pavada brīvos brīžus, taču viņi uzsver, ka Jūrmala tomēr ir kūrortpilsēta, bet Latvija – Eiropas daļa. Dzīvesbiedri "Baltijas pērli" izvēlējās arī tamdēļ, ka te, pretēji kaimiņos esošajai Igaunijai, praktiski nav valodas barjeras. "Pērnavā dzīvo mūsu radinieki. Tur krievu valodu nākas dzirdēt reti – ar krievu tūristiem igauņi parasti runā angliski. Kaut Pērnava arī ir pilsēta jūras, tomēr ar Jūrmalu to nevar salīdzināt. Tāpēc mēs arvien biežāk satiekamies pie mums, SKY GARDEN."

 

City24.lv iesaka:

KUR ĪPAŠUMS SATIEK ĪSTO SAIMNIEKU. IR SLUDINĀJUMS, IR DARĪJUMS! IEVIETO SLUDINĀJUMU City24.lv

Iecere aplikt ar PVN namu apsaimniekošanas pakalpojumu ir vērtējama negatīvi

09.11.2015

alt
alt

Ieteikumi, kā mājokli padarīt pircējam pievilcīgu

09.11.2015

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

CITY24.LV MĒNEŠA PROJEKTS: "Zelta Rasa" Mārupē

2

Sagaidi Jauno gadu savās jaunajās mājās - izvēlies Saliena Park Apartments un sāc tajās dzīvot tūlīt!

3

Jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

4

MĒNEŠA PROJEKTS! Elijas un Maskavas ielas apkaimē top jauns dzīvojamais nams

5

"Elijas Nami" attīstītājs saņem titulu "Veiksmīgākais būvniecības uzņēmums Igaunijā 2020"

6

Svētku sezonā IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS dzīvokļi pieejami ar atlaidi līdz 18 000 EUR!

City24 redaktora izvēle

alt

Jaunākie māju piedāvājumi ar cenas samazinājumu līdz pat 20 000 EUR!

alt

Piedāvājums darītājiem: īpašums Aiviekstes upes krastā lauksaimniecībai un lauku tūrismam

alt

Aizmirstās Mežaparka pērles un nami, kas gaida savu otro "dzimšanas dienu"