Ekspluatācijā nodots Centrus kvartāls

Jaunizveidotais Rīgas centra kvartāls «Centrus» ir nodots ekspluatācijā. CENTRUS ir pēdējais kvartāls Rīgas centrā, kas nodots pilnai apbūvei. Tas atrodas aktīvajā pilsētas centra daļā starp Dzirnavu, Tērbatas, Blaumaņa un K.Barona ielām.

Kvartālā ir uzbūvētas divas 7 stāvu dzīvojamās ēkas ar komercplatībām pirmajos stāvos. Izveidota un labiekārtota arī ērta gājēju promenāde, kas savieno Dzirnavu ielu ar Blaumaņa ielu. Kvartāla pazemes platības nodrošina īstermiņa un ilgtermiņa autostāvvietas iespējas ēku iemītniekiem, kā arī citiem Rīgas iedzīvotājiem un viesiem.  Dzīvokļi pircējiem tiek piedāvāti ar pilnu apdari. Uz šo brīdi rezervēti 25% no abu ēku dzīvokļiem. Turpinās dzīvokļu tirdzniecība, kā arī komercplatību tirdzniecība un iznomāšana.

"Uzraugošie dienesti, nozares speciālisti un potenciālie pircēji ir augstu novērtējuši projekta konceptu, dzīvokļu apdares kvalitāti, iedzīvotājiem paredzētās ērtības, kā arī publiskās zonas labiekārtojumu un vidi, kas tiek radīta kvartālā", skaidro "Centrus" attīstītāju pārstāvis Juris Dreimanis.

"Centrus" ir multifunkcionāla vide, kas apvieno klusu un privātu dzīvojamo zonu ar pārdomātu un pilsētvidei piemērotu publisko zonu. Atbilstoši arhitektu iecerei Dzirnavu ielas ēkas fasāde ir veidota no baltā dzelzsbetona, stikla un kapara elementiem un stilistiski pieskaņojas ēku fasādēm šajā pilsētas daļā. Savukārt pagalma ēkas fasādi raksturo baltā betona balkoni un elementi. Līdzās mierīgai un privātai dzīvojamajai videi, "Centrus" tiek veidota ērta publiskā zona. "Centrus" gājēju promenādē jau tuvākā nākotnē noritēs sava īpašā iekškvartāla dzīve ar labiekārtotām atpūtas vietām un iepirkšanās iespējām promenādes malā.

Kvartāla "Centrus" 2. kārtas būvniecības darbi tika sākti 2014. gada vasarā.  Abu ēku būvdarbi un iekārtošanas darbi noslēdzās 2015. gada nogalē. Projekta pasūtītājs ir SIA "Centrus Real One", ģenerāluzņēmēja funkcijas nodrošināja uzņēmums "Skonto Būve". Kopējie ieguldījumi visās projekta attīstības kārtās tiek lēsti ap 40 miljoniem eiro, kas tiek nodrošināti, piesaistot privātus līdzekļus un Nordea bankas finansējumu.

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO CITY24 - SEKO MUMS  FACEBOOK!

TOP10 lielākie nekustamo īpašumu darījumi laika posmā 28.12.2015 - 03.01.2016

11.01.2016

alt
alt

Piepildīsim sapņus - jauns gads jaunās mājās

12.01.2016

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Baudāma dzīve pilsētas centrā sākas ar mājokli! Uzsāk dzīvokļu pārdošanu projektā "Klusā iela 11"

2

Atvērto durvju dienas maratons jau sestdien!

3

Rīgas centra pūrs: dzīvokļi šikas privātmājas vērtībā

4

Pēdējā no Jaunās Teikas sešām dzīvojamām mājām ver durvis interesentiem

5

TEKSTILIANA - jauns dzīvokļu projekts Torņakalnā

6

Saliena Park Apartments - atvērto durvju diena un atlaides dzīvokļiem līdz pat 14000 EUR!

City24 redaktora izvēle

alt

Atvērto durvju dienas maratons jau sestdien!

alt

Rīgas centra pūrs: dzīvokļi šikas privātmājas vērtībā

alt

Pēdējā no Jaunās Teikas sešām dzīvojamām mājām ver durvis interesentiem