Šogad par 20% pieaudzis Salienā dzīvojošo ģimeņu skaits

Viens no Latvijā lielākajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem Saliena 2015. gadu vērtē kā ļoti veiksmīgu gan pārdoto mājokļu, gan jaunu projektu attīstīšanas jomā. Tā pērn par piekto daļu palielinājusi jauno ģimeņu skaitu, kas par savu mājvietu izvēlējušās Salienu. Pateicoties veiksmīgi uzsāktajai uz vietējo tirgu orientētai koncepcijai, lielākā daļa jauno mājokļu īpašnieku ir vietējie iedzīvotāji.

Michael Makarov (Michael Makarov), Saliena SIA valdes priekšsēdētājs: "Saliena turpina veiksmīgi attīstīties un, pateicoties speciāli izveidotiem projektiem un to atbilstībai cenu kategorijai, kļūst arvien iecienītāka arī starp vietējiem iedzīvotājiem. Katrā ziņā vietējais klients kļūst arvien izglītotāks un prasīgāks pret mājokli, kurā dzīvot. Tam ir svarīga projekta kvalitāte par racionālu cenu, infrastruktūra un labiekārtota apkārtējā vide."

2015. gadā tika nodotas ekspluatācijā pirmās piecas un uzsākta celtniecība vēl 18 privātmājām, kas atbilst attīstītāja uzsāktajam unikālajam konceptam “Ideālā māja”. Tas radīts vietējam pircējam un paredz sabalansētu cenu  vienlaikus ar augstu būvniecības kvalitāti, kas sasniegta, pateicoties procesu pārdomātai organizēšanai un tehnoloģiskai inovācijai. Koncepts „Ideālā māja” paredz arī atšķirīgu pieeju sadarbībā ar pircēju – tas iegādājas mājokli vēl projekta stadijā. Cikla ilgums no mājas izvēles katalogā līdz atslēgu saņemšanai ilgst 6 – 9 mēnešus. Mājas ir veidotas pēc labākajiem skandināvu arhitektūras un dizaina paraugiem, kā arī tās ir ļoti praktiskas plānojuma ziņā un energoefektīvas.

Saliena vasarā paplašināja mājokļu programmu vietējam pircējam ar dzīvokļiem mazstāvu mājās un rindu mājām. Trīs mēnešu laikā tika noslēgti darījumi par 70% šīs programmas mājokļu. Tie ir labākie pārdošanas rādītāji vietējam tirgum pēdējos 8 gados, ko var skaidrot ar vietējo iedzīvotāju pieprasījuma pieaugumu pēc jauniem un kvalitatīviem mājokļiem un labvēlīgāku bankas politiku.
Saliena turpināja labiekārtot teritoriju un uzsāka jauna parka attīstīšanu teritorijā. Tas jau būs trešais labiekārtotais parks Salienā pastaigām, sportam un atpūtai, kas papildinās parku grupu. Salienas teritorijā kopumā šobrīd tiek attīstīti un labiekārtoti parki gandrīz 14 ha platībā.

Pērn Salienas teritorijā tika uzsākti vairāki investoru projekti. Viens no šādiem projektiem ir daudzfunkcionālas jāšanas skolas celtniecība. Līdzās apmaācībām jāšanas sportā šeit plānotas sporta sacensības un sabiedriski pasākumi. Cits nozīmīgs projekts ir bērnudārza École Francaise Exupéry celtniecības uzsākšana. Šī bērnudārza ēka ar unikālu arhitektūru un franču mācību valodu būs paredzēta 130 audzēkņiem, un to plānots nodot ekspluatācijā 2016. gadā. Šobrīd Salienā jau darbojas prestižā Latvijas Starptautiskā skola (International School of Latvia), kas piedāvā bērniem apgūt mācības angļu valodā pēc IB (International Baccalaureate) programmas.

2015.gadā Saliena saņēma starptautisku novērtējumu Eiropas kongresā FIABCI, iegūstot Starptautiskas izglītības attīstības nomināciju (International Education Development) par ieguldījumu un sasniegumiem Salienas projekta kā izglītības centra veidošanā.

Nekustamā īpašuma komplekss Saliena atrodas starp Rīgu un Jūrmalu. 455 ha lielā platībā tiek attīstīts mūsdienīgs koncepts ar augstvērtīgu dzīvojamo, darba un izklaides vidi. Projektā Saliena jau dzīvo 300 ģimenes no 11 dažādām valstīm, ierīkota mūsdienīga infrastruktūra, tiek veidots viens no lielākajiem augstākā līmeņa golfa kompleksiem Baltijā, kā arī atrodas Starptautiskā skola. Salienas iedzīvotāju atpūtai izveidoti trīs parki 14 ha platībā. Tuvumā atrodas ledus halle, sporta komplekss ar baseiniem, futbola laukums un ezers. Salienas attīstītājs un pārvaldītājs ir Saliena SIA.

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO CITY24 - SEKO MUMS FACEBOOK

Niecīga daļa hipotekāro kredītu ņēmēju izvēlas līgumu ar "nolikto atslēgu" principu

08.02.2016

alt
alt

Pillar pārdošanas apjomi 2015. gadā pārsnieguši 18 miljonus eiro

08.02.2016

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Novembrī notiks individuālās klientu dienas jaunajos projektos!

2

"V" elektroniskajās izsolēs pārdos vērtīgas komercplatības Rīgas centrā

3

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

4

Ērtas un gudras mājas īsteniem pilsētniekiem - jaunais projekts "Tīnūžu 1A" Pļavniekos

5

Izvēlies mūsdienīgu dzīvojamo māju pārvaldību, ko nodrošina Latvijas apsaimniekošanas uzņēmums HAGBERG

6

"R.Evolution" neparastais piedāvājums: pop-up birojs Philosophers Residence

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums

alt

Mēbeļu iegāde internetā: veiksmīgas iepirkšanās ceļvedis