Jelgavā un Kauguros palielinājušās sērijveida dzīvokļu cenas

Šī gada februārī Ogrē un Salaspilī saglabājušās nemainīgas sērijveida dzīvokļu cenas, turpretī Kauguros un Jūrmalā tās ir palielinājušās, teikts nekustamā īpašuma kompānijas «Arco Real Estate» ikmēneša tirgus pārskatā par sērijveida dzīvokļiem.

2016.gada februārī sērijveida dzīvokļu cenas Ogrē nemainījās – to vidējā cena saglabājās 445 eiro par kvadrātmetru. 2015.gada laikā cenas kopumā pieauga par 4,5%. 2016.gadā dzīvokļu cenas Ogrē uzskatāmas par stabilām, un šogad tās divu mēnešu laikā pieaugušas vien par 0,4%.

Jūrmalas mikrorajonā Kauguros 2016. gada februārī sērijveida dzīvokļu cenas palielinājās par 1,8 % - dzīvokļu viena kvadrātmetra vidējā cena pieauga līdz 426 eiro kvadrātmetrā. 2015. gada otrajā pusgadā cenu izmaiņas Kauguros bija minimālas: februārī dzīvokļu tirgus aktivizējās, un vērojamas pozitīvas cenu svārstības. 2015. gadā dzīvokļu cenas Kauguros kopumā pieauga par 5,6 %.

Līdzīgi kā Ogrē, arī Salaspilī dzīvokļu cenas februārī nemainījās. Sērijveida dzīvokļu vidējā cena februārī saglabājās 474 eiro par kvadrātmetru pozīcijā. Kopš 2015. gada sākuma sērijveida dzīvokļu cenas Salaspilī kopumā palielinājās par 0,7 %. Dzīvokļa cenas Salaspilī ietekmēja cenu izmaiņas Rīgas sērijveida dzīvokļiem, tomēr, kā secinājuši "Arco Real Estate", Rīgā cenas pēdējā gada laikā palielinājušās straujāk un joprojām turpina pieaugt.

Jelgavā 2016. gada februārī sērijveida dzīvokļu cenas atsāka pieaugt - sērijveida dzīvokļu vidējā cena februārī pieauga līdz 372 eiro par kvadrātmetru. Kopš 2014. gada decembra Jelgavā sērijveida dzīvokļu cenas pieauga par 7,1 %. 2016. gada februārī dzīvokļu cenas Jelgavā palielinājās par 3,3%, un tas ir augstākais cenu pieaugums mēnesī pēdējā laikā.

 

City24.lv iesaka:

SEKO CITY24 INSTAGRAM KONTAM UN IK DIENAS IEDVESMOJIES NO RADOŠIEM, LATVIJĀ VEIDOTIEM INTERJERIEM UN VĒRTĪGIEM IETEIKUMIEM!

Notiks seminārs par daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas instrumenta LABEEF praktisku pielietošanu

21.03.2016

alt
alt

Pērn investīcijas komerciālajos nekustamajos īpašumos Baltijā sasniegušas rekordu

22.03.2016

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

2

Anniņmuižas Parka Rezidence Imantā - izvēlies jauno projektu vēsturiskā vietā

3

Rīdzinieku iecienītos Gaiļezera namus papildinās vēl trīs dzīvojamās mājas

4

"Estera Development" uzsāks "Liepziedu" otrās ēkas dzīvokļu rezervāciju

5

Četri interesantākie projekti, kas pērn finansēti platformā EstateGuru

6

Sestdien jaunajā projektā "Ziemeļblāzmas aleja" notiks atvērto durvju diena

City24 redaktora izvēle

alt

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

alt

Lampa – gaismas avots un dizaina priekšmets

alt

Zems enerģijas patēriņš, labāki dzīves apstākļi – ilgtspējīgi mājokļi Pierīgā