10 dārgākie un interesantākie īpašumi, ko var iegādāties Rīgā un tās apkārtnē

Gluži tāpat kā citur pasaulē, arī Latvijas nekustamo īpašumu tirgū ir pieejami dažādi dzīvokļi un mājas. Tajā skaitā arī tādi, kuru vērtība pārsniedz vienu miljonu eiro. Šie nekustamie īpašumi pārsteidz ar izsmalcinātību, eleganci un līdz sīkākajai detaļai pārdomātiem interjeriem. Nekustamo īpašumu portāls City24 piedāvā pavērt priekškaru un apskatīt, kādi ir 10 ekskluzīvākie, interesantākie un dārgākie īpašumi Rīgā un tās apkaimē, kas šobrīd ir pārdošanā.

1. Pasakaina privātmāja Bulduru prospektā

Jūrmala ir pārbagāta ar dažādiem izsmalcinātiem un neparastiem īpašumiem. Bulduru prospektā ir viens no tādiem – tur uz 5151 kvadrātmetrus liela zemesgabala stalti stāv plaša un gluži kā no pasakas izkāpusi privātmāja. Mājokļa kopējā platība ir 1021 kvadrātmetrs, un tajā ir plaša viesistaba ar kamīnu, vairākas guļamistabas, patiesi omulīga virtuves zona, kā arī darba kabinets, baseins un pirts.  Māja ir mājīguma un omulības iemiesojums, un tās neparastais, nedaudz senatnīgais interjers katrā mājas telpā rada īpašu auru.

Mājas iekšējā apdarē izmantoti augstvērtīgi materiāli, tomēr jāteic, ka ievērības cienīga ir ne vien pati ēka, bet arī zemes gabals, uz kura tā uzcelta. Proti, privātmāja atrodas labiekārtotā un apzaļumotā teritorijā.  Tajā ir izveidots bērnu rotaļu laukums, kā arī piemīlīga lapene, kas būs ideāli piemērota sirsnīgām pasēdēšanām siltajās vasaras pievakarēs.

Burvīgo īpašumu, kurā dzīvot un atpūsties, var iegādāties par 4 500 000 eiro.

Foto un plašāku informāciju skatīt šeit.

2. Moderna nākotnes māja Majoros

Tiem, kuri nevēlas līdzināties vairākumam, ideāli piemērota būs modernā māja, ko cels pašā Jūrmalas sirdī – Jūras ielā, kas atrodas starp jūras krastu un Jomas ielu. Topošā projekta īpašnieks māju varēs izveidot atbilstoši savām vēlmēm, un tas kopumā izmaksās 3 500 000 eiro.

Izmantojot radošus tehniskos un arhitektūras risinājumus, rezultātā tiks izveidota māja, kura ir ne vien skaista, ērta un moderna, bet arī minimāli patērē enerģiju. Proti, kā pauž projekta veidotāji, šī ēka būs ar skatu uz nākotni, nevis pagātni.

Trīsstāvīgā, 458 kvadrātmetru lielā māja spēs kalpot it visām sava īpašnieka vajadzībām. Vienu brīdi viņš vai viņa varēs atrasties dažādu notikumu centrā, taču jau citā – nošķirties no trokšņiem un steigas, kas valda masu pasākumu laikā.

Foto un plašāku informāciju skatīt šeit.

3. Unikāla privātmāja Vecrīgā

Vecrīgas ieliņas, par spīti laika vējiem, ir spējušas saglabāt aizgājušo laiku auru. Vienā no tām, nostāk no tūristu un cilvēku plūsmas, atrodas viens no unikālākajiem nekustamajiem īpašumiem Baltijas valstīs – viduslaiku spīķeris, kas, pateicoties arhitektu un dizaineru rūpīgajam darbam, ir atdzimis mūsdienīgā un ekskluzīvā privātmājā.

Šī privātmāja ir īsts meistardarbs, jo tajā vienlaikus valda gan tagadnes, gan pagātnes aura. Piemēram, mājas fasāde ir rūpīgi atjaunota, taču tajā pašā laikā tā ir saglabājusi visas senatnes pazīmes un burvīgo šarmu. Mājokļa iekštelpās ir padomāts par katru detaļu, radot aristokrātisku un izsmalcinātu iespaidu, tāpēc šī māja būs īpaši piemērota patiesiem gaumes un stila pazinējiem.

Unikālo privātmāju, kuras interjerā izmantotas mūsdienīgas tehnoloģijas un risinājumi, iespējams iegādāties par 3 500 000 eiro.

Foto un plašāku informāciju skatīt šeit.

4. Grezna privātmāja blakus jūrai

Jūrmalā, vien 200 metru attālumā no jūras, atrodas gandrīz hektāru liela, labiekārtota teritorija, uz kuras uzbūvēta grezna dzīvojamā ēka ar 10 istabām. Ekskluzīvajā mājā ir plaša viesistaba ar kamīnu un augstajiem griestiem, bibliotēka, vairākas guļamistabas (galvenajā no tām ir džakuzi), bibliotēka, kā arī atpūtas komplekss ar pirti un peldbaseinu.

Par Asaros esošo īpašumu var teikt, ka tas ir vienlīdz skaists gan no iekšpuses, gan ārpuses. Privātmājas iekšienē prasmīgais iekārtojums, izvēlētās mēbeles un apgaismojums rada mājīgu noskaņu, bet īpašuma teritorijā acis un sirdi spēj priecēt dekoratīvais dīķis ar peldvietu, kā arī iekoptais daiļdārzs.

Īpašums, uz kura atrodas dzīvojamā māja un palīgēka, ir 7991 kvadrātmetru liels, un to var iegādāties par 3 250 000 eiro.

Foto un plašāku informāciju skatīt šeit.

5. Gudrā māja Lielupes krastā

Tiem, kuri domā ne vien par to, kā dzīvot skaisti, bet arī ekonomiski, iespējams, vilinošs šķitīs šis piedāvājums. Proti, par 2 900 000 eiro ir iespējams iegādāties gudro māju, kurā apkuri nodrošina gāze un saules kolektori.

Mājas kopējā platība ir 482 kvadrātmetri, un tā atrodas klusā un skaistā vietā Lielupes krastā. Zemes kopējā platība ir 3015 kvadrātmetri, un tajā iekļauta arī pašiem sava piestātne un peldvieta. Savukārt pašā teritorijā atrodas apsildāms āra baseins, no kura baudīt apkārtesošās ainavas.

Runājot par māju, jāteic, ka tā ir ne vien gudra, bet arī ekskluzīva – tās apdarē izmantots, piemēram, Japānas osis un marmors. Īsāk sakot – īsta mūsdienu sapņu māja!

Foto un plašāku informāciju skatīt šeit.

6. Neparasti penthausa apartamenti Jūrmalā

Neparastas formas, ekskluzivitāte, kvalitāte un paaugstināta drošība – šie ir vārdi, ar kuriem var raksturot piecistabu apartamentus, kas atrodas elitārā kompleksā KADO KARIM, Jūrmalā.

Penthauss, ko pārdošanā piedāvā par 2 466 937 eiro, atrodas ēkas trešajā stāvā un to kopējā platība ir 432 kvadrātmetri. No tiem 12 kvadrātmetrus aizņem balkons, kā arī privāta jumta terase, kas ir 193 kvadrātmetrus plaša. No tās paveras lielisks skats uz Jūrmalu un blakus esošo parku.

Apartamentu komplekss iekļauj sevī trīs funkcionāli apvienotas mājas. Tās veidotas vienotā arhitektūras stilā, taču katrai no ēkām ir individuāls iekšējās apdares koncepts, kas to atšķir no pārējām divām mājām.

Starp citu, KADO KARIM dzīvojamais komplekss ir pirmais projekts Austrumeiropā, kur pielieto Smart City koncepciju. Tas nozīmē, ka apartamenta saimnieki, izmantojot mobilo telefonu, var regulēt un vadīt apkuri, apgaismojumu, drošību, kā arī elektriskās ierīces un gaisa attīrīšanu.

Foto un plašāku informāciju skatīt šeit.

7. Trīsstāvu villa Ķīpsalā

Ik dienas baudīt skatus uz Vecrīgas arhitektūru, Rīgas pili un ostā ienākošiem kuģiem? Tas ir iespējams, ja esi saimnieks 327 kvadrātmetrus plašajam trīsstāvu dzīvoklim, kas atrodas Rīgas centrā, jaunajā projektā "Ģipša Fabrika". 

Villas kopējā platība ir 327 kvadrātmetri, un tās apdarē izmantoti luksus klases materiāli un aprīkojums. Piemēram, vācu ražotāja Buthaup virtuves iekārta ar Gagenau virtuves tehniku, augstvērtīga koka parketa grīdas, individuāla dizaina drēbju skapji un vēl, un vēl. Ēkas apsildīšanai tiek izmantota gāzes apkure, bet pašā dzīvoklī ir individuāls siltuma, elektrības un ūdens skaitītājs.

Projekts "Ģipša Fabrika" ir komplekss ar slēgtu teritoriju, kur par iedzīvotāju mieru  visu diennakti rūpējas apsardze, kā arī video novērošanas kameras. Tajā kopumā ietilpst 58 elites dzīvokli, kā arī 4 ekskluzīvas villas. Cena par dzīvokli ir 2 355 000 eiro.

Foto un plašāku informāciju skatīt šeit.

8. Elegances piepildīta privātmāja Ādažos

Balta un stalta starp priežu kokiem slejas šī privātmāja māja Baltezerā – vienlīdz eleganta un ieturēta gan no iekšpuses, gan ārpuses. Mājas pagalmā ir izveidota iekopta, burvīga atpūtas zona ar baseinu un omulīgu vietu vakariem labā kompānijā. Pie mājas ir arī terase un burbuļvanna, kas būs ideāli piemērota laiskiem vasaras vakariem un netraucētai atpūtai. Īpašumā atrodas arī pirts un ziemas māja.
Īpašuma kopējā platība ir 4745 kvadrātmetri, bet pati privātmāja ir 549 kvadrātmetrus liela. Tajā ir trīs stāvi, kuros kopumā izvietotas 6 istabas, tajā skaitā mājīga viesistaba ar kamīnu un vairākas guļamistabas.

Īpašumu ar eleganto privātmāju iespējams iegādāties par 2 250 000 eiro.

Foto un plašāku informāciju skatīt šeit.

9. Divlīmeņu apartamenti Rīgas sirdī

Pašā galvaspilsētas sirdī, Vecrīgā atrodas ekskluzīvi divlīmeņu apartamenti, kuru kopējā platība ir 317 kvadrātmetri. Šis mājoklis, kuru var iegādāties par 2 000 000 eiro, būs piemērota dzīvesvieta tiem, kuri dod priekšroku izsmalcinātam dzīves stilam.

Apartamentu pirmajā līmenī ir plaša, ar virtuvi un ēdamzonu apvienota viesistaba, kā arī darba kabinets, saimnieka guļamistaba un bibliotēka, savukārt otrajā stāvā ir divas guļamistabas, sauna un plaša terase ar džakuzi, no kuras paveras fantastisks skats uz Vecrīgu.

Foto un plašāku informāciju skatīt šeit.

10. Izsmalcināta māja Mežaparkā

Mežaparkā netrūkst skaistu un interesantu īpašumu. Viens no tādiem ir šī minimālisma stilā celtā privātmāja, kas ir atzīta par vienu no veiksmīgākajām Mežaparka jaunbūvēm. Mājai ir četri stāvi, kuros izvietotas, piemēram, vairākas guļamistabas, burvīga viesistaba, kā arī virtuve un ēdamistaba ar lieliem logiem un izeju uz āra terasi. Savukārt ceturtajā stāvā atrodas ziemas dārzs – stiklota telpa ar kamīnu un izeju uz zaļu jumta terasi.

Skaistā privātmāja ir 420 kvadrātmetrus plaša, un tā ir uzbūvēta uz 1020 kvadrātmetrus liela zemes gabala – iekoptas un labiekārtotas teritorijas. Šo Mežaparkā esošo īpašumu var iegādāties par 1 700 000 eiro.

Foto un plašāku informāciju skatīt šeit.

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO CITY24 - SEKO MUMS FACEBOOK

Mājokļu tirgus tendences lielākajās Latvijas pilsētās

29.12.2015

alt
alt

City24 piedāvā: decembrī skatītāko aktīvo objektu TOP 6

04.01.2016

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju

2

Runā iedzīvotāji: kāpēc "Bišumuiža"?

3

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

4

Grupu pirkumā par cenu zem tirgus vērtības izpārdod dzīvokļus Blaumaņa ielā

5

Populārākās sērijveida ēkas un kas tajās pērk dzīvokļus?

6

Vērienīgajā mājokļu projektā "Krasta kvartāls" uzsāk otrās mājas būvniecību

City24 redaktora izvēle

alt

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

alt

TOP 10 lielākie nekustamā īpašuma investīciju darījumi 2019. gadā

alt

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju