Atklās augstākās klases apartamentu namu Rīgas centrā "Club Central Residence"

12. novembrī plkst. 17.00 ar svinīgu pasākumu un iespēju interesentiem aplūkot nule kā ekspluatācijā nodoto augstākās klases apartamentu namu tiek atklāts labākais premium dzīvojamā nama projekts Baltijas valstīs - «Club Central Residence».

"Club Central Residence" ir augstākās klases komfortam atbilstoši uzbūvēts dzīvokļu nams Rīgā, Baznīcas ielā: unikāls mūsdienu Eiropas arhitektūras un dizaina paraugs, kas apvieno labākās Rīgas vēsturiskās apbūves tradīcijas ar jaunākajām tendencēm pasaules pilsētu attīstībā. "Club Central Residence" ir nozīmīgs konceptuāls jauninājums Rīgā: līdztekus augstas klases dizaina risinājumiem un izcilam plānojumam dzīvokļos, namā ir ierīkots arī slēgts klubs ar bibliotēku un atpūtas zonu nama iedzīvotājiem un viņu viesiem, kas arī veidots unikālā dizainā, sevī ietverot klasiskā angļu kluba mājīgumu un ekstravagantus interjera elementus.

Nama fasādes arhitektūras līdzautore un interjera autore, viena no vadošajām interjera speciālistēm Baltijā, starptautiski atzītā latviešu arhitekte Zane Tetere: "Mani darbi tiek ieņemti Iztēlē, dzimst Rīgā un tad tiem jādzīvo Pasaulē.  "Club Central Residence" ir īstens Rīdzinieks. Spēcīgs savā koptēlā un smalki niansēts iedziļinoties."

"Club Central Residence" projekta idejas patrons, mākslinieks Bruno Birmanis: "Radošā darbā liels izaicinājums ir veidot ko atbildīgu, jēgpilnu, zīmīgu un funkcionālu vienlaikus. Īpaši tik dinamiskā un vienlaikus stabilā vidē kā Rīgas aktīvais centrs. Cieņa pret vēsturisko, atbildība par esošo un dzinulis radīt ko patiešām zīmīgi mūsdienīgu: šie trīs aspekti savienojas "Club Central Residence" nama tēlā."

Greznā nama septiņos stāvos ir tikai 20 dzīvokļu, turklāt 30% no tiem jau ir rezervēti. Ilze Mazurenko, "Baltic Sotheby’s International Realty" valdes locekle, komentējot apartamentu potenciālo pircēju interesi, norāda: "Esam novērojuši, ka interese pārsvarā ir no vietējiem klientiem, kas atzīmējuši, ka beidzot Rīgā ir pieejami izsmalcināta līmeņa dzīvokļi modernā stilā."

Informācijai par "Club Central Residence":

• "Club Central Residence”  kompleksa Rīgā, Baznīcas ielā 18a kopējā platība ir 2.218 m².

• "Club Central Residence” dzīvokļi ir platībā no 53 līdz 156 m²; tiem ir augstie griesti, kuru augstums dzīvojamās platībās sasniedz 3 metrus. Sestā un septītā stāva dzīvokļiem ir izbūvētas terases ar plašu skatu uz gleznaino pilsētu.

•    Dzīvokļi pircējiem tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, izmantojot tikai augstas kvalitātes apdares un unikālus dizaina risinājumus.

•    Projekta pasūtītājs: SIA "Kappa Capital". Finansējums piesaistīts caur AS "Expobank".

•    Būvniecības izmaksas - 2,2 milj. eiro, neskaitot pasūtītāja izdevumus projektam piesaistītā zemesgabala iegādei.

•    Objekta tehniskā projekta izstrāde sākta 2013. gada ziemā sadarbībā ar pieredzējušo SIA „Tectum” biroju arhitekta Alvja Zlaugotņa vadībā.

•    Būvniecību 2014. gada augustā sāka AS „LNK Industries”, nams ekspluatācijā tika nodots 2015. gada oktobra sākumā.

•    "Club Central Residence"  saņēmis starptautiskās nekustamo īpašumu federācijas prestižo balvu "Baltic Prix d’Excellence" kā labākais jaunais projekts premium segmentā, kā arī "Baltic Sotheby’s International Realty" īpašo balvu kā gada labākais premium dzīvojamā nama projekts Latvijā.

Aicinām piedalīties "Club Central Residence" atklāšanā š.g. 12. novembrī, Rīgā, Baznīcas ielā 18a!

No plkst. 17 mediju pārstāvjiem un citiem interesentiem saviesīgā gaisotnē, par kuru rūpēsies Maija Silova, būs iespēja klātienē aplūkot augstākās klases apartamentus, noklausīties projektā iesaistīto personu stāstījumu par "Club Central Residence", aplūkot laikmetīgo rotu mākslinieku grupas izstādi no mākslas galerijas "PUTTI", bet potenciālajiem apartamentu pircējiem, kuri noslēgs līgumu par dzīvokļa iegādi, tiks sniegta iespēja līdz pat gada beigām saņemt projekta sadarbības partnera –  interjera salona "Krassky" dāvanu mājokļa iekārtošanai līdz 28 tūkstošu eiro vērtībā.

Vairāk informācijas par projektu meklē šeit!

 

City24.lv iesaka:

KUR ĪPAŠUMS SATIEK ĪSTO SAIMNIEKU. IR SLUDINĀJUMS, IR DARĪJUMS! IEVIETO SLUDINĀJUMU City24.lv

Desmit mēnešos "SEB banka" izsniegusi 1100 mājokļu aizdevumus

11.11.2015

alt
alt

Mājokļa izvēlē klientiem būtiska ir ēkas kvalitāte, energoefektivitāte, infrastruktūra un drošība

12.11.2015

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Baudāma dzīve pilsētas centrā sākas ar mājokli! Uzsāk dzīvokļu pārdošanu projektā "Klusā iela 11"

2

Rīgas centra pūrs: dzīvokļi šikas privātmājas vērtībā

3

Jaunie mājokļi Daugavas kreisajā krastā un Pierīgā aicina uz Atvērto durvju dienu!

4

Tuvidos pieejami vēl tikai 7 dzīvokļi – izvēlies savējo Atvērto durvju dienā!

5

Pēdējā no Jaunās Teikas sešām dzīvojamām mājām ver durvis interesentiem

6

Saliena Park Apartments - atvērto durvju diena un atlaides dzīvokļiem līdz pat 14000 EUR!

City24 redaktora izvēle

alt

Rīgas centra pūrs: dzīvokļi šikas privātmājas vērtībā

alt

Pēdējā no Jaunās Teikas sešām dzīvojamām mājām ver durvis interesentiem

alt

Saliena Park Apartments - atvērto durvju diena un atlaides dzīvokļiem līdz pat 14000 EUR!