Aicina Atvērto durvju dienas laikā apskatīt jauno projektu "Priedes"

Būvniecības uzņēmums un nekustamo īpašumu attīstītājs SIA «YIT Celtniecība» 9. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 16.00 aicina interesentus uz Atvērto durvju dienas pasākumu kompleksā «Priedes», Pupuķu ielā 9, 11 (bij. Gulbju ielā 68), Rīgā.

Pasākuma laikā interesantiem būs iespēja apmeklēt divus jaunbūvētos namus, kā arī dažāda plānojuma divu un trīs istabu dzīvokļus (platībā no 49  līdz 65 kvadrātmetriem), kas tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari. Tāpat pasākuma laikā apskatei būs pieejams arī labiekārtots demo dzīvoklis.

Kā ierasts,  "YIT Celtniecība" speciālisti sniegs ieteikumus par dzīvokļa iegādi, bet vadošo banku pārstāvji - konsultācijas par hipotekārā kredīta saņemšanas iespējām, kas no jauna mājokļa meklētāju puses ir aktīvi izmantota un novērtēta iespēja.

Vēl jāatzīmē, ka dzīvokļa iegāde pasākuma laikā būs īpaši izdevīga – veicot dzīvokļa rezervāciju, dzīvokļa cenā tiks iekļauta virtuves iekārta, kā arī tiks apmaksātas valsts un kancelejas nodevas īpašumtiesību reģistrēšanai.

Daudzdzīvokļu namu komplekss "Priedes" ir jauns projekts Pierīgā, Daugavas kreisajā krastā. Tas apvieno gan klusu un sakārtotu apkārtējo vidi priežu meža ielokā, gan iespēju ērti un ātri nokļūt pilsētas centrā. Projekts ir izvietots stratēģiski izdevīgā un nozīmīgā vietā, un ir sasniedzams gan no Rīgas centra pār Dienvidu tiltu, gan arī no Ziepniekkalna vai Ķekavas puses. Netālu no kompleksa atrašanās vietas ir pieejami dažādi infrastruktūras objekti, kā  lielveikals A7, Veselības centra 4 filiāle, SEB bankas centrālais birojs un citi.

Projekta apkārtnē atrodas vairākas izglītības iestādes, labi attīstīts sabiedriskais transports, kā arī sasniedzamas dažādas iepirkšanās vietas, kā, piemēram, tirdzniecības centri "Mols", "Azur" un citi.

"YIT Celtniecība" pārstāvji uzsver, ka „Priedes” būs piemērota dzīvesvieta tiem, kas vēlas iegādāties dzīvokli par pieejamām cenām un baudīt mierpilnu dzīvošanu dabas tuvumā, tajā pašā laikā novērtējot apkārtējās infrastruktūras priekšrocības, tāpēc īpaši uz pasākumu aicina ierasties jaunās ģimenes.  "Nami atrodas gana zaļā vietā ar jauku apkārtni, arī ēkas ir projektētas ar lieliem un plašiem logiem, lai  šo sajūtu nezaudētu. Tā kā "Priedes" ir nostāk no pilsētas burzmas, tad tā būtu īstā vieta tiem, kuri ir jauna mājokļa meklējumos, bet nevēlas dzīvot kādā no Rīgas mikrorajoniem," paskaidro uzņēmuma pārstāvji.

"YIT Celtniecība" informē, ka kopumā projekta ietvaros paredzēts uzbūvēt četras piecstāvu ēkas. Pirmajā kārtā uzbūvētas divas ēkas, katrā no tām ir divas kāpņu telpas, 40 dzīvokļi un lifts. Pagalmā paredzētas 32 virszemes autostāvvietas, savukārt pazemē būs iespējams izvēlēties kādu no 44 stāvvietām. Īpaši domāts arī par mazākajiem iemītniekiem – kompleksa teritorijā ieplānoti divi plaši un labiekārtoti bērnu laukumi.

Šobrīd aktīvi turpinās darbi, lai projekta pirmās kārtas būvniecību pilnībā pabeigtu un jau tuvāko mēnešu laikā pirmās divas ēkas nodotu ekspluatācijā.

Vairāk par pasākumu un pašu projektu uzzini šeit.

 

City24.lv iesaka:

JAUNO PROJEKTU KAMPAŅA "KARSTIE PIEDĀVĀJUMI" - LABĀKIE JAUNIE PROJEKTI VIENUVIET! ATRODI ARĪ SAVAS JAUNĀS MĀJAS!

Vairāk nekā pusei iedzīvotāju grūti spriest, vai hipotekārie kredīti kļuvuši pieejamāki

04.04.2016

alt
alt

Pavasaris nāk, zemes cenas krīt!

05.04.2016

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju

2

TOP 10 populārākie jaunie projekti Rīgas centrā

3

Runā iedzīvotāji: kāpēc "Bišumuiža"?

4

Grupu pirkumā par cenu zem tirgus vērtības izpārdod dzīvokļus Blaumaņa ielā

5

Vērienīgajā mājokļu projektā "Krasta kvartāls" uzsāk otrās mājas būvniecību

City24 redaktora izvēle

alt

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju

alt

TOP 10 populārākie jaunie projekti Rīgas centrā

alt

Skandināvu vēsmas Ganību dambī - top jauns dzīvojamais projekts "Fjordi"