Janvārī populārāko jauno projektu TOP 10

Mājokļu meklētāji arvien aktīvi interesējas par iespējām iegādāties un dzīvot jaunajos projektos. Lai noskaidrotu portāla apmeklētājiem saistošākos jaunos projektus, esam izveidojuši janvārī skatītāko objektu TOP 10.

1. Saliena

Janvārī populārāko jauno objektu topa pirmajā vietā ierindojies jaunais projekts Saliena (skatīts vairāk kā 11 tūkstošus reižu), kas atrodas zaļā, mierīgā un stratēģiski izdevīgā vietā starp Jūrmalu un Rīgu. Salienas ideālās mājas ir unikāls privātmāju koncepts. Proti, ikvienas jaunas mājas celtniecība notiek sadarbojoties ar klientu un ļaujot viņam izveidot tieši tādu māju, par kādu viņš ir sapņojis. Izvēloties dzīvot Salienā, klients deviņu mēnešu laikā tiek ne vien pie greznas privātmājas ar dārzu un atpūtas laukumu, bet arī iespējas baudīt dažādas īpaši viņiem radītas iespējas, piemēram, spēlēt golfu, darboties sporta un rotaļu laukumā vai pastaigāties Salienas Dārza parkā.

Plašāku aprakstu un foto apskati šeit.

2. Salnas 21

Topa otrajā vietā ir daudzdzīvokļu projekts Salnas 21, kas atrodas Pļavniekos. Šis jaunais projekts ir zelta vidusceļš starp pilsētas piedāvātajām ekstrām un klusu, apzaļumotu apkārtni, un tajā kopumā pieejami 518 dzīvokļi, kuros ir no vienas līdz trīs istabām. No 1.un 2. korpusa dzīvokļiem paveras lielisks skats uz blakus esošo mežu. Taču Salnas 21 veidotāji ir padomājuši ne tikai par skaistu ainavu, ko var redzēt caur plašajiem logiem, bet arī par to, kā ietaupīt. Proti, mūsdienīgā dizainā veidotā māja ir patiesi labi nosiltināta un aprīkota ar individuāliem siltuma skaitītājiem, tādējādi ļaujot ievērojami samazināt komunālos maksājumus.

Plašāku aprakstu un foto apskati šeit.

3. Midtown Apartments

Trešais skatītākais jaunais projekts janvārī ir Midtown Apartments – gaumīgs un elegants septiņu stāvu nams Hospitāļu ielā, Rīgas pilsētas vēsturiskajā centrā. Namā ir pieejami vienas līdz četru istabu lieli dzīvokļi, kas tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, kvalitatīvu santehniku un modernu, Skandināvu stila dizaina interjeru, tādēļ ikvienam ir iespēja izvēlēties piemērotāko mājokli. Energoresursu taupībai nams ir aprīkots ar automātisku sistēmu, kas ļauj regulēt un uzskaitīt apkures patēriņu, kā arī projekta iedzīvotājiem tiek nodrošināta apsardzes un drošības sistēma, pieejamas virszemes un pazemes autostāvvietas. Padomāts ir arī par brīvā laika pavadīšanas iespējām – pie projekta izveidota zaļā zona un bērnu laukums, kur rotaļāties mazajiem iemītniekiem.

Plašāku aprakstu un foto apskati šeit.

4. Rembates 8 un 10

Populārāko jauno projektu topa ceturtajā vietā janvārī ierindojies jaunceltnes komplekss labiekārtotā zemesgabalā Pļavniekos. Tas sastāv no divām desmit stāvu dzīvojamām mājām. Katrā no tām ir no vienas līdz četru istabu dzīvokļi ar balto vai pabeigto apdari. Šis projekts ir ideāli piemērots tiem, kuri augstu vērtē iespēju dzīvot mūsdienīgi, taču tajā pašā laikā arī ekonomiski. Piemēram, katrā dzīvoklī ir individuālie padeves skaitītāji un regulētāji. Pagalmā ir aprīkots bērnu laukums, sporta laukums, kā arī divu līmeņu autostāvvieta. Vārdu sakot, šeit ir viss, kas nepieciešams jebkuram cilvēkam, lai dzīvot būtu komfortabli, izdevīgi un droši.

Plašāku aprakstu un foto apskati šeit.

5. Domino

Janvāra populārāko jauno objektu topa piektajā vietā projekts Domino – vienīgā šobrīd pabeigtā jaunbūve Šampētera dzīvojamo māju rajonā. Tajā atrodas 51 dzīvoklis ar komfortabli saplānotām vienu, divām, trijām vai četrām istabām, kuru platība sākas no 37 kvadrātmetriem. Mājokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari. Projekta veidotāji ir padomājuši par mājas iemītnieku vajadzībām – teritorija ir apgaismota un apzaļumota, tajā atrodas bērnu laukums, bet pagalmā un ēkas cokolstāvā ir vairākas autostāvvietas.

Plašāku aprakstu un foto apskati šeit.

6. Lilijas iela 22

Populārāko jauno projektu topa sestajā vietā ierindojies jaunais projekts, kas atrodas Iļģuciemā – Lilijas ielā 22. Šajā ēkā kopumā ir 13 dzīvokļi, no kuriem deviņi ir vienstāvīgi, bet pārējie četri izvietoti divos stāvos. Runājot par šo projektu, jāuzteic tā atrašanās vieta – līdz mājai ir ērti nokļūt gan ar personīgo auto, gan sabiedriskajiem transporta līdzekļiem – tramvaju, autobusu, trolejbusu vai maršruta  mikroautobusu. Netālu no projekta ir arī dažādi sabiedriski objekti, tajā skaitā, arī veikali, parki un skolas.

Plašāku aprakstu un foto apskati šeit.

7. Skanstes mājas

Septītajā vietā ir Skanstes mājas – projekts, kas veidots ar domu radīt vidi, par kuru var teikt "Nekur nav tik labi kā mājās!". Mūsdienīgā, Rīgas centrā esošā nama rūpnieciski siltināto fasādi rotā terases, balkoni un pasteļtoņos krāsotas sienas ar oranžiem akcentiem. Skanstes mājās tiek plānoti divu līdz piecu istabu dzīvokļi, kuri būs gan gana plaši, gan finansiāli izdevīgi. Dažādā plānojuma dzīvokļi būs piemēroti gan ģimenēm ar bērniem, gan elitāra dzīves stila piekritējiem, kuriem tieši laikā būs 11.stāva penthausa tipa dzīvokļi ar plašām terasēm. Projekta veidotājiem ļoti svarīgs ir mājas iemītnieku komforts, tāpēc daudzos dzīvokļos ir iekļautas arī nelielas palīgtelpas, kur ērti uzglabāt saimniecības lietas.

Plašāku aprakstu un foto apskati šeit.

8. Debeskalni

Astotās vietas ieguvējs jaunais projekts Debeskalni atrodas 16 kilometru attālumā no Rīgas – Sauriešos. Kopumā ēkā ir 77 dzīvokļi, kuros ir no divām līdz trīs istabām, ar platību sākot no 32 kvadrātmetriem. Lielākajā daļā no dzīvokļiem ir četrus līdz desmit kvadrātmetrus liels balkons. Blakus jaunajam projektam ir veikali un kafejnīcas, bērnu rotaļu laukums, kā arī ērta sabiedriskā transporta kustība.

Plašāku aprakstu un foto apskati šeit .

9. Salienas golfa apartamenti

Janvārī populārāko jauno projekta topa devītajā vietā ir Salienas golfa apartamenti - ērts komplekss ar mazstāvu dzīvokļa mājām. Tas tiek veidots atbilstoši pasaulē izplatītajam un prestižam Golf Estate konceptam, kas nozīmē, ka apkārt ir jābūt plašai zaļajai zonai un skaistai dabai. Projektā ir pieejami dažādi energoefektīvi mājokļi, sākot no studio tipa līdz pat dzīvokļiem ar  ar trim guļamistabām. Papildus tam apartamentu iemītnieki var izmantot arī Salienas atpūtas zonas – Mežaparku, bērnu laukumus, Dārza parku, kā arī basketbola laukumu.

Plašāku aprakstu un foto apskati šeit.

10. NCC Mājas Putnu ielā 31

Desmit populārāko jauno projektu topu janvārī noslēdz NCC Mājas Putnu ielā, kas atrodas vietā ar labi attīstītu infrastruktūru un ērti pieejamu sabiedrisko transportu. Taču, tā kā ēka atrodas klusā nostūrī, tā vienlaikus ir arī vieta, kur pēc garajām darba dienām atpūsties, jo visapkārt valda miers, čivina putni un šalc sirmi ozoli. Jaunajā projektā kopumā būs 60 racionāla plānojuma dzīvokļi ar pabeigtu iekšējo apdari un plašu balkonu.  Pagalmā ir paredzētas virszemes autostāvvietas, bet pagrabstāvā – saimniecības telpas.

Plašāku aprakstu un foto apskati šeit.

 

City24.lv iesaka:

SEKO CITY24 INSTAGRAM KONTAM UN IK DIENAS IEDVESMOJIES NO RADOŠIEM, LATVIJĀ VEIDOTIEM INTERJERIEM UN VĒRTĪGIEM IETEIKUMIEM!

Izteikts aicinājums noteikt pārejas periodu NĪN aprēķināšanai Rīgā

01.02.2016

alt
alt

Īsteno rīcības plānu krāpšanas risku novēršanai darījumos ar nekustamajiem īpašumiem

02.02.2016

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Baudāma dzīve pilsētas centrā sākas ar mājokli! Uzsāk dzīvokļu pārdošanu projektā "Klusā iela 11"

2

Tuvojas šī gada pirmais Atvērto durvju dienas maratons!

3

Atvērto durvju dienas maratonā iepazīsties ar jaunajiem projektiem Rīgas Centrā!

4

Rīgas centra pūrs: dzīvokļi šikas privātmājas vērtībā

5

Jaunie mājokļi Daugavas kreisajā krastā un Pierīgā aicina uz Atvērto durvju dienu!

6

Nāc un iepazīsti renovēto pirmskara kluba tipa māju - projektu Ģertrūdes ielā 99

City24 redaktora izvēle

alt

Rīgas centra pūrs: dzīvokļi šikas privātmājas vērtībā

alt

Pēdējā no Jaunās Teikas sešām dzīvojamām mājām ver durvis interesentiem

alt

Saliena Park Apartments - atvērto durvju diena un atlaides dzīvokļiem līdz pat 14000 EUR!