Rakstu rakstiem izrakstīti dzīvokļi Rīgas centra skaistākajās ielās

 

Iekārtojot savu dzīvesvietu, svarīga ir katra detaļa. Lai atsvaidzinātu mājokli un piešķirtu tam dvēseli,  interjera dizainā var iekļaut dažādus rakstus, piemēram, ziedu motīvus, austrumnieciskus ornamentus un tamlīdzīgi. Lai iedvesmotu un ļautu gūt vizuālu baudījumu, nekustamo īpašumu portāls City24.lv piedāvā dažus piemērus -  Rīgas centra dzīvokļus, kur dažādos veidos mājokļa interjerā iekļauti dažādi  mājokļa dizainu papildinoši raksti.

Elizabetes ielā, ko uzskata par vienu no skaistākajām Rīgas Klusā centra ielām, atrodas neparasts un rakstiem izraibināts dzīvoklis. Izmantojot slavenā franču dizainera Kristiāna Lakruā (Christian Lacroix) tapešu elementus, portugāļu un spāņu dizaineru flīzes, tajā radīta mākslinieciska un gaisīga noskaņa. Katra no mājokļa telpām greznojas daudzos un dažādos krāsainos rakstos – dzīvoklī var redzēt gan strīpainus aizkarus, gan austrumnieciskus motīvus, gan akcenta sienas, kuru raksts atgādina ornamentus uz podiņu krāsnīm. Tajā pašā laikā, šķiet, nekā nav par daudz. Un, pateicoties maigajām krāsām, cakainajām lampām un elegantajām mēbelēm, rodas iespaids, ka mājoklis ir saskaņots un pildīts ar romantiku.

Foto apskati šeit.

Četristabu dzīvoklī, kas atrodas vēlīnās eklektikas stilā celtajā elitārajā "Aleksandra namā", dizaineri ar ekskluzīvām mēbelēm, apgaismojumu un interjera elementiem radījuši greznu atmosfēru. Mājoklis ir ieturēts maigos toņos un tam piemīt atturīga elegance, taču, pateicoties dekoratīvajām griestu karnīzēm un rozetēm, kā arī iekārtojumam, tas ir dzīvības piepildīts. Šajā dzīvoklī  uzmanība tiek vērsta uz detaļām, piemēram, dzīvespriecīgajiem, puķainajiem aizkariem, ar ornamentiem un zīmējumiem rotātajām mēbelēm, kā arī greznajiem sienu, griestu un grīdas dekoriem.

Foto apskati šeit.

Stabu ielā, kādā 1900. gadā celtā mājā, iemitinājies vēl viens interesants un dažādiem rakstiem un ornamentiem rotāts dzīvoklis. Šajā ekskluzīva dizaina mājoklī valda tumšo toņu gamma – piesātināti tumši sarkanais, sūnu zaļš, tumši zils, kā arī brūnie toņi. Izvēlētās krāsas, kā arī ziedi, vijumi uz tapetēm un graciozi zīmējumi uz sienu dekoriem šai vietai piešķir aristokrātisku eleganci, kā arī noslēpumainības auru.

Foto apskati šeit.

Ziedu rakstiem rotātas flīzes un aizkari brūnos toņos, piesātinātas, izteiksmīgas gleznas, griestu rotājumi, eņģeli un citi ornamenti uz sienām un kamīna. Tas viss un vēl vairāk rotā plašu piecistabu dzīvokli, kas atrodas vienā no skaistākajām neoklasicisma stila celtnēm Rīgā. Šis mājoklis, kurā rekonstrukciju laikā saglabātas tā vēsturiskās vērtības un sākotnējie interjera elementi, ir pagātnes un mūsdienu veiksmīgs apvienojums. Vārdu sakot, šis Vīlandes ielā esošais dzīvoklis ir vieta, kur vienuviet gan baudīt komfortu, gan priecāties par tā skaistumu un izsmalcinātību.

Foto apskati šeit.

Lauku idille Rīgas centrā – tā var teikt par skaisto un individuāli restaurēto mājokli Skolas ielā. Šis dzīvoklis, kas vienlaikus ir arī māja, ir īsts meistardarbs – gan tā iekšiene, gan iekšpagalms ar āra terasēm ir gleznas vērti. Proti, kamēr ārā ar pilnu krūti var izbaudīt brīnumainās gadalaiku maiņas, pavasarī reibstot no košuma, bet rudenī priecājoties par sārtajām vīnstīgu lapām, iekštelpās var baudīt ikdienu brīnumainā vidē, kurā padomāts pat par sīkāko detaļu. Ziedu motīviem rotāti krēsli, tapetes un aizkari, marmora flīzītes vannas istabā, kristāla spārēm rotātas griestu lampas, krāsainas gleznas – daudz dažādu rakstu un tekstūru, kas šim mājoklim piešķir dvēseli.

Foto apskati šeit.

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO CITY24 - SEKO MUMS FACEBOOK

Piedāvā iespēju izteikt cenas piedāvājumu četru perspektīvu zemes gabalu iegādei

26.11.2015

alt
alt

Kādas krāsas izvēlēties, lai guļamistabā radītu nomierinošu vidi

27.11.2015

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Atvērto durvju dienas maratons jau rīt!

2

Dzīve pašmāju debesskrāpī! Fantastiska interjera dzīvoklis "Filozofu rezidences" 14. stāvā

3

Jaunie projekti Latvijā, kas liks Tev iesaukties sajūsmā!

4

TEKSTILIANA - jauns dzīvokļu projekts Torņakalnā

5

Pēdējās iespējas kļūt par "Skanstes Parka" iemītnieku - vairs pieejami tikai daži dzīvokļi

6

Rīgas pieejamākajā projektā "Liepziedi" aktīvi norit otrās ēkas būvdarbi

City24 redaktora izvēle

alt

Jaunie projekti Latvijā, kas liks Tev iesaukties sajūsmā!

alt

Dzīve pašmāju debesskrāpī! Fantastiska interjera dzīvoklis "Filozofu rezidences" 14. stāvā

alt

Atvērto durvju dienas maratons jau rīt!