"Ektornet" plāno veikt sešu miljonu latu lielas investīcijas 518 dzīvokļu projektam

AS "Swedbank" grupas nekustamo īpašumu uzņēmums "Ektornet" plāno veikt aptuveni sešu miljonu latu lielas investīcijas daudzdzīvokļu mājas projektā vienā no Rīgas mikrorajoniem - Pļavniekos -, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja "Ektornet" pārstāve Krista Roziņa.

Modernizācijas darbus 518 dzīvokļu lielajā projektā paredzēts veikt vairākās kārtās, bet pirmie dzīvokļi tirdzniecībā tiks piedāvāti jau šī gada beigās. Projektā pavisam plānotas trīs būvdarbu kārtas un kopējās investīcijas varētu sasniegt sešus miljonus latu.

Patlaban projekta modernizācijai tiek plānota pirmā būvdarbu kārta, kuru uzsāks šī gada septembrī. Pirmās kārtas laikā deviņstāvu projektā tiks modernizēti 196 dzīvokļi. Sākot darbus, paredzēts izbūvēt dzīvokļu starpsienas, veikt pilnas apdares darbus, pabeigt inženiertīklus dzīvokļos, autostāvvietā un koplietošanas telpās. Kopējais investīciju apjoms pirmajā kārtā vien veidos aptuveni divus miljonus latu, informēja Roziņa.

""Ektornet" aktīvi investējis un arī turpina investēt savu īpašumu uzturēšanā un modernizācijā, taču šis objekts pēdējo piecu gadu laikā būs viens no vērienīgākajiem un apjomīgākajiem ieguldījumiem dzīvojamo platību segmentā. Šobrīd uzņēmums nopietni strādā kopā ar arhitektiem un būvuzraugiem, lai varētu atsākt celtniecības darbus un pabeigt daudzdzīvokļu mājas celtniecību," norāda "Ektornet" valdes priekšsēdētājs Andris Kovaļčuks.

Daudzdzīvokļu māja atrodas Rīgas mikrorajonā - Pļavniekos, Salnas ielā 21. Tajā ir 518 dzīvokļi, 256 pazemes un 36 virszemes autostāvvietas. Projektā būs pieejami dzīvokļi no vienas līdz trīs istabām, attiecīgi ar platību no 37 līdz 75 kvadrātmetriem.

"Ektornet" ir nekustamo īpašumu uzņēmums, kuru 2009.gadā izveidoja "Swedbank" grupa. Uzņēmuma pamatdarbība ir iegādāties, izdevīgi pārvaldīt un pārdot nekustamos īpašumus dzīvojamās apbūves, tirdzniecības telpu, biroja telpu un ražošanas telpu segmentos.

"Ektornet" īpašumu portfeļa vērtība Baltijas valstīs 2012.gada pirmā pusgada beigās bija 259,14 miljoni latu, liecina uzņēmuma pārskats par pirmo pusgadu.

"Ektornet" īpašumu portfeļa vērtība Latvijā 2012.gada pirmā pusgada beigās bija 147,6 miljoni latu, un salīdzinājumā ar 2011.gada beigām, kad tā vērtība bija 144,6 miljoni latu, īpašumu portfelis pieaudzis par 2,1%.

Zviedrijas uzņēmuma "Ektornet AB" grupā Latvijā darbojas desmit uzņēmumi - SIA "Ektornet Management Latvia", SIA "Ektornet Residential Latvia", SIA "Ektornet Real Estate Latvia", SIA "Ektornet Commercial Latvia", SIA "Ektornet Land Latvia", SIA "Juglas skati", SIA "Ektornet SPV1 Latvia", SIA "Ektornet Brivibas 88 Latvia", SIA "Kāpu iela 3" (iepriekšējais nosaukums - SIA "Ektornet SPV2 Latvia") un SIA "G.Astras iela 1C" (iepriekšējie nosaukumi - SIA "Ektornet G.Astras 1C, Latvia" un SIA "Ektornet Upeņu 4 Latvia").

Zviedrijas "Swedbank AB" grupai pieder Latvijas uzņēmums SIA "Ektornet Kr.Valdemāra 27/29 Latvia".

Pievienojies City24.lv Facebook lapas faniem un uzzini svaigākos jaunumus!

Atvērto durvju dienas Art Terra māju ciematā Upesciemā

10.06.2013

Pēc Zemesgrāmatas datiem Rīgas pilsētā reģistrēto dzīvokļu pārdošanas darījumu skaits maijā ir pieaudzis

11.06.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Iespēja iegādāties elegantu privātmāju Jūrmalā, kurā aug pašiem savs olīvkoks

2

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

3

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

4

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā

5

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

6

Rīgā samazinājies pārdošanā piedāvāto dzīvokļu skaits

City24 redaktora izvēle

alt

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas

alt

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

alt

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"