Vēl var pieteikties konkursam "Nekustamo īpašumu aģents 2016"

Turpinās dalībnieku pieteikumu reģistrācija konkursam «Nekustamo īpašumu aģents 2016», ko ar mērķi noskaidrot un godināt nozares labākos profesionāļus organizē Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA un vadošais nekustamo īpašumu sludinājumu portāls City24.lv.

Tie nekustamo īpašumu (NĪ) aģenti, kuri vēl nav paspējuši pieteikt savu dalību konkursa 1. kārtai, to vēl var paspēt izdarīt līdz š.g. 19. februārim plkst.23.59 konkursa mājaslapā.

Konkurss tiek organizēts trīs kārtās, kuru laikā tiks pārbaudītas gan dalībnieku teorētiskās zināšanas, gan praktiskās iemaņas: online tests, video veidošana un interaktīvā lomu spēle finālā.

Kā informē konkursa organizatori, novērojama liela interese par šo sacensību, un šobrīd konkursa 1. kārtai jau reģistrējušies vairāk nekā 70 NĪ aģentu, savukārt pēc testa aizpildīšanas 2. kārtai kvalificējušies 40 nozares pārstāvju.

Nākamā konkursa kārta sāksies 22. februārī, kad tie konkursanti, kuri būs izcili aizpildījuši testu, tiks aicināti sagatavot 5 minūšu garu video prezentāciju "NI prezentācija klientam".

Visi konkursa dalībnieki, kuri pieteikušies šai sacensībai (neatkarīgi no konkursa kārtu rezultātiem) saņems dāvanu – iespēju 22. februārī apmeklēt bezmaksas semināru, kuru organizē Nordea banka un Zvērinātu advokātu birojs Eversheds Bitāns. Semināra programmā paredzēta   juridiskā meistarklase par NĪ darījumu būtiskākajiem noteikumiem, kuru vadīs zvērināts advokāts Ģirts Rūda un zvērināta advokāta palīdze Zanda Zaļuma, finanšu tirgus attīstības aktualitātes atklās Anželika Dobrovoļska, Ieguldījumu produktu un pakalpojumu attīstības vadītāja, bet par asākajiem stūrakmeņiem klientu kreditēšanā stāstīs Ilva Kažoka, sadarbības vadītāja ar nekustamo īpašumu darījumiem.

Jau ziņots, ka no 9. februāra līdz 10. martam pirmo reizi Latvijā norisinās konkurss "Nekustamo īpašumu aģents 2016", kura devīze ir "Mans īpašumu aģents, kuram uzticos". Tas tiek organizēts, lai celtu nekustamo īpašumu aģenta profesijas reitingu un prestižu, pievērstu sabiedrības uzmanību augstu kvalitātes standartu veidošanai nekustamo īpašumu tirgū, kā arī, lai veicinātu NĪ aģentu pašizglītošanos un kvalifikācijas celšanu.

Konkursu LANĪDA un City24.lv organizē sadarbībā ar Nordea banku un zvērinātu advokātu biroju Eversheds Bitāns.

Konkursantus un viņu veikumu vērtēs žūrija, kas sastāv no dažādām ar nekustamo īpašumu saistītajām jomām: banku sfēra, juridiskie pakalpojumi, profesionālā un izglītības joma. Sacensības rezultāti tiks izsludināti šā gada martā asociācijas mājas lapā www.lanida.lv, www.city24.lv, kā arī specializētajos preses izdevumos un portālos.

Piesakies dalībai konkursā šeit.

 

City24.lv iesaka:

SEKO CITY24 INSTAGRAM KONTAM UN IK DIENAS IEDVESMOJIES NO RADOŠIEM, LATVIJĀ VEIDOTIEM INTERJERIEM UN VĒRTĪGIEM IETEIKUMIEM!

Dabīgs koks interjerā: jauni izaicinājumi dabīgo krāsu ražošanā

16.02.2016

alt
alt

Rīgas pašvaldība bez atlīdzības īpašumā pārņems vairākus valstij piederošus dzīvokļus

17.02.2016

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Ielūdz uz Atvērto durvju dienu vēsturiskā dzīvojamā ēkā Rīgas centrā

2

TOP 5 virtuves dizaina trendi, kas ir aktuāli šoruden

3

TOP 5: ekskluzīvākās mājas, kas šobrīd pieejamas iegādei

4

A. Kostins: Latvijā katru gadu pieaug nebanku kredītu izsniegtais apjoms

5

"Mežaparka Rezidencēs" jaunas biroju ēkas pamatos tiek iemūrēta laika kapsula

6

TOP 10 lielākie nekustamo īpašumu darījumi laika posmā 10.09.2018-16.09.2018

City24 redaktora izvēle

alt

Ieskaties! Dizaina telpas, ko par mājām saucis slavenais latviešu apavu zīmols INCH2

alt

TOP 5: ekskluzīvākās mājas, kas šobrīd pieejamas iegādei

alt

TOP 5 virtuves dizaina trendi, kas ir aktuāli šoruden