Piepildīsim sapņus - jauns gads jaunās mājās

Daudziem Jaunā gada atnākšana ir pārdomu, cerību un jaunu mērķu izvirzīšanas laiks. Tas ir laiks, kad pieņemam lēmumus pievērsties savu sapņu īstenošanai. Daudziem aktuāla ir dzīves apstākļu uzlabošana. Kādam - mājas iegāde, citam – jauna dzīvokļa iegāde, vēl kādam - remonts.

Mājokļa iegāde ir viens no svarīgākajiem lēmumiem dzīvē. Šī sapņa īstenošanai gatavojamies īpaši rūpīgi, izvērtējot gan savas iespējas, gan piedāvājumu. Šobrīd Nordic Villages 3 ciematos – Lapsās, Ādažos un Carnikavā, izvēle ir gana plaša - piedāvājumā kopumā ir 10 dažādu projektu mājas. Par divām no tām - mājīgā un pārdomātā projekta Cinnamon jaunbūvēm, arī pastāstīsim sīkāk, jo varbūt kādam tās var izrādīties veiksmīgs pirkums un jaunas, komfortablākas un laimīgākas dzīves sākums.

Abas divstāvu ģimenes mājas atrodas ciematā Lapsas, 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Mājas ir pabeigtas pavisam nesen, bet dzīvot tur var sākt kaut tūlīt. Pilna apdare, kvalitatīva santehnika, granulu katla apkure, garāža – nepieciešams vienīgi apmēbelēt un iegādāties ģimenes vajadzībām piemērotāko virtuves iekārtu. Ja ir vēlme nekavējoties uzsākt dzīvi savā mājā, arī tas ir iespējams - sākumam var pietikt ar matracīti un grila iekārtu. Pārējo varat iegādāties pamazām, izjūtot ciemata un mājas īpašo auru, sajūtot, kas visvairāk atbildīs jūsu vajadzībām un iederēsies katrā no telpām ar skatu te uz mežu, te pļavu, te bērzu birztalu vai egļu audzi.

Katra īpašuma zemes platība pārsniedz 1330 m2, piedāvājot ikvienam ģimenes loceklim iespējas realizēt savus mazos sapņus – kādam iekopt mauriņu, kādam veidot apstādījumu kompozīcijas, vēl kādam – garšaugu dobīti. Vietas pietiks visam.

Cena šīm Cinnamon projekta mājām kopā ar zemes īpašumu – aptuveni 192 000 EUR. Nordic Villages ciematos pieejamas mājas sākot no 125 000 EUR. Turklāt šobrīd kredītu saņemt izdevīgāk – līdz martam spēkā īpašais DNB bankas piedāvājums Nordic Villages māju iegādei. Ja nu sapni par savu māju vēlaties realizēt Carnikavā vai Ādažos, varat pasūtīt savas sapņu mājas celtniecību arī šajos ciematos. Garantējam, ka pusgada laikā, tieši sākoties vasarai, varēsiet sākt dzīvi jaunā mājā labiekārtotā ciematā.

Novēlam ikvienam drosmi, veiksmi un izdošanos piepildīt savus sapņus!

 

City24.lv iesaka:

SEKO CITY24 INSTAGRAM KONTAM UN IK DIENAS IEDVESMOJIES NO RADOŠIEM, LATVIJĀ VEIDOTIEM INTERJERIEM UN VĒRTĪGIEM IETEIKUMIEM!

Ekspluatācijā nodots Centrus kvartāls

11.01.2016

alt
alt

Dažādu iemeslu dēļ apkures sezonu nav sākuši apmēram 10 māju īpašnieki

12.01.2016

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Novembrī notiks individuālās klientu dienas jaunajos projektos!

2

"V" elektroniskajās izsolēs pārdos vērtīgas komercplatības Rīgas centrā

3

"R.Evolution" – attīstītājs, kas dzīvokļu projektus Latvijā veido kā unikālus mākslas darbus

4

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

5

Ērtas un gudras mājas īsteniem pilsētniekiem - jaunais projekts "Tīnūžu 1A" Pļavniekos

6

"IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS" Māju B un C dzīvokļu īpašnieki sāk pārcelties uz saviem jaunajiem dzīvokļiem

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums

alt

Mēbeļu iegāde internetā: veiksmīgas iepirkšanās ceļvedis