Mājokļu pārdošanas programma "Īrē un uzkrāj!" ir papildināta ar jauniem NĪ objektiem

Pirms gada uzsāktā mājokļu pārdošanas programma «Īrē un uzkrāj!» sakarā ar augošo pieprasījumu ir papildināta ar jauniem nekustamā īpašuma objektiem. Programma sniedz iespēju pircējiem sākt lietot mājokli, iemaksājot tikai 3% no tā cenas. Kopš 2014. gada oktobra darījumu apjomi programmas ietvaros ir pārsnieguši 2,5 milj. eiro.

"Ieviešot programmu "Īrē un uzkrāj!" pagājušajā gadā, tās ietvaros mēs piedāvājām iegādāties apartamentus vairākās pieprasītās jaunbūvēs Rīgā un prestižā vietā Mārupē. Pieredze ir parādījusi, ka pieprasījums ir ļoti augsts, un mūsu noteikumi pircējiem ir pievilcīgi. Izrādot pretimnākšanu saviem klientiem, esam pieņēmuši lēmumu izvērst programmas darbības sfēru arī citiem nekustamā īpašuma objektiem," saka Marija Suharenko, Rietumu bankas nekustamo īpašumu pārvaldīšanas struktūrvienības Apella vadošā speciāliste.

Tagad programmas "Īrē un uzkrāj" ietvaros var iegādāties dzīvokļus arī jaunbūvēs, kā arī privātmājas Rīgā, Mārupē un Jūrmalā. Kā atzīmē Apella speciālisti, vispopulārākais projekts šobrīd ir Zelta Rasa, kā arī ciemats Ozolnieki Mārupē, kur pašlaik ir pieejami īpaši izdevīgi cenu piedāvājumi.

"Nekustamā īpašuma cenas ir ļoti pievilcīgā līmenī, tādēļ daudzi pircēji tiecas izmantot šo situāciju, lai iegādātos mājokli tagad. Tas ir īpaši aktuāli jaunām ģimenēm, jo īpaši ņemot vērā to, ka programmas "Īrē un uzkrāj!" noteikumi ļauj kļūt par nekustamā īpašuma īpašnieku, veicot pirmo iemaksu 3% apmērā, lai gan parastās kreditēšanas gadījumā tā veidotu 20–30% no pirkuma cenas," uzsver Marija Suharenko.

Programmai "Īrē un uzkrāj!" praktiski nav analogu Latvijas tirgū. Tā sniedz iespēju sākt lietot mājokli, kā pirmo maksājumu iemaksājot tikai 3% no tā cenas. Pēc tam pircējs ik mēnesi maksā fiksētu maksu, puse no kuras tiek ieskaitīta kā īres maksa, bet otrā puse — kā uzkrājums dzīvokļa iegādei īpašumā. Ikmēneša maksājumu kopsumma gadā veido 6% no dzīvokļa cenas, kas tiek fiksēta darījuma veikšanas brīdī. Tādējādi, jaunais īpašnieks uzkrāj 3% no sava mājokļa cenas gadā.

"Izrādījās, ka noformēt visus dokumentus bija ļoti viegli, un savā dzīvoklī mēs iekārtojāmies jau pēc nedēļas," stāsta Uldis B., kurš pagājušajā rudenī iegādājās apartamentus jaunajā projektā Mana Teika, izmantojot programmu "Īrē un uzkrāj!". "Ikmēneša maksājums bija faktiski vienāds ar nomas maksu, pie tam puse no tā tika ieskaitīta uzkrājumos. Pateicoties tam, es sakrāju līdzekļus pirmajai iemaksai, un noformēju pirkuma kredītu. Man bija īpaši svarīgi tas, ka visu šo laiku mūsu ģimene jau varēja dzīvot jaunajā mājoklī".

Šobrīd programmas "Īrē un uzkrāj!" dalībniekiem Apella piedāvā noslēgt līgumu uz trīs gadiem. Šajā laikā pircējs var jebkurā brīdī lauzt līgumu bez jebkādām soda sankcijām. Līguma darbības laikā vai pēc tā izbeigšanas pircēji var noformēt kredītu par atlikušo summu mājokļa iegādei Rietumu bankā vai kādā citā bankā.

Pie tam, kā pirmo iemaksu kredīta saņemšanai var izmantot līdzekļus, kas uzkrāti trīs gadu laikā, piedaloties programmā "Īrē un uzkrāj!". Tiek paredzēta iespēja pirms termiņa iemaksāt jebkuru summu, kura tiks pievienota uzkrājumiem mājokļa iegādei, vai izpirkt to pilnībā jebkurā brīdī.

Turklāt klientam ir iespēja nodot mājokļa īres tiesības kopā ar visu uzkrāto summu, lai pirkumu veiktu trešā persona, kas turpinās izmantot īpašumu ar tādiem pašiem noteikumiem. Praksē tas nozīmē, ka dzīvokli var pārrakstīt uz radinieka vārda vai faktiski pārdot savas īres tiesības. 

Ar Apella piedāvājumiem var sīkāk iepazīties šeit.

 

City24.lv iesaka:

KUR ĪPAŠUMS SATIEK ĪSTO SAIMNIEKU. IR SLUDINĀJUMS, IR DARĪJUMS! IEVIETO SLUDINĀJUMU City24.lv

Pirmā mājokļa iegādes programmai piešķir papildus finansējumu

08.12.2015

alt
alt

Ieteikumi, kā radīt veiksmīgas fotogrāfijas nekustamā īpašuma sludinājumam

09.12.2015

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība

2

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

3

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

4

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

5

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

6

Papildus piešķirs 2,8 miljonus eiro Altum pirmā mājokļa iegādes programmas turpināšanai

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība