Sākusies konkursa "Nekustamo īpašumu aģents 2016" otrā kārta

22. februārī sākusies 2. kārta konkursā «Nekustamo īpašumu aģents 2016», kuru organizē Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA un vadošais nekustamo īpašumu sludinājumu portāls City24.lv ar mērķi celt nekustamo īpašumu aģenta profesijas reitingu un prestižu, pievērst sabiedrības uzmanību augstu kvalitātes standartu veidošanai nekustamo īpašumu tirgū, kā arī veicināt NĪ aģentu pašizglītošanos un kvalifikācijas celšanu.

Konkurss tiek organizēts trīs kārtās, kuru laikā tiks pārbaudītas gan dalībnieku teorētiskās zināšanas, gan praktiskās iemaņas (online tests, video veidošana un interaktīvā lomu spēle finālā).

LANĪDA izpilddirektore Irina Sjarki atzina, ka konkursa organizatori ir patiesi pārsteigti par konkursa dalībnieku necerēti lielo interesi: tā pirmajai kārtai bija pieteikušies 108 nekustamo īpašumu aģenti, no kuriem pēc veiksmīgi izpildīta testa konkursa 2. kārtai kvalificējās 69 konkursanti.

2.kārtas dalībniekiem būs jāsagatavo mājas darbs: nekustamā īpašuma video prezentācija 5 minūšu garumā. Galvenais, kas šajā konkursa kārtā tiks vērtēts, ir konkursanta prasme prezentēt objektu potenciālajam klientam. Dalībnieku iesūtītie video būs apskatāmi šeit. Pēc tam, kad žūrija būs izvērtējusi iesūtītos video materiālus, konkursa fināla tiks izvirzīti 6 dalībnieki.

Visi konkursa dalībnieki neatkarīgi no konkursa kārtu rezultātiem saņēma dāvanu – iespēju apmeklēt bezmaksas semināru, kuru organizēja Nordea banka un Zvērinātu advokātu birojs Eversheds Bitāns. Semināra programmā bija juridiskā meistarklase par NĪ darījumu būtiskākajiem noteikumiem, konkursanti tika informēti par finanšu tirgus attīstības aktualitātēm, kā arī uzzināja, kādi ir stūrakmeņi klientu kreditēšanā. Pēc notikušā semināra Ilva Kažoka, Nordea bankas sadarbības vadītāja ar nekustamo īpašumu darījumiem, teica: "Gan pēc uzdotajiem jautājumiem, gan pēc diskusijām un komentāriem varējām redzēt, ka šie aģenti ir jau pieredzējuši, īsti savas jomas profesionāļi. Viņus interesēja gan specifiski juridiski jautājumi, gan arī, piemēram, bankas kreditēšanas politika," stāstīja I. Kažoka, novēlot konkursantiem, kuri tikuši nākamajā kārtā, to godam izturēt, jo "šis būs lielākais izaicinājums, kura laikā būs ļoti svarīgi, cik aktīvs ir konkursants, kā spēj sevi pasniegt un kā spēs nodemonstrēt savas profesionālās iemaņas un pieredzi".

Jau ziņots, ka no 9. februāra līdz 10. martam pirmo reizi Latvijā norisinās konkurss "Nekustamo īpašumu aģents 2016", kura devīze ir "Mans īpašumu aģents, kuram uzticos". Konkursu LANĪDA un City24.lv organizē sadarbībā ar Nordea banku un zvērinātu advokātu biroju Eversheds Bitāns. Konkursantus un viņu veikumu vērtēs žūrija, kas sastāv no dažādām ar nekustamo īpašumu saistītajām jomām: banku sfēra, juridiskie pakalpojumi, profesionālā un izglītības joma. Sacensības rezultāti tiks izsludināti šā gada martā asociācijas mājas lapā www.lanida.lv, www.city24.lv, kā arī specializētajos preses izdevumos un portālos.

 

City24.lv iesaka:

SEKO CITY24 INSTAGRAM KONTAM UN IK DIENAS IEDVESMOJIES NO RADOŠIEM, LATVIJĀ VEIDOTIEM INTERJERIEM UN VĒRTĪGIEM IETEIKUMIEM!

Norisināsies seminārs par ēku enerģētiskās efektivitātes uzlabošanu

23.02.2016

alt
alt

Pērn Rīgā pieaudzis vērienīgu nekustamo īpašuma darījumu skaits

24.02.2016

Vēlaties iegādāties mājokli?

Uzziniet savas iespējas saņemt aizdevumu SEB bankā un piesakieties bezmaksas konsultācijai

  • Kredīta atmaksas termiņš līdz 30 gadiem
  • Iespēja atlikt pamatsummas maksājumu uz laiku līdz 18 mēnešiem
  • Kredītmaksājumu apdrošināšanas piedāvājums
  • Valsts atbalsts mājokļa iegādei ģimenēm ar bērniem
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

TOP5: gaumīgi vienistabas dzīvokļi Rīgā

2

"Valsts nekustamie īpašumi" pārdos izsolē trīs nekustamos īpašumus

3

Vasaras akcija "Gaiļezera namos": 5000 eiro vērta virtuve dāvanā

4

Dārza svētki, kurus izbaudīs arī bērni

5

Īpašumi, kuros vasaras saulgriežu svinēšana būtu īsta bauda

6

Dizaina māja Mārupē, kurā katra detaļa ir pārdomāta

City24 redaktora izvēle

alt

Kad dzīvesvieta ir kā miera oāze

alt

Dizaina māja Mārupē, kurā katra detaļa ir pārdomāta

alt

Īpašumi, kuros vasaras saulgriežu svinēšana būtu īsta bauda