Nosūti sludinājumu paveikt darbu savā vietā

Sev piederošam īpašumam atrast pircēju vai īrnieku nereti nav vienkārši. Tas ir sarežģīts process, kurā mūsdienu skrienošais un aizņemtais cilvēks ne vienmēr var ieguldīt pietiekoši daudz pūļu. Tieši tāpēc vadošā nekustamo īpašumu sludinājumu portāla City24.lv komanda ir izveidojusi sistēmu, kas privātpersonām, īpašumu saimniekiem palīdzēs ietaupīt laiku. Viss, kas būs jāizdara, ir sludinājuma ievietošana – pārējo darbu Tavā vietā paveiks sludinājums!

 Lai portālā City24.lv ievietotu un publicētu sludinājumu, vispirms ir jāveic reģistrācija. Ja nav vēlmes pašam aizpildīt lauciņus, sludinājumu izvietošanas sistēmā iespējams ieiet, izmantojot kādu no  saviem sociālo tīklu profiliem. Kā reģistrēts lietotājs Tu vari publicēt un kontrolēt sludinājumus, kā arī panākt, lai tie sasniedz pēc iespējas plašāku auditoriju un strādā patiešām efektīvi.

Sludinājuma ievietošana sastāv no četriem vienkāršiem soļiem.

1. solis: Lai sludinājums varētu strādāt tavā vietā, tas vispirms ir jāsagatavo darbam. To izdara pirmajā solī, kad sistēmā ir jāievada informācija par īpašumu. Ņem vērā – jo vairāk lauciņus aizpildīsi, jo lielāka iespēja, ka pie meklējumu rezultātiem parādīsies arī Tavs sludinājums.

2.solis: Kad sludinājums ir gatavs darbam, tiek parādīts pirmskats, kurā Tu vari redzēt, kā sludinājums izskatīsies publiskajā vidē, kādu to redzēs portāla lietotāji.

3. solis: Nākošajā solī tiek piedāvāts izvēlēties vienu no četrām opcijām. Proti, izvēloties vienu no opcijām (juniors, speciālists, eksperts vai eksperts+), Tu noteiksi sludinājuma pozīciju, kas nosaka, cik pamanāms sludinājums būs meklēšanas rezultātos un kur tas parādīsies, salīdzinot ar citiem sludinājumiem.

Sludinājuma efektivitāti iespējams palielināt, izmantojot papildus opcijas - Mobilo ekspertu un City24.lv kampaņu "No īpašnieka". Palīdzot savam sludinājumam kļūt par Mobilo ekspertu, tas būs izcelts vienā no TOP pozīcijām portāla mobilajā versijā un aplikācijā, kas ir noderīgi, jo jau vairāk nekā 25 procenti City24.lv lietotāju īpašumus meklē tieši mobilajās ierīcēs. Savukārt "No īpašnieka" palīdzēs sludinājumam strādāt efektīvāk un sasniegt plašāku auditoriju.

4. solis: Sludinājuma apstiprināšana jeb apmaksa – kad tā veikta, vari veltīt laiku sev svarīgākām nodarbēm, jo esi nosūtījis sludinājumu paveikt darbu Tavā vietā.

Kāpēc ievietot sludinājumu City24.lv?

Portāls City24.lv ir apmeklētākais un kvalitatīvākais nekustamo īpašumu sludinājumu portāls Latvijā. To uzskatāmi demonstrē apmeklējuma statistikas dati . Tie rāda, ka arvien pieaug unikālo lietotāju skaits un tiek sasniegti jauni apmeklējuma rekordi.

Papildus kvalitātei un lietotāju skaitam, City24.lv piedāvātais serviss ir maksimāli vienkāršs - 

- Ir ērti ievietot sludinājumus;

- Publicētos sludinājumus jebkurā brīdī var rediģēt un uzlabot;

- Sludinājumiem var pievienot neierobežotu attēlu skaitu;

- Ir pieejams detalizēts sludinājuma statistikas pārskats, kurā vari redzēt un analizēt, cik bieži un no kādām ierīcēm sludinājums skatīts, cik daudzi to pievienojuši "favorītiem" un tamlīdzīgi;

- Sludinājums būs ērti atrodams arī portāla mobilajā versijā un mobilajā aplikācijā.

Ja rodas jautājumi vai neskaidrības saistībā ar sludinājumu ievietošanu, sazinies ar City24.lv klientu atbalstu, zvanot pa tālruni +(371) 6749 1017 vai rakstot uz e-pastu info@city24.lv.

Trīs ceturtdaļas iedzīvotāju domā, ka nekustamais īpašums ir jāapdrošina

13.01.2016

alt
alt

BVKB pērn pārbaudījis 2076 ēkas, no tām 11% nav drošas ekspluatācijā

14.01.2016

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība

2

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

3

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

4

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

5

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

6

Altum jauno speciālistu mājokļu garantiju programmā piešķirta 1000.garantija

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība