Februārī populārāko jauno projektu TOP 6

Mājokļu meklētāji arvien aktīvi interesējas par iespējām iegādāties un dzīvot jaunajos projektos. Lai noskaidrotu portāla apmeklētājiem saistošākos jaunos projektus, esam izveidojuši februārī skatītāko objektu TOP 6.

1. Salnas 21

Februārī jauno projektu topa pirmajā vietā ierindojies daudzdzīvokļu projekts Salnas 21, kas mēneša laikā skatīts 9 tūkstošus reižu. Projekts atrodas Pļavniekos, ko varētu dēvēt par zelta vidusceļu starp pilsētas ekstrām un apzaļumotu, klusu apkārtni. Ēkā kopumā ir 518 lieliska plānojuma dzīvokļi ar vienu līdz trīs istabām. Tie ir sagatavoti gala apdarei, tā kā katrs, kurš šajā projektā iegādāsies dzīvokli, to varēs izremontēt un iekārtot atbilstoši savai gaumei un dzīves stilam.

Mājai ir mūsdienīgs dizains, un no tās plašajiem logiem paveras skats uz zaļo iekšpagalmu, kurā iekārtots bērnu rotaļu laukums. Projekta veidotāji ir padomājuši ne vien par apkārtējo vidi, bet arī to, kā dzīvokļu īpašniekiem ietaupīt. Proti, daudzdzīvokļu māja ir ļoti labi nosiltināta, kā arī aprīkota ar individuāliem siltuma skaitītājiem, kas ļauj ievērojami samazināt komunālos maksājumus.

Plašāku aprakstu un foto apskati šeit.

2. Ezerparka Nami

Otrajā vietā ir jaunais projekts Ezerparka Nami. Tas atrodas netālu no Mežaparka, un ir ar pārdomātiem dzīvokļu plānojumiem, ērtām pazemes stāvvietām, mantu glabātuvēm, velonovietnēm gan ēkas apakšstāvā, gan pagalmos, kā arī bērnu rotaļu laukumiem ēku iekšpagalmos. Topošo Rīgas biznesa un dzīvojamo centru var dēvēt par pilsētu pilsētā, jo tas sevī apvieno ne vien labiekārtotu, sabalansētu pilsētvidi, bet arī pārdomātu un funkcionālu infrastruktūru.

Domājot par cilvēku vajadzībām, projektā pieejami divu līdz četru istabu dzīvokļi ar četriem dažādiem apdares risinājumiem. Katrs dzīvoklis ir ar pilnu iekšējo apdari, un ar individuāliem siltuma, elektrības un ūdens skaitītājiem, tādējādi nodrošinot sapratīgus komunālos maksājumus.

Plašāku aprakstu un foto apskati šeit.

3. Midtown Apartments

Trešais skatītākais jaunais projekts februārī ir Midtown Apartments – gaumīgs daudzdzīvokļu nams, kurā ir 67 vienas līdz četru istabu lieli dzīvokļi ar platību no 35 līdz 100 kvadrātmetriem. Tie tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, kvalitatīvu santehniku un modernu, Skandināvu stila dizaina interjeru, tādēļ ikvienam ir iespēja izvēlēties piemērotāko un savām vajadzībām atbilstošāko mājokli. Turklāt, projekts ir saņēmis energoefektivitātes sertifikātu, kas nama iedzīvotājiem nozīmē lielākas ērtības – energoresursu taupībai nams ir aprīkots ar automātisku sistēmu, kas ļauj regulēt un uzskaitīt apkures patēriņu.

Midtown Apartments atbilst vairākiem nozīmīgiem faktoriem, pēc kuriem cilvēki izvēlas nekustamos īpašumus. Piemēram, tādiem kā ērta atrašanās vieta, mājokļa kvalitāte, mierīga apkaime, attīstīta infrastruktūra, sabiedriskā transporta pieejamība, kā arī pilsētas aktīvās zonas tuvums.

Plašāku aprakstu un foto apskati šeit.

4. NCC Mājas Putnu ielā 31

Topa ceturtajā vietā februārī ierindojies jaunais SIA "NCC Housing" projekts Putnu ielā, Ziepniekkalnā. Šis projekts atrodas vietā ar labi attīstītu infrastruktūru, ērti pieejamu sabiedrisko transportu, tirdzniecības centriem, medicīnisko aprūpi, mācību iestādēm – vārdu sakot, tur pieejams viss gan ērtai ikdienai, gan izklaidei. Jaunajā projektā kopumā būs 60 racionāla plānojuma dzīvokļi ar pabeigtu iekšējo apdari un plašu balkonu.  Pagalmā ir paredzētas virszemes autostāvvietas, bet pagrabstāvā – saimniecības telpas.

Putnu iela, kurā atrodas projekts, ir viena no nelielajām Ziepniekkalna ielām, kas atrodas nostāk no maģistrālēm. Tā ir vieta, kur pēc darba dienas netraucēti atpūsties, jo apkārt valda miers, čivina putni un šalc sirmi ozoli.

Plašāku aprakstu un foto apskati šeit.

5. Rembates 8 un 10

Piektais skatītākais jaunais projekts februārī bijis jaunceltnes komplekss labiekārtotā zemesgabalā Pļavniekos. Tas sastāv un divām desmit stāvu mājām, kurās ir no vienas līdz četru istabu komforta klases dzīvokļi ar balto vai pabeigto apdari. Šis projekts ir balstīts uz moderniem tehniskajiem risinājumiem un tradicionālajām prasībām attiecībā uz dzīvojamo ēku – komforts, drošība, energoefektivitāte un individuāla pieeja.

Šis projekts ir ideāli piemērots tiem, kuri augstu vērtē iespēju dzīvot mūsdienīgi, taču tajā pašā laikā arī ekonomiski. Piemēram, katrā dzīvoklī ir individuālie padeves skaitītāji un regulētāji. Pagalmā ir aprīkots bērnu laukums, sporta laukums, kā arī divu līmeņu autostāvvieta.

Plašāku aprakstu un foto apskati šeit.

6. Domino

Februārī populārāko jauno projektu topa sestajā vietā ir projekts Domino, kas ir vienīgā šobrīd pabeigtā jaunbūve Šampētera dzīvojamo māju rajonā. Tajā ir 51 dzīvoklis ar komfortabli saplānotām vienu līdz četrām istabām, kuru platība ir no 37 līdz 122 kvadrātmetriem. Visi mājokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.

Domājot par iedzīvotāju ērtībām, katrā projekta kāpņu telpā ir izbūvēts lifts, pieejamas pazemes vai virszemes autostāvvietas, kā arī apgaismotas noliktavu telpas nama pagrabstāvā. Apkārt projektam ir labiekārtota, nožogota un apzaļumota teritorija, kurā ierīkots moderns un mājīgs bērnu laukums, kur no bērnu dārza un skolas brīvajos brīžos rotaļāties mājas mazajiem iemītniekiem.

Plašāku aprakstu un foto apskati šeit.

Skatītāko jauno projektu vidū februārī ir arī Salienas Golfa apartamenti, Salienas Ideālās mājas, Centrus un projekts Kazāru ielā 4.

 

City24.lv iesaka:

SEKO CITY24 INSTAGRAM KONTAM UN IK DIENAS IEDVESMOJIES NO RADOŠIEM, LATVIJĀ VEIDOTIEM INTERJERIEM UN VĒRTĪGIEM IETEIKUMIEM!

Darījumu skaits ar privātmājām Rīgā un Pierīgā pērn palielinājies

03.03.2016

alt
alt

Latvijā pērn sarucis mājsaimniecību ienākumos mājokļa uzturēšanas izdevumu īpatsvars

03.03.2016

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Atvērto durvju dienas maratons jau sestdien!

2

Rīgas centra pūrs: dzīvokļi šikas privātmājas vērtībā

3

Dzīve pašmāju debesskrāpī! Fantastiska interjera dzīvoklis "Filozofu rezidences" 14. stāvā

4

TEKSTILIANA - jauns dzīvokļu projekts Torņakalnā

5

Pēdējās iespējas kļūt par "Skanstes Parka" iemītnieku - vairs pieejami tikai daži dzīvokļi

6

Rīgas pieejamākajā projektā "Liepziedi" aktīvi norit otrās ēkas būvdarbi

City24 redaktora izvēle

alt

Dzīve pašmāju debesskrāpī! Fantastiska interjera dzīvoklis "Filozofu rezidences" 14. stāvā

alt

Atvērto durvju dienas maratons jau sestdien!

alt

Rīgas centra pūrs: dzīvokļi šikas privātmājas vērtībā