Saldus novadā pieejams līdzfinansējums māju siltināšanai un labiekārtošanai

Saldus novadā ir pieejams pašvaldības līdzfinansējums daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes un labiekārtošanas pasākumu veikšanai. Šogad šiem mērķiem atvēlētais kopējais finansējums ir 50 000 eiro, informēja pašvaldībā.

Līdzfinansējumu piešķir daudzdzīvokļu dzīvojamajām mājām (biedrībām) energoefektivitātes un labiekārtošanas pasākumu veikšanai, ja šajās mājās dzīvokļa īpašums iegūts saskaņā ar likumu "Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju" vai likumu "Par kooperatīvo dzīvokļu privatizāciju".

Līdzfinansējuma apmēru nosaka saskaņā ar izmaksas pamatojošiem dokumentiem 50% apmērā no atbalstāmajām izmaksām, bet nepārsniedzot 5000 eiro vienai daudzdzīvokļu dzīvojamajai mājai.

Atbalsts paredzēts energoefektivitātes pasākumu realizācijai - ārdurvju bloku un logu atjaunošanai vai nomaiņai koplietošanas telpās, ārējo sienu siltināšanai, pagraba, bēniņu un pēdējā stāva griestu pārseguma siltināšanai, karstā ūdens un apkures sistēmas cauruļvadu izolācijas ierīkošanai vai atjaunošanai, jumta seguma nomaiņai vai siltināšanai un citiem energoaudita atskaitē minētiem pasākumiem, kā arī būvuzraudzībai.

Savukārt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju labiekārtošanas pasākumu veikšanai ir atbalstāmas izmaksas citu inženiertīklu un saistīto būvju sakārtošanai vai izbūvei, kas nodrošina pamatpakalpojumu pieejamību dzīvokļu īpašumu īpašniekiem.

Saldus pašvaldība aicina biedrības iesniegt pieteikumus līdzfinansējuma saņemšanai.

Ja saskaņā ar šiem noteikumiem jau iepriekš ir saņemts pašvaldības piešķirtais līdzfinansējums, biedrība papildus var pretendēt uz vienreizēju pašvaldības atbalstu līdz 1500 eiro apmērā daudzdzīvokļu mājas apkārtnes labiekārtošanai, par to iesniedzot biedrības iesniegumu ar tam pievienotu izdevumu tāmi.

Saistošie noteikumi "Par Saldus novada pašvaldības palīdzības piešķiršanas kārtību energoefektivitātes un labiekārtošanas pasākumu veikšanai daudzdzīvokļu dzīvojamajās mājās" ar veiktajiem grozījumiem pieejami Saldus novada pašvaldības mājaslapā.

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO CITY24 - SEKO MUMS FACEBOOK

Attīstītāji neriskē sākt jaunus lielus projektus

04.02.2016

alt
alt

VNĪ plāno izsolē pārdot trīs valsts īpašumā esošas ēkas Lomonosova ielā

04.02.2016

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība

2

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

3

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

4

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

5

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

6

Papildus piešķirs 2,8 miljonus eiro Altum pirmā mājokļa iegādes programmas turpināšanai

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība