Uzsāk būvprojektu izstrādi divām daudzdzīvokļu ēkām New Hanza City teritorijā

Turpinot attīstīt finanšu darījumu un atpūtas centru New Hanza City (NHC), nekustamā īpašuma attīstītājs Pillar ir noslēdzis līgumus par būvprojektu izstrādi divām daudzdzīvokļu ēkām, kuras atradīsies NHC dzīvojamās apbūves kvartālā.

Pirmā no ēkām būs premium klases dzīvojamais komplekss. Ēka paredzēta ar skatu uz NHC teritorijā izveidojamo pilsētas dārzu un topošo laikmetīgās mākslas muzeju, tai būs vairākas sekcijas ar virszemes stāvu skaitu no 4 līdz 7, kā arī pazemes autostāvvieta. Kopējā platība ir 15 400 m2, bet dzīvokļu skaits — 89. Ēkas idejas autors ir biroja SIA “AB3D” arhitekts Juris Mitenbergs. Arī ēkas būvprojektu izstrādās SIA "AB3D".

Savukārt otras — vidējās klases daudzdzīvokļu ēkas kopējā platība ir 17 887 m2, tai būs atraktīvs un dinamisks siluets, kas paceļas 14 stāvu augstumā, kā arī pazemes autostāvvieta. Ēkā plānots ap 118 dzīvokļu. Šīs ēkas idejas autors ir biroja "Vizuālās modelēšanas studija" arhitekts Uldis Balodis, savukārt būvprojekta izstrāde uzticēta Pillar grupas uzņēmumam Pillar Architekten, SIA.

Tā kā NHC apbūve galvenokārt plānota ar zaļajiem jumtiem, tad arī šīm ēkām būs šādi ekojumti, kas piešķirs tām daudz ekoloģisko un estētisko priekšrocību. Plānots, ka abu ēku būvprojekti tiks pabeigti līdz 2016. gada beigām.

Jau ziņots, ka pateicoties Pillar Architekten, SIA ieguldījumam un rūpīgam darbam, 2015. gada nogalē tika apstiprināti būvprojekti NHC teritorijā paredzētajām ABLV Bank galvenās mītnes un daudzfunkcionālā biroja ēkām, kā arī inženierkomunikāciju izbūvei. Līdz ar to jau 2016. gada 1. pusgadā NHC teritorijā tiks uzsākti pirmie būvniecības darbi nepieciešamo inženierkomunikāciju izveidei.

New Hanza City (Jaunā Hanzas pilsēta) savu nosaukumu ir aizguvusi no vēsturiski nozīmīgās un slavenās Hanzas savienības, kurā Rīgai bija īpaša nozīme kā vienai no lielākajām tirdzniecības pilsētām. New Hanza City nosaukums sevī simboliski ietver raksturīgākos senās Hanzas elementus — finanses un tirdzniecību, dinamisku vidi un starptautisku garu. Ar NHC projektu vēlamies atjaunot Rīgas vēsturisko nozīmīgumu starptautiskajā vidē, attīstot Rīgu kā reģionālu finanšu centru.

NHC tiek veidots 24,5 hektāru platībā un tajā bez jau minētajām ēkām paredzēti arī tādi projekti, kā viesnīca, konferenču centrs, pirmsskolas izglītības iestāde, kā arī pilsētas dārzs ar plašu apzaļumotu teritoriju rekreācijai teritorijas centrā.

New Hanza City atrodas Rīgas modernajā centrā – Skanstes apkaimē.

Skanstes apkaime ir viena no nesen apgūtajām Rīgas centra teritorijām, kas pārliecinoši veidojas par Rīgas centra modernāko daļu. Skanstē jau patlaban atrodas vai tiks uzbūvēti mūsdienīgi biroji, dzīvojamās un sabiedriskās ēkas, tāpat šajā apkaimē plānoti nozīmīgi infrastruktūras projekti – jauna tramvaja līnija un ilgtspējīga lietusūdens apsaimniekošanas sistēma. Skanstes apkaimes robežas iezīmē Pulkveža Brieža, Hanzas, Vesetas un Duntes ielas, kā arī Ganību dambis un dzelzceļš.

 

City24.lv iesaka:

SEKO CITY24 INSTAGRAM KONTAM UN IK DIENAS IEDVESMOJIES NO RADOŠIEM, LATVIJĀ VEIDOTIEM INTERJERIEM UN VĒRTĪGIEM IETEIKUMIEM!

Uzlabojumi tipveida dzīvojamās ēkās Rīgā būtu jāveic gan ārēji, gan arī iekšēji

17.02.2016

alt
alt

Izmaiņas janvāra nekustamā īpašuma tirgus cenu indikatorā

19.02.2016

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

TOP 5: ekskluzīvākās mājas, kas šobrīd pieejamas iegādei

2

Izsolē pārdod vienu no izcilākajām baroka laikmeta koka celtnēm Rīgā – Nordeķu muižu

3

Ieskaties! Dizaina telpas, ko par mājām saucis slavenais latviešu apavu zīmols INCH2

4

"Mežaparka Rezidencēs" jaunas biroju ēkas pamatos tiek iemūrēta laika kapsula

5

Rīgas vēsturiskajā centrā tiek celts dzīvojamais kvartāls "Lofts&Rosegold"

6

Iedzīvotāji Rīgā vēl pāris gadus būs aktīvi dzīvokļu pircēji

City24 redaktora izvēle

alt

Mājokļi tiem, kas tīko pēc mūsdienīgas un krāsainas vides

alt

Ieskaties! Dizaina telpas, ko par mājām saucis slavenais latviešu apavu zīmols INCH2

alt

Iedzīvotāji Rīgā vēl pāris gadus būs aktīvi dzīvokļu pircēji