Sākusies konkursa "Nekustamo īpašumu aģents 2016" otrā kārta

22. februārī sākusies 2. kārta konkursā «Nekustamo īpašumu aģents 2016», kuru organizē Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA un vadošais nekustamo īpašumu sludinājumu portāls City24.lv ar mērķi celt nekustamo īpašumu aģenta profesijas reitingu un prestižu, pievērst sabiedrības uzmanību augstu kvalitātes standartu veidošanai nekustamo īpašumu tirgū, kā arī veicināt NĪ aģentu pašizglītošanos un kvalifikācijas celšanu.

Konkurss tiek organizēts trīs kārtās, kuru laikā tiks pārbaudītas gan dalībnieku teorētiskās zināšanas, gan praktiskās iemaņas (online tests, video veidošana un interaktīvā lomu spēle finālā).

LANĪDA izpilddirektore Irina Sjarki atzina, ka konkursa organizatori ir patiesi pārsteigti par konkursa dalībnieku necerēti lielo interesi: tā pirmajai kārtai bija pieteikušies 108 nekustamo īpašumu aģenti, no kuriem pēc veiksmīgi izpildīta testa konkursa 2. kārtai kvalificējās 69 konkursanti.

2.kārtas dalībniekiem būs jāsagatavo mājas darbs: nekustamā īpašuma video prezentācija 5 minūšu garumā. Galvenais, kas šajā konkursa kārtā tiks vērtēts, ir konkursanta prasme prezentēt objektu potenciālajam klientam. Dalībnieku iesūtītie video būs apskatāmi šeit. Pēc tam, kad žūrija būs izvērtējusi iesūtītos video materiālus, konkursa fināla tiks izvirzīti 6 dalībnieki.

Visi konkursa dalībnieki neatkarīgi no konkursa kārtu rezultātiem saņēma dāvanu – iespēju apmeklēt bezmaksas semināru, kuru organizēja Nordea banka un Zvērinātu advokātu birojs Eversheds Bitāns. Semināra programmā bija juridiskā meistarklase par NĪ darījumu būtiskākajiem noteikumiem, konkursanti tika informēti par finanšu tirgus attīstības aktualitātēm, kā arī uzzināja, kādi ir stūrakmeņi klientu kreditēšanā. Pēc notikušā semināra Ilva Kažoka, Nordea bankas sadarbības vadītāja ar nekustamo īpašumu darījumiem, teica: "Gan pēc uzdotajiem jautājumiem, gan pēc diskusijām un komentāriem varējām redzēt, ka šie aģenti ir jau pieredzējuši, īsti savas jomas profesionāļi. Viņus interesēja gan specifiski juridiski jautājumi, gan arī, piemēram, bankas kreditēšanas politika," stāstīja I. Kažoka, novēlot konkursantiem, kuri tikuši nākamajā kārtā, to godam izturēt, jo "šis būs lielākais izaicinājums, kura laikā būs ļoti svarīgi, cik aktīvs ir konkursants, kā spēj sevi pasniegt un kā spēs nodemonstrēt savas profesionālās iemaņas un pieredzi".

Jau ziņots, ka no 9. februāra līdz 10. martam pirmo reizi Latvijā norisinās konkurss "Nekustamo īpašumu aģents 2016", kura devīze ir "Mans īpašumu aģents, kuram uzticos". Konkursu LANĪDA un City24.lv organizē sadarbībā ar Nordea banku un zvērinātu advokātu biroju Eversheds Bitāns. Konkursantus un viņu veikumu vērtēs žūrija, kas sastāv no dažādām ar nekustamo īpašumu saistītajām jomām: banku sfēra, juridiskie pakalpojumi, profesionālā un izglītības joma. Sacensības rezultāti tiks izsludināti šā gada martā asociācijas mājas lapā www.lanida.lv, www.city24.lv, kā arī specializētajos preses izdevumos un portālos.

 

City24.lv iesaka:

SEKO CITY24 INSTAGRAM KONTAM UN IK DIENAS IEDVESMOJIES NO RADOŠIEM, LATVIJĀ VEIDOTIEM INTERJERIEM UN VĒRTĪGIEM IETEIKUMIEM!

Norisināsies seminārs par ēku enerģētiskās efektivitātes uzlabošanu

23.02.2016

alt
alt

Pērn Rīgā pieaudzis vērienīgu nekustamo īpašuma darījumu skaits

24.02.2016

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība

2

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

3

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

4

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

5

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

6

Papildus piešķirs 2,8 miljonus eiro Altum pirmā mājokļa iegādes programmas turpināšanai

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība