Aicina apmeklēt Klientu dienu projektā Domino

Būvniecības uzņēmums un nekustamo īpašumu attīstītājs SIA «YIT Celtniecība» aicina sestdien, 20. februārī no plkst.11.00 līdz 16.00 apmeklēt Klientu dienu vienā no jaunākajiem Šampētera daudzdzīvokļu namiem – «Domino» (Stendes ielā 5).

Klientu dienas laikā ikvienam apmeklētājam būs iespēja iepazīties ar daudzdzīvokļu namu "Domino", apkārtējo infrastruktūru un apskatīt īpaši iekārtotu demo dzīvokli. Pasākumā laikā interesenti varēs saņemt arī  "YIT Celtniecība" speciālistu un Latvijas vadošo banku, "Swedbank", "SEB", "Nordea", "DnB" un "Citadele", pārstāvju konsultācijas par dzīvokļu iegādi un hipotekārā kredīta saņemšanas iespējām. Tiem mājokļa meklētājiem, kuri par savu jauno dzīvesvietu izvēlēsies "Domino" un Klientu dienas laikā rezervēs iegādei kādu no dzīvokļiem, "YIT Celtniecība" piedāvās lielisku iespēju izvēlēto dzīvokli iegādāties ar  10% atlaidi.

Projektā "Domino" ir pieejami komfortabli saplānoti divu līdz četru istabu dzīvokļi, kuru dzīvojamā platība ir no 49 līdz 112 kvadrātmetriem. Plašie, jaunie dzīvokļi klientiem tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.

Domājot par iedzīvotāju ērtībām, katrā projekta kāpņu telpā ir izbūvēts lifts, pieejamas pazemes vai virszemes autostāvvietas, kā arī apgaismotas noliktavu telpas nama pagrabstāvā. Apkārt projektam ir labiekārtota, nožogota un apzaļumota teritorija, kurā ierīkots moderns un mājīgs bērnu laukums, kur no bērnu dārza un skolas brīvajos brīžos rotaļāties mājas mazajiem iemītniekiem.

Šampēteris, kurā atrodas "Domino", ir salīdzinoši neiepazīts rajons, taču, kā norāda "YIT Celtniecība" pārstāvji, tam ir labas nākotnes perspektīvas. Jau šobrīd projekta apkārtējā infrastruktūra ir atbilstoša mūsdienu klientu vēlmēm atbilstoša – tā tuvumā ir pirmskolas izglītības iestādes, skolas, veselības aprūpes iestādes, vieni no lielākajiem un iecienītākajiem iepirkšanās un atpūtas centriem. Pieejams sabiedriskais transports, kas ļauj Šampēterī dzīvojošajiem ātri un ērti nokļūt gan līdz Rīgas centram, gan Jūrmalai, bet vien desmit minūšu brauciena attālumā atrodas arī starptautiskā lidosta "Rīga".

Klientu diena ir lieliska iespēja, lai rūpīgi izpētītu savu nākotnes mājokli, kā arī uzzinātu atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, tāpēc "YIT Celtniecība" speciālisti rosina apmeklētājus pievērst uzmanību tādiem svarīgiem faktoriem kā nama plānojumam un funkcionalitātei, energoefektīvajiem risinājumiem, apkārtējai infrastruktūrai, apsaimniekošanas izdevumiem, kā arī noteikti izmantot iespēju bez maksas konsultēties ar vadošo banku speciālistiem par kredīta saņemšanu mājokļa iegādei.

Plašāku informāciju par projektu un pieejamiem dzīvokļiem meklē šeit.

 

City24.lv iesaka:

KUR ĪPAŠUMS SATIEK ĪSTO SAIMNIEKU. IR SLUDINĀJUMS, IR DARĪJUMS! IEVIETO SLUDINĀJUMU City24.lv

Pērn izsniegta 151 būvatļauja jaunu rūpniecības ēku un noliktavu būvniecībai

12.02.2016

alt
alt

Aicinām uz atvērto durvju dienu projektā Ezerparka Nami!

15.02.2016

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

CITY24.LV MĒNEŠA PROJEKTS: "Zelta Rasa" Mārupē

2

Sagaidi Jauno gadu savās jaunajās mājās - izvēlies Saliena Park Apartments un sāc tajās dzīvot tūlīt!

3

Jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

4

MĒNEŠA PROJEKTS! Elijas un Maskavas ielas apkaimē top jauns dzīvojamais nams

5

"Elijas Nami" attīstītājs saņem titulu "Veiksmīgākais būvniecības uzņēmums Igaunijā 2020"

6

Svētku sezonā IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS dzīvokļi pieejami ar atlaidi līdz 18 000 EUR!

City24 redaktora izvēle

alt

Jaunākie māju piedāvājumi ar cenas samazinājumu līdz pat 20 000 EUR!

alt

Piedāvājums darītājiem: īpašums Aiviekstes upes krastā lauksaimniecībai un lauku tūrismam

alt

Aizmirstās Mežaparka pērles un nami, kas gaida savu otro "dzimšanas dienu"