Saldus novadā pieejams līdzfinansējums māju siltināšanai un labiekārtošanai

Saldus novadā ir pieejams pašvaldības līdzfinansējums daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes un labiekārtošanas pasākumu veikšanai. Šogad šiem mērķiem atvēlētais kopējais finansējums ir 50 000 eiro, informēja pašvaldībā.

Līdzfinansējumu piešķir daudzdzīvokļu dzīvojamajām mājām (biedrībām) energoefektivitātes un labiekārtošanas pasākumu veikšanai, ja šajās mājās dzīvokļa īpašums iegūts saskaņā ar likumu "Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju" vai likumu "Par kooperatīvo dzīvokļu privatizāciju".

Līdzfinansējuma apmēru nosaka saskaņā ar izmaksas pamatojošiem dokumentiem 50% apmērā no atbalstāmajām izmaksām, bet nepārsniedzot 5000 eiro vienai daudzdzīvokļu dzīvojamajai mājai.

Atbalsts paredzēts energoefektivitātes pasākumu realizācijai - ārdurvju bloku un logu atjaunošanai vai nomaiņai koplietošanas telpās, ārējo sienu siltināšanai, pagraba, bēniņu un pēdējā stāva griestu pārseguma siltināšanai, karstā ūdens un apkures sistēmas cauruļvadu izolācijas ierīkošanai vai atjaunošanai, jumta seguma nomaiņai vai siltināšanai un citiem energoaudita atskaitē minētiem pasākumiem, kā arī būvuzraudzībai.

Savukārt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju labiekārtošanas pasākumu veikšanai ir atbalstāmas izmaksas citu inženiertīklu un saistīto būvju sakārtošanai vai izbūvei, kas nodrošina pamatpakalpojumu pieejamību dzīvokļu īpašumu īpašniekiem.

Saldus pašvaldība aicina biedrības iesniegt pieteikumus līdzfinansējuma saņemšanai.

Ja saskaņā ar šiem noteikumiem jau iepriekš ir saņemts pašvaldības piešķirtais līdzfinansējums, biedrība papildus var pretendēt uz vienreizēju pašvaldības atbalstu līdz 1500 eiro apmērā daudzdzīvokļu mājas apkārtnes labiekārtošanai, par to iesniedzot biedrības iesniegumu ar tam pievienotu izdevumu tāmi.

Saistošie noteikumi "Par Saldus novada pašvaldības palīdzības piešķiršanas kārtību energoefektivitātes un labiekārtošanas pasākumu veikšanai daudzdzīvokļu dzīvojamajās mājās" ar veiktajiem grozījumiem pieejami Saldus novada pašvaldības mājaslapā.

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO CITY24 - SEKO MUMS FACEBOOK

Attīstītāji neriskē sākt jaunus lielus projektus

04.02.2016

alt
alt

VNĪ plāno izsolē pārdot trīs valsts īpašumā esošas ēkas Lomonosova ielā

04.02.2016

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Āgenskalns - zaļais Pārdaugavas centrs un veclaicīgo namu mājvieta

2

Purvciems - rajons, kur mijas padomju mantojums un mūsdienu modernisms

3

Tukuma pusē pārdošanā nonācis ekskluzīvs atpūtas komplekss

4

Klientu diena Klusā centra elitārajā dzīvojamā projektā J5

5

Klientu dienas Salienā: rezervē dzīvokli un saņem 1000 eiro vērtu IKEA dāvanu karti tā iekārtošanai

6

Teika – zaļas vides ieskautais radošuma un tehnoloģiju epicentrs, kas uzplaukst ar jaunu sparu

City24 redaktora izvēle

alt

Ieteikumi, kā piemājas teritorijā radīt īstu Halovīnu gaisotni

alt

Rīgas kodols – tuvais, tālais un klusais centrs. Kādi mājokļi šeit top un jau ir pieejami?

alt

"Bonava Latvija" uzsāk dzīvokļu pārdošanu vērienīgā jaunajā projektā Dreiliņos