NCC sāks būvēt divus jaunos projektus Rīgā, kas īpaši pieejami jaunajām ģimenēm

Skandināvu nekustamo īpašumu attīstīšanas kompānija SIA NCC Housing turpina papildināt galvaspilsētas nekustamo īpašumu tirgu ar jauniem dzīvokļiem. Pavasarī ir sagaidāmi divi jauni daudzdzīvokļu projekti: Lapsu ielā 12, Dārzciemā, un Prūšu ielā, Ķengaragā. Projektos paredzēts ieguldīt 7 miljonus eiro.

NCC Housing Latvijas nekustamo īpašumu tirgū darbojas jau 15 gadus. Šoruden tika pabeigta dzīvokļu tirdzniecība līdz šim mūsu lielākajā projektā Mežciemā, Biķernieku ielā 160, kurā kopā ir uzbūvētas 18 mājas ar 356 jauniem dzīvokļiem. Kā arī oktobrī ekspluatācijā tika nodota jauna sešstāvu daudzdzīvokļu māja Ziepniekkalnā, Putnu ielā 31. Jau būvniecības laikā šajā projektā tika rezervēti 80% dzīvokļu, šobrīd pieejami vairs tikai 12 dzīvokļi.

"Mūsu projekti galvenokārt ir domāti vietējiem iedzīvotājiem, sniedzot tiem iespēju dzīvot komfortablā un mūsdienīgā vidē," saka Mareks Kļaviņš, kompānijas NCC Housing valdes loceklis. "Rīgā vēl joprojām ir labs pieprasījums pēc dzīvokļiem jaunajos projektos, līdz ar ko plānojam uzsākt vēl jaunu projektu attīstīšanu. NCC Housing komanda jau ir ieguldījusi daudz darba jauno daudzdzīvokļu projektu koncepcijas izstrādē un attīstībā. Īpaši domājot par jaunajām ģimenēm, piedāvāsim pārdomātus un kvalitatīvus dzīvokļus, kuros ikviens kvadrātmetrs ir lietderīgi izmantojams, turklāt plānotā dzīvokļu cena būs īpaši pievilcīga un pieejama."

Jauno projektu būvniecību Dārzciemā un Ķengaragā NCC Housing uzsāks 2016. gada pavasarī. Dzīvokļu rezervācija tiks uzsākta jau 2016.gada sākumā, gada nogalē plānota atslēgu atdošana pirmajiem māju iedzīvotājiem.

Abi projekti atradīsies klusā, zaļā apkaimē ar labi attīstītu infrastruktūru. Četrstāvu mājā Lapsu ielā 12 būs pieejami 46 dzīvokļi, to uzbūvēšanai paredzēts ieguldīt 3 miljonus eiro. Savukārt projektā Prūšu ielā būs trīs 4-stāvu mājas ar 69 dzīvokļiem ar plānotājām būvniecības izmaksām 4 miljonu eiro apmērā.

Abos projektos būs pieejami līdzīgu plānojumu 2-istabu, 3-istabu un 4-istabu dzīvokļi ar pilno apdari. Teritorija būs iežogota un nodrošināta ar videonovērošanas sistēmu. Zaļajā zonā atradīsies bērnu rotaļu laukums un vietas piknikam, bet atsevišķi tiks iekārtotas virszemes autostāvvietas. Katram dzīvoklim paredzēts balkons, savukārt pirmā stāva dzīvokļiem iekārtots dārziņš.

Vairāk informācijas meklē šeit.

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO CITY24 - SEKO MUMS FACEBOOK

City24 piedāvā: novembrī skatītāko aktīvo objektu TOP 6

30.11.2015

alt
alt

Pēdējās brīvās mājas Sia Art Terra projektā Upesciemā

30.11.2015

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Novembra klientu dienas Rīgas centrā: reģistrējies individuālai projektu apskatei!

2

"Dzirciema nams" – plaši divistabu dzīvokļi ērtai dzīvošanai un strādāšanai no mājām

3

"V" elektroniskajās izsolēs pārdos vērtīgas komercplatības Rīgas centrā

4

Sestdien jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

5

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

6

Izvēlies mūsdienīgu dzīvojamo māju pārvaldību, ko nodrošina Latvijas apsaimniekošanas uzņēmums HAGBERG

City24 redaktora izvēle

alt

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums