Šogad par 20% pieaudzis Salienā dzīvojošo ģimeņu skaits

Viens no Latvijā lielākajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem Saliena 2015. gadu vērtē kā ļoti veiksmīgu gan pārdoto mājokļu, gan jaunu projektu attīstīšanas jomā. Tā pērn par piekto daļu palielinājusi jauno ģimeņu skaitu, kas par savu mājvietu izvēlējušās Salienu. Pateicoties veiksmīgi uzsāktajai uz vietējo tirgu orientētai koncepcijai, lielākā daļa jauno mājokļu īpašnieku ir vietējie iedzīvotāji.

Michael Makarov (Michael Makarov), Saliena SIA valdes priekšsēdētājs: "Saliena turpina veiksmīgi attīstīties un, pateicoties speciāli izveidotiem projektiem un to atbilstībai cenu kategorijai, kļūst arvien iecienītāka arī starp vietējiem iedzīvotājiem. Katrā ziņā vietējais klients kļūst arvien izglītotāks un prasīgāks pret mājokli, kurā dzīvot. Tam ir svarīga projekta kvalitāte par racionālu cenu, infrastruktūra un labiekārtota apkārtējā vide."

2015. gadā tika nodotas ekspluatācijā pirmās piecas un uzsākta celtniecība vēl 18 privātmājām, kas atbilst attīstītāja uzsāktajam unikālajam konceptam “Ideālā māja”. Tas radīts vietējam pircējam un paredz sabalansētu cenu  vienlaikus ar augstu būvniecības kvalitāti, kas sasniegta, pateicoties procesu pārdomātai organizēšanai un tehnoloģiskai inovācijai. Koncepts „Ideālā māja” paredz arī atšķirīgu pieeju sadarbībā ar pircēju – tas iegādājas mājokli vēl projekta stadijā. Cikla ilgums no mājas izvēles katalogā līdz atslēgu saņemšanai ilgst 6 – 9 mēnešus. Mājas ir veidotas pēc labākajiem skandināvu arhitektūras un dizaina paraugiem, kā arī tās ir ļoti praktiskas plānojuma ziņā un energoefektīvas.

Saliena vasarā paplašināja mājokļu programmu vietējam pircējam ar dzīvokļiem mazstāvu mājās un rindu mājām. Trīs mēnešu laikā tika noslēgti darījumi par 70% šīs programmas mājokļu. Tie ir labākie pārdošanas rādītāji vietējam tirgum pēdējos 8 gados, ko var skaidrot ar vietējo iedzīvotāju pieprasījuma pieaugumu pēc jauniem un kvalitatīviem mājokļiem un labvēlīgāku bankas politiku.
Saliena turpināja labiekārtot teritoriju un uzsāka jauna parka attīstīšanu teritorijā. Tas jau būs trešais labiekārtotais parks Salienā pastaigām, sportam un atpūtai, kas papildinās parku grupu. Salienas teritorijā kopumā šobrīd tiek attīstīti un labiekārtoti parki gandrīz 14 ha platībā.

Pērn Salienas teritorijā tika uzsākti vairāki investoru projekti. Viens no šādiem projektiem ir daudzfunkcionālas jāšanas skolas celtniecība. Līdzās apmaācībām jāšanas sportā šeit plānotas sporta sacensības un sabiedriski pasākumi. Cits nozīmīgs projekts ir bērnudārza École Francaise Exupéry celtniecības uzsākšana. Šī bērnudārza ēka ar unikālu arhitektūru un franču mācību valodu būs paredzēta 130 audzēkņiem, un to plānots nodot ekspluatācijā 2016. gadā. Šobrīd Salienā jau darbojas prestižā Latvijas Starptautiskā skola (International School of Latvia), kas piedāvā bērniem apgūt mācības angļu valodā pēc IB (International Baccalaureate) programmas.

2015.gadā Saliena saņēma starptautisku novērtējumu Eiropas kongresā FIABCI, iegūstot Starptautiskas izglītības attīstības nomināciju (International Education Development) par ieguldījumu un sasniegumiem Salienas projekta kā izglītības centra veidošanā.

Nekustamā īpašuma komplekss Saliena atrodas starp Rīgu un Jūrmalu. 455 ha lielā platībā tiek attīstīts mūsdienīgs koncepts ar augstvērtīgu dzīvojamo, darba un izklaides vidi. Projektā Saliena jau dzīvo 300 ģimenes no 11 dažādām valstīm, ierīkota mūsdienīga infrastruktūra, tiek veidots viens no lielākajiem augstākā līmeņa golfa kompleksiem Baltijā, kā arī atrodas Starptautiskā skola. Salienas iedzīvotāju atpūtai izveidoti trīs parki 14 ha platībā. Tuvumā atrodas ledus halle, sporta komplekss ar baseiniem, futbola laukums un ezers. Salienas attīstītājs un pārvaldītājs ir Saliena SIA.

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO CITY24 - SEKO MUMS FACEBOOK

Niecīga daļa hipotekāro kredītu ņēmēju izvēlas līgumu ar "nolikto atslēgu" principu

08.02.2016

alt
alt

Pillar pārdošanas apjomi 2015. gadā pārsnieguši 18 miljonus eiro

08.02.2016

Vēlaties iegādāties mājokli?

Uzziniet savas iespējas saņemt aizdevumu SEB bankā un piesakieties bezmaksas konsultācijai

  • Kredīta atmaksas termiņš līdz 30 gadiem
  • Iespēja atlikt pamatsummas maksājumu uz laiku līdz 18 mēnešiem
  • Kredītmaksājumu apdrošināšanas piedāvājums
  • Valsts atbalsts mājokļa iegādei ģimenēm ar bērniem
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

TOP5: gaumīgi vienistabas dzīvokļi Rīgā

2

Dārza svētki, kurus izbaudīs arī bērni

3

"Valsts nekustamie īpašumi" pārdos izsolē trīs nekustamos īpašumus

4

Unikāls penthauss ar skatu uz galvaspilsētas jumtu korēm

5

Vasaras akcija "Gaiļezera namos": 5000 eiro vērta virtuve dāvanā

6

Šiks un elegance - 6 pārdošanā esoši apartamenti Jūrmalā

City24 redaktora izvēle

alt

Īpašumi, kuros vasaras saulgriežu svinēšana būtu īsta bauda

alt

Vasaras akcija "Gaiļezera namos": 5000 eiro vērta virtuve dāvanā

alt

Šiks un elegance - 6 pārdošanā esoši apartamenti Jūrmalā