"ABLV" grupas uzņēmums "Pillar" par 5,3 miljoniem eiro atjauno daudzdzīvokļu māju "Dārza Apartment House"

AS ABLV grupas nekustamā īpašuma attīstīšanas un tirdzniecības uzņēmumu grupa Pillar turpina rekonstrukcijas darbus jaunā, mūsdienīgas arhitektūras stilā veidotā daudzdzīvokļu dzīvojamā ēkā Dārza Apartment House. Pillar kopējie ieguldījumi projekta attīstībā plānoti 5,3 miljoni eiro (3,71 miljons latu) apmērā, biznesa portālu Nozare.lv informēja Pillar pārstāvis Jānis Bunte.

"Dārza Apartment House" atrodas Dārza ielā 32, Rīgā. Visus būvniecības un labiekārtošanas darbus paredzēts pabeigt līdz 2013.gada oktobrim, bet dzīvokļu tirdzniecība tiks sākta jau jūlija sākumā.

Praktiski jau kā pabeigta šī ēka tika iegādāta par četriem miljoniem eiro (2,8 miljoni latu). Papildus tam, novēršot visas konstatētās tehniskās nepilnības, "Pillar" ieguldīs vēl 1,3 miljonus eiro (0,91 miljonu latu) līdz ēkas pilnīgai pabeigšanai - būvniecības, remonta, apdares un labiekārtošanas darbos.

Ēkai ir divu sekciju apjoms, pieci un septiņi stāvi, ar divām atsevišķām ieejām un kāpņu telpām. Mājā būs pieejami 54 divu līdz piecu istabu dzīvokļi, kuru platība ir robežās no 43 kvadrātmetriem līdz 165 kvadrātmetriem. Dzīvokļiem ir balkoni, augšējo stāvu dzīvokļiem plašas terases. Mājas pagrabstāvā izbūvēta plaša pazemes autostāvvieta 43 automašīnām un mantu glabātavas. Dzīvokļi tiks piedāvāti iegādei ar augstvērtīgu pilnu iekšējo apdari.

"Pillar" nekustamā īpašuma attīstības portfelī ir tādi realizētie projekti kā "Elizabetes Park House", "Saules Rasa", "Pine Breeze", "Mārtiņa Nams 2", "Liesmas Apartment House" un citi.

"Pillar Holding Company" pieder lielākajai Latvijas privātbankai - AS "ABLV Bank" un apvieno "ABLV" grupas uzņēmumus, kuru darbības virziens ir nekustamo īpašumu attīstīšana, pārvaldīšana un tirdzniecība.

"Pillar" pieder viens no lielākajiem nekustamā īpašuma portfeļiem Latvijā: daudzdzīvokļu nami, atsevišķi dzīvokļi, privātmājas, zeme un komercobjekti. Kopumā "Pillar" pārraudzībā atrodas vairāk nekā 1200 nekustamie īpašumi par kopējo summu aptuveni 85,4 miljoni eiro (59,8 miljoni latu). Uzņēmums līdz šim īpašumu rekonstrukcijās kopumā ieguldījis 12,4 miljonus eiro (8,7 miljonus latu).

Pagājušais gads "Pillar" bija straujas attīstības gads, jo "Pillar" pārdoto objektu skaits 2012.gadā, salīdzinot ar 2011.gadu, ir divkāršojies, sasniedzot 254 nekustamos īpašumus, informēja Bunte.

No pērn pārdotajiem īpašumiem 125 bija sērijveida dzīvokļi un 101 dzīvoklis jaunajos nekustamā īpašuma projektos. Pagājušajā gadā "Pillar" kopumā realizēja nekustamos īpašumus par 15,7 miljoniem eiro (10,99 miljoniem latu), informēja Bunte.

Pievienojies City24.lv Facebook lapas faniem un uzzini svaigākos jaunumus!

Baltijas valstīs gada laikā mājokļu pieejamība visstraujāk uzlabojusies Viļņā

06.06.2013

Aktīvāko investoru trijnieks - Krievijas, Uzbekistānas un Ķīnas pilsoņi

06.06.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

2

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

3

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

4

Jasmine Garden izsludina Ziemassvētku akciju pēdējiem septiņiem dzīvokļiem. Īpašas dāvanas pircējiem!

5

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

6

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

City24 redaktora izvēle

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām