Mājokļa izvēlē klientiem būtiska ir ēkas kvalitāte, energoefektivitāte, infrastruktūra un drošība

Izvēloties jaunu mājokli, klienti rūpīgi analizē dzīvokļu cenas, ēkas kopējo kvalitāti, tās energoefektīvos risinājumus, apkārtējo infrastruktūru un projekta drošības risinājumus, skaidro būvniecības uzņēmuma un nekustamo īpašumu attīstītāja SIA «YIT Celtniecība» speciālisti. Lai informētu par šiem un vēl citiem nozīmīgiem faktoriem jauna mājokļa izvēlē, «YIT Celtniecība» šo sestdien, 14. novembrī, no plkst. 11:00 līdz 16:00 aicina uz Klientu dienu daudzdzīvokļu namā «Domino», Šampētera rajonā Stendes ielā 5.

Klientu dienas laikā ikvienam interesentam būs iespēja iepazīties ar daudzdzīvokļu namu "Domino", apskatīt nama dzīvokļus un novērtēt apkārtējo infrastruktūru, kā arī aplūkot īpaši izveidoto demo dzīvokli. "YIT Celtniecība" speciālisti un vadošo banku pārstāvji no "Swedbank", "SEB", "Nordea", "DnB" un "Citadele" bankām Klientu dienas laikā sniegs konsultācijas par dzīvokļu iegādi un hipotekārā kredīta saņemšanu.

Viens no svarīgākajiem nosacījumiem "YIT Celtniecība" projektos ir energoefektīvu risinājumu izmantošana. Arī jaunuzceltais daudzdzīvokļu nams ir saņēmis ēkas energoefektivitātes sertifikātu, kas nama iedzīvotājiem nozīmē iespēju panākt būtisku energoresursu ietaupījumu, veicot zemus maksājumus par patērēto siltuma enerģijas daudzumu. 

Tāpat svarīgs noteikums jauna mājokļa iegādē, ir tā drošības risinājumi. Projekta "Domino" attīstīšanā īpaši domāts par nama iedzīvotāju drošību – apkārt projekta teritorijai ir izveidota sēta un uzstādītas video novērošanas kameras. Tāpat visa teritorija ir apgaismota, un projektā ir pieejamas pazemes un virszemes automašīnas stāvvietas, kurās tiek veikta video novērošana.

Projekta "Domino" apkārtējā infrastruktūra ir mūsdienu klientu vēlmēm atbilstoša – projekta tuvumā atrodas tādi būtiski objekti kā izglītības (pirmskolas izglītības iestādes, skolas) un veselības aprūpes iestādes, vieni no lielākajiem un iecienītākajiem iepirkšanās un atpūtas centriem, teicama sabiedriskā transporta pieejamība. Tāpat starptautiskā lidosta "Rīga" atrodas tikai desmit minūšu brauciena attālumā, kā arī nokļūšana līdz Jūrmalai ir ērta un ātra.

Turpina "YIT Celtniecība" valdes priekšsēdētājs Andris Božē: "Attīstot jaunus projektus, ir svarīgi, lai tā kvalitāte atbilstu mūsdienu klientu prasībām. Tas nozīmē ne tikai kvalitatīvus apdares materiālus un racionālu dzīvokļu plānojumu, bet arī energoefektīvus risinājumus, kas ļaus ietaupīt siltumenerģiju, attīstītu apkārtējo infrastruktūru, zaļās zonas tuvumu un attīstītu sabiedriskā transporta pārklājumu. Arī drošības faktoram ir liela nozīme, izvēloties mājokli jaunajos daudzdzīvokļu projektos. Varu apgalvot, ka projekts "Domino" spēj apvienot un nodrošināt iepriekš minētās prasības, lai iedzīvotāji baudītu mierpilnu dzīvošanu kvalitatīvā projektā, kas atrodas vienā no klusākajiem rajoniem Rīgā – Šampēterī."

Projektā "Domino" ir pieejami divu līdz četru istabu dzīvokļi, ar dzīvojamo platību no 49 līdz 112 m2. Jaunie dzīvokļi klientiem tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari. Iedzīvotāju ērtībai namā ir izbūvēts lifts katrā kāpņu telpā, automašīnas ir iespējams novietot apsargātās pazemes vai virszemes stāvvietās. Nama teritorija ir labiekārtota un apzaļumota, kā arī tajā ierīkots moderns bērnu laukums.

Tikai Klientu dienās, veicot dzīvokļa rezervāciju, klientiem būs iespēja saņemt 10% atlaidi jebkuram izvēlētajam dzīvoklim.

Vairāk informācijas par projektu meklē šeit.

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO CITY24 - SEKO MUMS FACEBOOK

Atklās augstākās klases apartamentu namu Rīgas centrā "Club Central Residence"

11.11.2015

alt
alt

Oktobrī sērijveida dzīvokļu cenu pieaugums Rīgā bijis minimāls

12.11.2015

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju

2

Runā iedzīvotāji: kāpēc "Bišumuiža"?

3

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

4

Grupu pirkumā par cenu zem tirgus vērtības izpārdod dzīvokļus Blaumaņa ielā

5

Populārākās sērijveida ēkas un kas tajās pērk dzīvokļus?

6

Vērienīgajā mājokļu projektā "Krasta kvartāls" uzsāk otrās mājas būvniecību

City24 redaktora izvēle

alt

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

alt

TOP 10 lielākie nekustamā īpašuma investīciju darījumi 2019. gadā

alt

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju