Saliena: Šogad būtiski pieaudzis noslēgto darījumu skaits ar vietējiem pircējiem

Saliena šovasar paplašināja pērn rudenī uzsākto speciālo programmu vietējam tirgum, papildinot līdzšinējo privātmāju «Ideālā māja» piedāvājumu ar dzīvokļiem un rindu mājām vietējiem pircējiem. Trīs mēnešu laikā jau ir noslēgti darījumi par 70% šīs programmas  mājokļu. Tie ir labākie pārdošanas rādītāji vietējam tirgum pēdējos 8 gados, ko var skaidrot ar vietējo iedzīvotāju pieprasījuma pieaugumu pēc jauniem un kvalitatīviem mājokļiem un labvēlīgāku bankas politiku.

Michael Makarov, Saliena Development SIA valdes priekšsēdētājs: "Pēdējos gados novērojām vietējo iedzīvotāju intereses pieaugumu par īres iespējām Salienā. Tāpēc pirms trim mēnešiem uzsākām speciālu mājokļu programmu vietējam pircējam, ņemot vērā tā prasības un finanšu iespējas. Šis projekts ir pilnībā sevi attaisnojis. Jau dažu mēnešu laikā kopā ir noslēgti darījumi par 70% šīs programmas dzīvokļiem un rindu mājām. Ņemot vērā lielo pieprasījumu, nolēmām šajā segmentā palielināt dzīvokļu piedāvājumu."

Vietējie iedzīvotāji, kas izvēlas Salienu par mājvietu, pārsvarā ir gados jauni un veiksmīgi cilvēki, kuri izmanto hipotekāro kredītu mājokļa iegādei. Lielākais pieprasījums ir pēc funkcionāliem dzīvokļiem ar vienu guļamistabu. Kā galveno iemeslu par labu Salienas izvēlei pircēji min atrašanās vietu, būvniecības kvalitāti, pievilcīgo dzīvokļa cenu, kā arī sakārtoto vidi un  moderno infrastruktūru.

M. Makarov norāda, ka viens no iemesliem lielajai interesei ir vietējo iedzīvotāju pirktspējas palielināšanās un labvēlīgāka bankas politika pret hipotekārā kredīta ņēmējiem, salīdzinot ar gada sākumu, kad bankas bija rezervētas "nolikto atslēgas principa" dēļ.

Dzīvokļi un rindu mājas, kuri tiek piedāvāti programmas ietvaros, atrodas mazstāvu mājās. Teritorijā atrodas arī Dārza Parks Saliena 1,5 ha platībā ar dīķi, strūklaku un bērnu rotaļlaukumu.

Savukārt savrupmāju sektorā Salienā ir populārs projekts, kas radīts vietējam pircējam - "Ideālā māja". Šajā projektā ir sabalansēta cenas pieejamība ar augstu būvniecības kvalitāti, ko izdevās sasniegt, pateicoties procesu pārdomātai organizēšanai  un tehnoloģiskai inovācijai, kas radīta Latvijā kopā ar māju ražotāju Ostby.  Koncepts "Ideālā māja" paredz arī atšķirīgu pieeju sadarbībā ar pircēju. Pircējs iegādājas mājokli projekta stadijā, un tas var līdzdarboties tā būvniecībā ar savām vēlmēm. Piemēram, izvēloties atrašanas vietu, mājas tipu, apdares risinājumus, papildkomplektācijas, u.tml.

Nekustamā īpašuma komplekss Saliena atrodas starp Rīgu un Jūrmalu. 455 ha lielā platībā tiek attīstīts mūsdienīgs koncepts ar augstvērtīgu dzīvojamo, darba un izklaides vidi. Projektā Saliena jau dzīvo 300 ģimenes no 11 dažādām valstīm, ierīkota mūsdienīga infrastruktūra, tiek veidots viens no lielākajiem augstākā līmeņa golfa kompleksiem Baltijā, kā arī atrodas Starptautiskā skola. Salienas iedzīvotāju atpūtai izveidoti trīs parki 14 ha platībā. Tuvumā atrodas ledus halle, sporta komplekss ar baseiniem, futbola laukums un ezers. Salienas attīstītājs un pārvaldītājs ir Saliena Development SIA.

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO CITY24 - SEKO MUMS FACEBOOK

Eksperte: Banka ir gatava finansēt arī dzīvojamo ēku projektus, taču daudziem attīstītājiem finansējums nav nepieciešams

19.11.2015

alt
alt

Norisināsies Klientu diena dzīvokļu projektā RiverPark: iegādājies dzīvokli uz nomaksu bez bankas starpniecības

19.11.2015

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Anniņmuižas Parka Rezidence Imantā - izvēlies jauno projektu vēsturiskā vietā

2

Četri interesantākie projekti, kas pērn finansēti platformā EstateGuru

3

Bērnistaba - balanss starp praktiskumu un bērnu sapņu īstenošanu

4

Vidusmēra latvietim pieejami dzīvokļi Jūrmalā

5

Šogad interjerā dominēs lielformāta māksla

6

Decembrī sērijveida dzīvokļu cena Rīgas mikrorajonos augusi par 0,5%

City24 redaktora izvēle

alt

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

alt

Lampa – gaismas avots un dizaina priekšmets

alt

Zems enerģijas patēriņš, labāki dzīves apstākļi – ilgtspējīgi mājokļi Pierīgā