Noskaidros labākos nekustamā īpašuma aģentus

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA un vadošais nekustamo īpašumu sludinājumu portāls City24.lv izsludina konkursu «Nekustamā īpašuma aģents 2016». Konkursu organizē, lai celtu nekustamo īpašumu (NĪ) aģenta profesijas reitingu un prestižu, pievērstu sabiedrības uzmanību augstu kvalitātes standartu veidošanai nekustamo īpašumu tirgū, kā arī veicinātu NĪ aģentu pašizglītošanos un kvalifikācijas celšanu.

Konkursu, kas norisināsies no 9.februāra līdz 10.martam, LANĪDA un City24.lv organizē sadarbībā ar Nordea banku, zvērinātu advokātu biroju Eversheds Bitāns, nekustamo īpašumu uzņēmumu Latio un Rīgas Tehniskās universitātes Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūtu.

Konkursa devīze ir "Mans īpašumu aģents, kuram uzticos". "Mēs gribētu atgādināt sabiedrībai par to, cik būtiski ir sadarboties ar legālajā tirgū strādājošajiem kompetentajiem profesionāļiem, jo tikai tādējādi ir iespēja saņemt drošu un kvalitatīvu pakalpojumu no augstas raudzes amata speciālistiem," saka LANĪDA izpilddirektore Irina Sjarki.

Latvijā šāds konkurss norisināsies pirmo reizi. City24.lv pārstāvis Maksis Karlins pauž gandarījumu par tā organizēšanu un uzskata to par būtisku notikumu nekustamo īpašumu tirgū: "Mēs kā lielākais nekustamo īpašumu sludinājumu portāls ikdienā redzam dažādas situācijas, ar kurām klienti saskaras īpašumu izīrēšanas vai pārdošanas procesa laikā.  To atrisināšanā būtisku lomu spēlē labs un kvalificēts nekustamo īpašumu aģents. Uzskatu, ka ir svarīgi izcelt labākos nekustamo īpašumu aģentus, kā arī parādīt un novērtēt pievienoto vērtību, ko viņi ar saviem pakalpojumiem sniedz klientiem".

Nordea bankas Attālinātās pārdošanas departamenta vadītāja Baltijas valstīs Anna Fišere-Kaļķe: "Būtisks veiksmes faktors, ikdienā strādājot ar klientiem, ir ne vien profesionālās kompetences, kas nepieciešamas konkrētajā nozarē, bet arī spēja iedziļināties, izprast klienta vēlmes un vajadzības un nodrošināt izcilu servisu, kas pārsniedz klienta gaidīto. Esmu gandarīta, ka Nordea sniedz iespēju aktualizēt šo tematu, publiski izceļot un novērtējot labākos nekustamā īpašuma nozares ekspertus."

Zvērinātu advokātu biroja "Eversheds Bitāns" vadošais partneris Agris Bitāns atzīmē, ka šodienas konkurences apstākļos, tiek novērtēta apkalpošanas kvalitāte un profesionālisms. "To ik dienas jūtam savā darbā un nav šaubu, ka klienti to sagaida arī no nekustamo īpašumu aģentiem. Līdz ar to šo konkursu redzam kā lielisku iespēju, atbalstīt tirgus dalībnieku kvalifikācijas celšanu un aizvien labāku klientu servisa veicināšanu," teica Bitāns.

Konkursu vērtēs žūrija, kas sastāv no dažādām ar nekustamo īpašumu saistītajām jomām: banku sfēra, juridiskie pakalpojumi, profesionālā un izglītības joma.

Konkurss tiek organizēts trīs kārtās: online tests, video veidošana un interaktīvā lomu spēle finālā. Tā rezultāti tiks izsludināti šā gada martā asociācijas mājas lapā www.lanida.lv, www.city24.lv, specializētajos preses izdevumos un portālos.

Aicinām visus nekustamo īpašumu aģentus, kas tic saviem spēkiem, piedalīties šajā konkursā!

Piesakies dalībai konkursā šeit.

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO CITY24 - SEKO MUMS FACEBOOK

Aicina līdz mēneša beigām Rīgā deklarēt dzīvesvietu

08.02.2016

alt
alt

Rīgā ir ap 40 000 tukšu dzīvokļu, kuriem būs augstāka NĪN likme

09.02.2016

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība

2

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

3

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

4

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

5

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

6

Papildus piešķirs 2,8 miljonus eiro Altum pirmā mājokļa iegādes programmas turpināšanai

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība