Piepildīsim sapņus - jauns gads jaunās mājās

Daudziem Jaunā gada atnākšana ir pārdomu, cerību un jaunu mērķu izvirzīšanas laiks. Tas ir laiks, kad pieņemam lēmumus pievērsties savu sapņu īstenošanai. Daudziem aktuāla ir dzīves apstākļu uzlabošana. Kādam - mājas iegāde, citam – jauna dzīvokļa iegāde, vēl kādam - remonts.

Mājokļa iegāde ir viens no svarīgākajiem lēmumiem dzīvē. Šī sapņa īstenošanai gatavojamies īpaši rūpīgi, izvērtējot gan savas iespējas, gan piedāvājumu. Šobrīd Nordic Villages 3 ciematos – Lapsās, Ādažos un Carnikavā, izvēle ir gana plaša - piedāvājumā kopumā ir 10 dažādu projektu mājas. Par divām no tām - mājīgā un pārdomātā projekta Cinnamon jaunbūvēm, arī pastāstīsim sīkāk, jo varbūt kādam tās var izrādīties veiksmīgs pirkums un jaunas, komfortablākas un laimīgākas dzīves sākums.

Abas divstāvu ģimenes mājas atrodas ciematā Lapsas, 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Mājas ir pabeigtas pavisam nesen, bet dzīvot tur var sākt kaut tūlīt. Pilna apdare, kvalitatīva santehnika, granulu katla apkure, garāža – nepieciešams vienīgi apmēbelēt un iegādāties ģimenes vajadzībām piemērotāko virtuves iekārtu. Ja ir vēlme nekavējoties uzsākt dzīvi savā mājā, arī tas ir iespējams - sākumam var pietikt ar matracīti un grila iekārtu. Pārējo varat iegādāties pamazām, izjūtot ciemata un mājas īpašo auru, sajūtot, kas visvairāk atbildīs jūsu vajadzībām un iederēsies katrā no telpām ar skatu te uz mežu, te pļavu, te bērzu birztalu vai egļu audzi.

Katra īpašuma zemes platība pārsniedz 1330 m2, piedāvājot ikvienam ģimenes loceklim iespējas realizēt savus mazos sapņus – kādam iekopt mauriņu, kādam veidot apstādījumu kompozīcijas, vēl kādam – garšaugu dobīti. Vietas pietiks visam.

Cena šīm Cinnamon projekta mājām kopā ar zemes īpašumu – aptuveni 192 000 EUR. Nordic Villages ciematos pieejamas mājas sākot no 125 000 EUR. Turklāt šobrīd kredītu saņemt izdevīgāk – līdz martam spēkā īpašais DNB bankas piedāvājums Nordic Villages māju iegādei. Ja nu sapni par savu māju vēlaties realizēt Carnikavā vai Ādažos, varat pasūtīt savas sapņu mājas celtniecību arī šajos ciematos. Garantējam, ka pusgada laikā, tieši sākoties vasarai, varēsiet sākt dzīvi jaunā mājā labiekārtotā ciematā.

Novēlam ikvienam drosmi, veiksmi un izdošanos piepildīt savus sapņus!

 

City24.lv iesaka:

SEKO CITY24 INSTAGRAM KONTAM UN IK DIENAS IEDVESMOJIES NO RADOŠIEM, LATVIJĀ VEIDOTIEM INTERJERIEM UN VĒRTĪGIEM IETEIKUMIEM!

Ekspluatācijā nodots Centrus kvartāls

11.01.2016

alt
alt

Dažādu iemeslu dēļ apkures sezonu nav sākuši apmēram 10 māju īpašnieki

12.01.2016

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

2

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

3

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas

4

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

5

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

6

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi ekskluzīva privātmāja pašā ezera krastā

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks

alt

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts